Бутафорията „Виваком“ собственик на „Левски“

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

валкареджио
Мнения: 1120
Регистриран на: 28 апр 2013 00:14
Контакти:

Re: Бутафорията „Виваком“ собственик на „Левски“

Мнениеот валкареджио » 30 ное 2015 09:23

1982 написа:Всичко и около Виваком, и около Левски, е едно огромно блато, където е намесена една управляваща политическа партия.

Всичко около цска е едно огромно блато,където са намесени две терористични групировки БСП и ДПС.

Потребителски аватар
Заклет Левскар
Мнения: 2735
Регистриран на: 15 фев 2012 10:39
Skype: Оранжево небето .....
Местоположение: Етрополе

Re: Бутафорията „Виваком“ собственик на „Левски“

Мнениеот Заклет Левскар » 30 ное 2015 12:01

bobo_13 написа:Странното е, че отдавна се знаеше, че ВИВАКОМ ще влезе в Левски, знаеше се, че Спас Русев ще е новия собственика на телекома, Баждеков от 2 месеца говори за голяма компания, която ще стане акционер......и тук се пита при толкова неща, които се знаеха още преди 3 мееца, защо се направи някакъв търг за Виваком и то чаааакккк в......Лондон? Какво щеше да се случи с Виваком и Левски ако Панос Германос беше спечелил търга :)

Пита се и как компания, която дължи 150 млн евро на ВТБ и има 6 месечен срок(до края на октомври) да го върне или ще бъде продадена,решава да стане основен спонсор на футболен клуб и да дава около 3 млн лева????

А доколкото чувам Фонда за гарантиране на влоговете си търси едни 150 млн евро от Виваком.....интересна икономическа ситуация ще стане :)

И накрая се пита дали изобщо се извърши смяна на собствеността в телекома или всичко беше цирк от мъгливия Лондон/???


Ако беше миналия понеделник в зала 3 на НДК на ОС на Левски, нямаше да пишеш простотии.
Имаше такъв въпрос, имаше и отговор, ама ти откъде да знаеш, ама много акъл даваш.
Павел Колев:
Литекс са лицензирани за Б група, но имат нови документи, че стават ЦСКА и сега се разглеждат документите. Очакваме това да се случи и този отбор да играе в А група - на Националния стадион Васил Левски.

Мика СТОИЧКОВА РАМАДАН

Потребителски аватар
Blue1914
Мнения: 2067
Регистриран на: 25 фев 2012 14:59
Контакти:

Re: Бутафорията „Виваком“ собственик на „Левски“

Мнениеот Blue1914 » 30 ное 2015 12:04

Пловдивският красноармеец пак излази... :oops:

КРАСОТА ВЯРА БОРБА написа:Депеевските гугутки не правят разлика между спонсор и собственик.За тях не е важно от къде идват парите,а да са преди ЦСКА.За това са сами срещу всички.


А вие на село не правите разлика между собственик и господар... или както му се казва извън столицата- патрон :lol: Виваком Е един от собствениците на Левски. И ще налива пари в отбора. Дали защото новият собственик, фен на Челси и близък до Левски, е някакъв Абрамович wannabe или по други причини- това е обект на АБСОЛЮТНИ спекулации. ;)

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Бутафорията „Виваком“ собственик на „Левски“

Мнениеот Red_Neck » 30 ное 2015 12:09

Тази седмица ми изтича договора с Виваком - ТВ, домашен, мобилен, оптика и мобилен нет на стойност 70 кинта месечно заминават в коша!
БСК чакат на полусъединител за 2 от позициите, ..... за останалото ще реша ;)
Ай, сиктир!
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Заклет Левскар
Мнения: 2735
Регистриран на: 15 фев 2012 10:39
Skype: Оранжево небето .....
Местоположение: Етрополе

Re: Бутафорията „Виваком“ собственик на „Левски“

Мнениеот Заклет Левскар » 30 ное 2015 12:12

Red_Neck написа:Тази седмица ми изтича договора с Виваком - ТВ, домашен, мобилен, оптика и мобилен нет на стойност 70 кинта месечно заминават в коша!
БСК чакат на полусъединител за 2 от позициите, ..... за останалото ще реша ;)
Ай, сиктир!


Лоша работа. Още един-двама като теб, и новия ни собственик ще фалира. Ще фалираме и ние, и ще се надяваме на Домусчиев да смени името на Лудогорец, за да играем отново в "А" група, където ни е мястото, защото ние сме Левски и ТРЯБВА да играем само в "А" група.
Павел Колев:
Литекс са лицензирани за Б група, но имат нови документи, че стават ЦСКА и сега се разглеждат документите. Очакваме това да се случи и този отбор да играе в А група - на Националния стадион Васил Левски.

Мика СТОИЧКОВА РАМАДАН

Потребителски аватар
korteneca
Мнения: 2901
Регистриран на: 01 авг 2014 12:44
Контакти:

Re: Бутафорията „Виваком“ собственик на „Левски“

Мнениеот korteneca » 30 ное 2015 12:27

Red_Neck написа:Тази седмица ми изтича договора с Виваком - ТВ, домашен, мобилен, оптика и мобилен нет на стойност 70 кинта месечно заминават в коша!
БСК чакат на полусъединител за 2 от позициите, ..... за останалото ще реша ;)
Ай, сиктир!

:lol: :lol: :lol: Направо жалка работа.
[center]Николай Митов: Те не са точно ЦСКА, Литекс си ги бием... Няма проблем!

[rimg]https://image.prntscr.com/image/282def5483004b6fbf06a977c146b67b.gif[/rimg][/center]

валкареджио
Мнения: 1120
Регистриран на: 28 апр 2013 00:14
Контакти:

Re: Бутафорията „Виваком“ собственик на „Левски“

Мнениеот валкареджио » 30 ное 2015 12:41

Red_Neck написа:Тази седмица ми изтича договора с Виваком - ТВ, домашен, мобилен, оптика и мобилен нет на стойност 70 кинта месечно заминават в коша!
БСК чакат на полусъединител за 2 от позициите, ..... за останалото ще реша ;)
Ай, сиктир!

Моят договор с М тел вече изтече ,преди да подпиша договор с Най стабилния оператор в България „Виваком„показах среден пръст на М тел .Целият ми род е Левскарски и също смениха мобилния оператор.

Achtung_Juden
Мнения: 781
Регистриран на: 04 юли 2014 16:01

Re: Бутафорията „Виваком“ собственик на „Левски“

Мнениеот Achtung_Juden » 30 ное 2015 13:14

Red_Neck написа:Тази седмица ми изтича договора с Виваком - ТВ, домашен, мобилен, оптика и мобилен нет на стойност 70 кинта месечно заминават в коша!
БСК чакат на полусъединител за 2 от позициите, ..... за останалото ще реша ;)
Ай, сиктир!


Вие така навремето фалирахте М-тел, та още не могат да се оправят :oops: :oops: :oops:
Преименуван отбор с преименуван директор и преименуван треньор :lol: -> ЦСКА-София - смърди на Литекс, та се не трае.

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: Бутафорията „Виваком“ собственик на „Левски“

Мнениеот iliyan » 30 ное 2015 13:32

Не ми пука кой на кого е спонсор ,но никога не съм бил и няма да бъде клиент на Мтел.
На Виваком съм клиент от 3 месеца(сателитна тв) и за тези 3 месеца успяха да сбъркат само 3 фактури(от 3).
И едните и другите са "стока" , но тъй като БСК нямат НВО и засега съм на Виваком.
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Бутафорията „Виваком“ собственик на „Левски“

Мнениеот Red_Neck » 30 ное 2015 13:51

Achtung_Juden написа:
Red_Neck написа:Тази седмица ми изтича договора с Виваком - ТВ, домашен, мобилен, оптика и мобилен нет на стойност 70 кинта месечно заминават в коша!
БСК чакат на полусъединител за 2 от позициите, ..... за останалото ще реша ;)
Ай, сиктир!


Вие така навремето фалирахте М-тел, та още не могат да се оправят :oops: :oops: :oops:

Загубиха сериозен пазарен дял. Факт ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Thsmith и 11 госта