Тема за политика - Свят

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: Какво предизвика мелето на "Велодром"!

Мнениеот ММ1914 » 12 юни 2016 15:34

Цецо Чука написа:
Балкански Орел написа:Само се чудя кога ще идат да се правят на мъже в Турция да ги връщат в ковчези после...


Турците са подли твари-ножари...

Виж сега, не че нещо, но ако някой ми размахва бутилка и иска да ми я счупи в главата, ще го ръчна с удоволствие, с каквото ми попадне под ръка.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Какво предизвика мелето на "Велодром"!

Мнениеот Цецо Чука » 12 юни 2016 15:37

ММ1914 написа:
Цецо Чука написа:
Балкански Орел написа:Само се чудя кога ще идат да се правят на мъже в Турция да ги връщат в ковчези после...


Турците са подли твари-ножари...

Виж сега, не че нещо, но ако някой ми размахва бутилка и иска да ми я счупи в главата, ще го ръчна с удоволствие, с каквото ми попадне под ръка.


Е брат, несъразмерно е, от удар с бутилка в главата редко се мре, докато от наръгвания с нож в сърцето относително редко се оцелява...

Турчолята са подляри, факт е това...
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
Hrabar
Мнения: 1183
Регистриран на: 26 мар 2008 10:05
Контакти:

Re: Какво предизвика мелето на "Велодром"!

Мнениеот Hrabar » 12 юни 2016 15:37

Цецо Чука написа:
CTAHKO написа:Виждал ли си германка наживо??? Че и хубава???


Не си прав.
И аз бях предубеден, но в Хамбург например има много хубавки местни момиченца...


Най-вероятно са от Източна Германия! Всъщност, някой горе написа, къде на шега, къде на истина, че красивите германки от Източна Германия отишли в Западна...

Категорично, колкото по на Изток отивате в Германия, толкова по хубави са жените, като към границата с Полша вече са толкова красиви, че си приличат на славянки. Явно славянската кръв е силна. Обратно, най-грозните германки са в областите от Германия съседни с Белгия и Холандия.
"Искам да подчертая, че заради преминаването в ЦСКА станах такъв футболист. Този отбор ме научи на всичко в играта." Димитър Якимов
http://www.youtube.com/watch?v=YceBkLcF4E8

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: Какво предизвика мелето на "Велодром"!

Мнениеот ММ1914 » 12 юни 2016 15:40

Цецо Чука написа:
ММ1914 написа:
Цецо Чука написа:
Балкански Орел написа:Само се чудя кога ще идат да се правят на мъже в Турция да ги връщат в ковчези после...


Турците са подли твари-ножари...

Виж сега, не че нещо, но ако някой ми размахва бутилка и иска да ми я счупи в главата, ще го ръчна с удоволствие, с каквото ми попадне под ръка.


Е брат, несъразмерно е, от удар с бутилка в главата редко се мре, докато от наръгвания с нож в сърцето относително редко се оцелява...

Турчолята са подляри, факт е това...

Да съм казал, че в сърцето ще го ръчна? Не е толкова лесно като по филмите. Има и крака, да не говорим за запазения знак на феновете на Рома, няма да седне с месеци.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6863
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Какво предизвика мелето на "Велодром"!

Мнениеот veni__85 » 12 юни 2016 15:41

А някой може ли да обясни , как са вкарани тези бомби и сигнални ракети от страна на руснаците. Вчера се видя, че спокойно някой терорист може да влезе на стадиона без проблем.

Uncle_Sam
Мнения: 759
Регистриран на: 25 дек 2015 16:25
Контакти:

Re: Какво предизвика мелето на "Велодром"!

Мнениеот Uncle_Sam » 12 юни 2016 15:42

Мелето на "Велодром" го предизвикаха подобни дребни души като теб, фенчето на Барселона и александров.
След ВСВ Русия отново се опитва да унищожи Европа. Този път съюзник им е ИДИЛ.

Потребителски аватар
Theos
Мнения: 1414
Регистриран на: 26 май 2011 15:22
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Какво предизвика мелето на "Велодром"!

Мнениеот Theos » 12 юни 2016 15:46

Да се бият рашките хулигани с английските - го разбирам, но да тръгнеш да се биеш с хора дето просто са дошли да си гледаш мача е пълна комплексарщина. И би било редно да изхвърлят русия от първенството.

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Какво предизвика мелето на "Велодром"!

Мнениеот Балкански Орел » 12 юни 2016 15:47

veni__85 написа:А някой може ли да обясни , как са вкарани тези бомби и сигнални ракети от страна на руснаците. Вчера се видя, че спокойно някой терорист може да влезе на стадиона без проблем.


Джихади Джон има по интересни занимания в момента.
[center]Levski & Lazio[/center]

Uncle_Sam
Мнения: 759
Регистриран на: 25 дек 2015 16:25
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Uncle_Sam » 12 юни 2016 15:48

HoUs4oOL написа:20 човека са загинали в Орландо, след стрелба, вчера пък някакъв психар с оръжие е застрелял певицата Кристина Грими, да продължават да си продават оръжия като бонбони кретените...

Много бавно идват новините до руските тролове. Мислех, че ще поздравите стрелеца. Все пак се е опълчил срещу НСР и е стрелял по гей атлантическото общество.
След ВСВ Русия отново се опитва да унищожи Европа. Този път съюзник им е ИДИЛ.

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Какво предизвика мелето на "Велодром"!

Мнениеот Цецо Чука » 12 юни 2016 15:49

ММ1914 написа:Да съм казал, че в сърцето ще го ръчна? Не е толкова лесно като по филмите. Има и крака, да не говорим за запазения знак на феновете на Рома, няма да седне с месеци.


Да, у гъза е екстра... :) :)
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта