Убиха шампион по таекуондо във Враца!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Убиха шампион по таекуондо във Враца!

Мнениеот iliev72 » 14 яну 2016 12:56

И кой е казал , че селфита не са вредни. Вместо да снимат и да постват да бяха помогнали на момчето,По-важно е да се изявим в лицевата книга и другите подобни мрежи.Много е важно нашите постове да имат хиляди лайкове и споделяния , а не да спасим един човешки живот.Тази случка е продукт на нашето консуматорско общество в което човечността е на заден план.Братята продукт на чалгата и мутрите , момчето продукт на това да си мислиш , че винаги си прав щом си в колата , а не си пешеходец.Тези с телефоните продукт на лицевата книга.Всичко отрицателно в нашето съвремие точно в една случка с фатален край.
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
Dido SZ
Мнения: 260
Регистриран на: 24 яну 2013 09:45
Контакти:

Re: Убиха шампион по таекуондо във Враца!

Мнениеот Dido SZ » 14 яну 2016 13:05

Човек без работа, само щуротии мисли! Много свободно време, лошо възпитание (в къщи и в обществото), разлигавени и мързеливи хора. Народ без ценности, без път и посока. Тепърва се започва.

fullrefil
Мнения: 1
Регистриран на: 14 яну 2016 12:58
Контакти:

Re: Убиха шампион по таекуондо във Враца!

Мнениеот fullrefil » 14 яну 2016 13:12

Вижда и се края на тая умряла държава,мангалите се плодят като мишки,образованите деца бягат от страната като попарени,разни безмозъчни плазмодии убиват бъдещи шампиони,които трябваше да са гордост за страната и накрая ще ги осъдят на по две години условно за непредумишлено,излизат си от ареста и е ред на следващия мъртвец.

bobi_getov1
Мнения: 232
Регистриран на: 11 юли 2013 16:21
Контакти:

Re: Убиха шампион по таекуондо във Враца!

Мнениеот bobi_getov1 » 14 яну 2016 13:33

От пловдив съм и баща ми е бившо ченге та снощи говореше с неква кука от враца не по тая тема но се заговорихаи ония му каза ,че всичко е пълна измишлотина не е имало бой не е имало нищо -няма и капка кръв по момчето-изяло е двяа шамара кадето е излезнало да се прави на мъж това е-ония двамата тупани даже не са и разбрали какво става-доклкото каза си е глътнал езика и от това е починал-просто медийте няма как да излезат да кажат шампион по тайклондо започна да се прави на мъж с бокс в ръка на двама диви селяни-и тъй като не разбрали 4е е шампион саму набили два шамара та ония сега умрял-та мисълта ми е -ония двамата заради хората и масовот недоволство ще полъжът съвсем невинни а тайклондистчето гризна карамфила-та по темата дреме ми и за тримата -шампиончето съм му е...м...та ,утре може да скочи да пребие мойто дете че е минало улицата -та затова хайде наздраве -3ма олигофрени по малко
Айййййййййййй Канарииииииииииииииииииии

Fulcrum
Мнения: 107
Регистриран на: 05 сеп 2012 01:15
Контакти:

Re: Убиха шампион по таекуондо във Враца!

Мнениеот Fulcrum » 14 яну 2016 13:47

Пичове,аз от това което знам от един приятел версията е следната: убитият е тръгнал да излиза на задна с А3-ката, онези са пресичали или са били на платното нещо там си говорели или такова. Той ги изчакал няколко секунди, бипнал им с клаксона и тръгнал назад. Те му отвърнали да не дава зор или че ей сега ще тръгнат.Той най-вероятно им казал нещо, онези му отвърнали с подобие на що не слезе да им го каже в очите и да се разберат като се прави на голям мъж или нещо от тоя род след което малкия взима бокса, слиза от колата и почва разправията.Става въргал при което чупят огледалото на колата,а той успява да удари с бокса един път този дето де факто го е пребил после. Онези пощуряват, теглят му два-три шамара, взимат му бокса и го утрепват от бой. В самия момент след като спират да го бият той даже е на крака и се държи,но после става нещо и припада.Едни казват,че си глътнал езика, други,че е изпаднал в шок и после е починал в болницата от сърдечен разрива или нещо такова.Момчето което работи там наблизо ми разказа,че сейрджиите това разказали,че е станало и е напълно възможно.На 18 повечето имат чувството,че са господари на света и като кара някво дърто Ауди и е качил там някаква и понеже е шампион по нз си какво и си е помислил,че вече няма стигане.Като нищо са си разменили обидни реплики,тръгнал е да се прави на мъж и се е приключило.Днешната младеж е супер проста,неграмотна и арогантна в 99% от случаите така,че не бих се учудил наистина да е станало така. От друга страна ония кретени пък нищо не ги оправдава,че са го спукали от бой.Трябват да лежат доживот - единия за убийството,другия за съучастие в убийство.Интересно е обаче каква точно е трактовката на ситуацията понеже де факто той е починал вследствие на нанесения побой, а не по време на самия побой.Може би затова са им повдигнати и подобни абсурдни обвинения ама който е правист,знае НПК и има поглед върху нещата да каже.Тъпаците вместо да му отвъртят по 1-2 шамара и да си продължат по пътя те гледай какво са направили.Иначе моя приятел дето ми разказа товаказа,че в цяла Враца никъде не може да видиш през деня полицай който да не е в патрулката,да виси за 20 лв зад някой храст или да пиши пред РПУ-то.Нямало из цялата пешеходна зона кьорав полицай та питам аз - когато скачаха за заплатки и пенсии бяха много дейни,а сега къде са??? Защо няма пешеходни патрули? Защо може да си говорят по телефоните и да шофират,а аз ако го правя ме глобяват? Защо не спират на пешеходни пътеки да дават предимство? Защо паркират на места за инвалиди,тротоари и пешеходни пътеки? Колко патрулки и лични коли на полицаи имат ГО и винетка? Съжалявам,но от личните ми наблюдения 10 % има няма от целия персонал на МВР става за нещо и работи.Другото е абсолютно ненужен социален патронаж от търтеи дето се издържат от хората и данъците.Пита се в задачата ДОКОГА? :evil:

Потребителски аватар
HekakaB
Мнения: 1377
Регистриран на: 30 ное 2012 18:04
Контакти:

Re: Убиха шампион по таекуондо във Враца!

Мнениеот HekakaB » 14 яну 2016 13:52

То се вижда и на снимките бре.Той лежи на земята и няма драскотина по него даже.Как точно е бил пребит?И как биещите го са с насинени очи и разбити устни и двамата?Запитайте се тия въпроси.И другия въпрос - кой извършил умишлено убииство, както ги набеждават, ще стои там и ще чака да дойде полицията.Даже на снимките се вижда единия брат.Всичко е мега преувеличено и преекспонирано.И защо не се били намесили хората?Защото е нямало защо.Братята са изяли няколко тупаника от пишман "шампиона", но са успели да го обезвредят и са чакали да дойде полиция.Затова хората са си седели и са снимали.После оня от адреналин ли от какво се стоварва и си пуква.Някой "журналист" веднага почва съчинения по картинки в търсене на сензация и всички в купом като овце почват да повтарят глупостите.
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)

Потребителски аватар
парци
Мнения: 1284
Регистриран на: 12 дек 2013 22:09
Контакти:

Re: Убиха шампион по таекуондо във Враца!

Мнениеот парци » 14 яну 2016 13:53

Прочетох няколко от последните коментари и си повърнах в устата.

Трагедията наречена България е тотална и необратима.
Изображение

Потребителски аватар
j0rka7aa
Мнения: 9276
Регистриран на: 09 дек 2010 15:26
Местоположение: София
Контакти:

Re: Убиха шампион по таекуондо във Враца!

Мнениеот j0rka7aa » 14 яну 2016 14:01

bobi_getov1 написа:От пловдив съм и баща ми е бившо ченге та снощи говореше с неква кука от враца не по тая тема но се заговорихаи ония му каза ,че всичко е пълна измишлотина не е имало бой не е имало нищо -няма и капка кръв по момчето-изяло е двяа шамара кадето е излезнало да се прави на мъж това е-ония двамата тупани даже не са и разбрали какво става-доклкото каза си е глътнал езика и от това е починал-просто медийте няма как да излезат да кажат шампион по тайклондо започна да се прави на мъж с бокс в ръка на двама диви селяни-и тъй като не разбрали 4е е шампион саму набили два шамара та ония сега умрял-та мисълта ми е -ония двамата заради хората и масовот недоволство ще полъжът съвсем невинни а тайклондистчето гризна карамфила-та по темата дреме ми и за тримата -шампиончето съм му е...м...та ,утре може да скочи да пребие мойто дете че е минало улицата -та затова хайде наздраве -3ма олигофрени по малко


Гнус ме е от теб, неграмотен селянин. Аз нищо няма да ти пожелая, само знай, че всичко се връща. Гнус ме е, че живея в такава държава с такива като теб в нея.

Докато не върнат смъртното наказание в тая жалка държава никога няма да се оправим. Не мога да си намеря място откакто разбрах за случилото се, дано поне този път има справедливост.

ДА ПОЧИВА В МИР МОМЧЕТО И ДАНО ИМА СПРАВЕДЛИВОСТ ЗА СМЪРТТА МУ! :( :cry:
ЗА НАШАТА РОДИНА,
ЗА НАШИТЕ ДЕЦА,
ЗВЕЗДАТА ТИ ЩЕ ГРЕЕ,
ЕДИН Е ЦСКА!

Потребителски аватар
TSHABALALA
Мнения: 461
Регистриран на: 15 юни 2010 09:54
Контакти:

Re: Убиха шампион по таекуондо във Враца!

Мнениеот TSHABALALA » 14 яну 2016 14:11

Въпрос: Ти си 60-70 килограмово 18 годишно момче в кола с приятелката си, на среща ти са 2-ма, 100 килограмови, агресивни мъже на около 35 години, ритат ти колата, псуват и ти чупят огледалото.
Какво правиш?

а) излизаш от колата с бокс, за да ги биеш
б) оставаш си в колата и се изнасяш по най-бързия начин


Въпрос 2: Пресичаш на пешеходна пътека с брат си и в този момент някакво момче, два пъти по малко от вас на години и килограми, ви свири с клаксона и ви прави остра забележка да се махате от пътя, че искало да мине по-бързо. В колата до него има и момиче на възраст близко до неговата.
Какво правите?

а) отивате да му ритате колата и му чупите огледалото
б) правиш му път да мине

Въпрос 3: След като сте му ритали колата и сте се псували въпросното момче излиза от автомобила си с бокс, пръсва устната на единия от вас, а на другия му бушонира окото.
Какво бихте направили?

а) биете го и вие
б) бягате
в) оставяте го да си ви бие с бокс
д) опитвате да го усмирите, без да го биете (има такава възможност предвид годините и размерите ви съпоставени с неговите)

Въпрос 4: Момче се било с двама мъже, след боя седяло изправено и разговаряло с майка си. Нямало белези от удари по лицето. Двамата мъже били бушонирани. Изведнъж момчето пада на земята,оказват му първа помощ, идва линейка откарват го в болница. В крайна сметка момчето за жалост умира. По-късно става ясно, че е имало сърдечен проблем.
Каква би могла да е причината за смъртта му?

а) двамата мъже жестоко са го били 10 минути
б) при силните емоции предизвикани от ситуацията сърцето му не е издържало

5.Кой е виновен за това което се е случило?

а) само момчето
б) само двамата мъже
в) и момчето и мъжете

6.Убиици ли са двамата мъже?

а) да
б) не

7. Колко тъпанара са участвали в боя?
а)1
б)2
в)3

Потребителски аватар
Trip
Мнения: 85
Регистриран на: 22 апр 2009 10:06
Контакти:

Re: Убиха шампион по таекуондо във Враца!

Мнениеот Trip » 14 яну 2016 14:18

bobi_getov1 написа:От пловдив съм и баща ми е бившо ченге та снощи говореше с неква кука от враца не по тая тема но се заговорихаи ония му каза ,че всичко е пълна измишлотина не е имало бой не е имало нищо -няма и капка кръв по момчето-изяло е двяа шамара кадето е излезнало да се прави на мъж това е-ония двамата тупани даже не са и разбрали какво става-доклкото каза си е глътнал езика и от това е починал-просто медийте няма как да излезат да кажат шампион по тайклондо започна да се прави на мъж с бокс в ръка на двама диви селяни-и тъй като не разбрали 4е е шампион саму набили два шамара та ония сега умрял-та мисълта ми е -ония двамата заради хората и масовот недоволство ще полъжът съвсем невинни а тайклондистчето гризна карамфила-та по темата дреме ми и за тримата -шампиончето съм му е...м...та ,утре може да скочи да пребие мойто дете че е минало улицата -та затова хайде наздраве -3ма олигофрени по малко



Аз съм на твоето мнение. Каратягата си е намерил майстора. 2-мата селяци, заради общественото мнение на простия народ (което се наблюдава и във форума) ще изядат 1-2г. затвор лек режим, нещо такова, иначе са невинни- това си е чиста самоотбрана. Нека си вземат поука всички идиоти, които си мислят, че като са потренирали някое ММА и са големите правораздаватели. Пред куршума всички са равни!!


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта