Британците избраха Брексит

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Британците гласуват-Мнения

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 24 юни 2016 12:46

pampi написа:...Капитане, я разкажи нещо от годините в министерството, как те репресираха комунистите докато работеше там и кога и защо намрази руснаците...

Първо си оправи правописните грешки в подписа и тогава, "младежо"... 8-)
П.П. И както съм написал по-горе: Изясни си разликата между британец и англичанин, и след това се поинтересувай за "специалните" отношения Лондон-Вашингтон: кой кого командва и ще командва... ;)
Последна промяна от Captain Stottlemeyer на 24 юни 2016 12:48, променено общо 1 път.
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Британците гласуват-Мнения

Мнениеот 1982 » 24 юни 2016 12:47

Не знам какво се занимавате с някакви жалки русофилчета, като Рубланко и пумпи, доказани имбецили и кремълски ибрикчии.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Британците гласуват-Мнения

Мнениеот CTAHKO » 24 юни 2016 12:52

Captain Stottlemeyer написа:П.П. И както съм написал по-горе: Изясни си разликата между британец и англичанин, и след това се поинтересувай за "специалните" отношения Лондон-Вашингтон: кой кого командва и ще командва... ;)

Чипсовете са и винаги са били патерица на англетата :!: Факт :!: Вършат мръсната работа на англичаните, вместо тях и нищо повече!!!
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Британците гласуват-Мнения

Мнениеот GOLEADOR » 24 юни 2016 12:52

Интересно,ако днес във Франция се проведе допитване за излизане от ЕС резултата ще същия като във Великобритания.От това по-голямо доказателство за провала на ръководството на ЕС здраве му кажи,нали Дунаве?! ;)
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
pampi
Мнения: 4429
Регистриран на: 05 юли 2011 12:03
Контакти:

Re: Британците гласуват-Мнения

Мнениеот pampi » 24 юни 2016 12:53

futbolqga написа:
pampi написа:
futbolqga написа:С една дума - Швейцария НЕ е член на ЕС; Швейцария Е част от Общия пазар; Швейцария ИЗПЪЛНЯВА задълженията си по всеки законодателен акт на институциите на ЕС, що се касае до Общия пазар БЕЗ да има право на глас при приемането им.

И ще ти дам малко бонус, за да ме препоръчаш и на някой друг твой познат. Условията, по които протичат отношенията между ЕС и Швейцария са договорени двустранно, между партньори. Тук говорим за отношения, развили се в продължение на 44 години. Отношения, в резултат на които са подписани над 100 двустранни споразумения.

Ще попиташ каква е разликата с Великобритания. Ще ти кажа. Според разпоредбите на член 50 от Договора от Лисабон, бъдещите условия на взаимоотношенията между ЕС и Великобритания ще бъдат определени ЕДНОСТРАННО от ЕС.

Ако не схващаш, мога да ти дам банковата ми сметка - не вземам скъпо. Плати си и ще направим няколко онлайн лекции.

Не е зле и ти да спреш да се излагаш като оня дърт комунист Капитана. На две магарета слама не можеш да разделиш, тръгнал си да даваш акъл, що е търговско международно право... :lol:

А, сега вече съм доволен! Поне спря да пишеш свободни съчинения и мина на "на две магарита слама не можеш да разделиш". Обикновено това е признание, че аргументи вече няма. Жив и здрав и хубав ден ти желая!

И аз на тебе! Има три големи световни империи, Англия е една от тях. Нито е Испания, Италия, че даже Германия. Има втората по сила армия в НАТО, колонии и бази по целия свят. ЕС не може им пръдна и на оная работа, защото зад Англия винаги застават другите две империи-САЩ и Русия... Англия ще се оправи, но за ЕС се съмнявам, а то на вас туй ви е болката...
...Мы ебали все на свете,
кроме ежа и гвоздя,
потаму что еж колючий,
а гвоздя ебат нелзя...

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Британците гласуват-Мнения

Мнениеот CTAHKO » 24 юни 2016 12:54

1982 написа:Не знам какво се занимавате с някакви жалки русофилчета, като Рубланко и пумпи, доказани имбецили и кремълски ибрикчии.

Комсомолец, можеш ли да четеш :?: Я прочети заглавието на темата 8-) Не съм видял едно твое мнение по нея 8-)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Британците гласуват-Мнения

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 24 юни 2016 12:55

1982 написа:Не знам какво се занимавате с някакви жалки русофилчета, като Рубланко и пумпи, доказани имбецили и кремълски ибрикчии.

Чувствам за мой човешки дълг да им влея малко знания в главиците. Например на pampi - русофил е, но подписът му на руски език е пълен с правописни грешки. То така се почва - първо правопис, после малко обща история, икономика и т.н. - докато стигнем до по-сложните политико-икономически въпроси като сегашния. Проблемът е, че на тези младежи липсва грамотност, опитват се да пишат по теми, от които бъкел не разбират, накрая виждат че затъват и в безсилието си започват да обиждат (pampi). Но с малко търпение и настойчивост всичко може да се постигне... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

dromihait
Мнения: 797
Регистриран на: 10 сеп 2008 09:07
Контакти:

Re: Британците гласуват-Мнения

Мнениеот dromihait » 24 юни 2016 12:56

+.
По темата - искрено се надявах UK да напусне Евросъюза. Британците непрекъснато поставяха прът в колелата му и осезателно попречиха ЕС вече да се е превърнал в конфедерация (подобна на швейцарската) с общо законодателство, съд, армия и полиция.

Потребителски аватар
pampi
Мнения: 4429
Регистриран на: 05 юли 2011 12:03
Контакти:

Re: Британците гласуват-Мнения

Мнениеот pampi » 24 юни 2016 12:56

1982 написа:Не знам какво се занимавате с някакви жалки русофилчета, като Рубланко и пумпи, доказани имбецили и кремълски ибрикчии.

Пинокио, как е положението в Анадола? Ще спасите ли Турция или кюрдите ще ви уважат подобаващо? А и си одялкай нослето, толкова е порасло, че опира в монитора... :lol:
...Мы ебали все на свете,
кроме ежа и гвоздя,
потаму что еж колючий,
а гвоздя ебат нелзя...

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Британците гласуват-Мнения

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 24 юни 2016 12:57

CTAHKO написа:
Captain Stottlemeyer написа:П.П. И както съм написал по-горе: Изясни си разликата между британец и англичанин, и след това се поинтересувай за "специалните" отношения Лондон-Вашингтон: кой кого командва и ще командва... ;)

Чипсовете са и винаги са били патерица на англетата :!: Факт :!: Вършат мръсната работа на англичаните, вместо тях и нищо повече!!!

Я пак!?... :lol: :lol: :lol: Между другото, ти запозна ли се със структурата на руския износ, че онзи ден се изложи?... :roll: 8-)
П.П. И приятелски те съветвам - не пиши "факт" след всяко твое твърдение, като някои форумни олигофрени. То не се превръща в такъв. ;)
Последна промяна от Captain Stottlemeyer на 24 юни 2016 12:59, променено общо 1 път.
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 16 госта