Пратиха ми настоящия собственик на Левски София

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Ivan_ne
Мнения: 1
Регистриран на: 16 окт 2015 13:39
Контакти:

Re: Пратиха ми настоящия собственик на Левски София

Мнениеот Ivan_ne » 16 окт 2015 13:47

А на мен ми е интересна темата за това как така на нашия Локомотив не разрешиха да си разсрочи задълженията към НАП и да ги плаща на части, а на любимците на ДПС, Пеевски, Бойко, Мойко, Чорни и кой ли не още мафиот и престъпник, им позволяват да си правят каквото си искат и да изплаща на час по лъжичка, или когато, колкото имат. И то с пари от Виваком, която е собственост на фалиралата КТБ, т.е. с пари на всички данъкоплатци. Защото вместо тези средства да отиват за погасяване на заемите на КТБ, те са изливат в бездънната каца на Герена, а ние всички (и внуците ни) ще са задължени за 16 милиарда външен дълг, които да покриват грабежа КТБ и останалите бакии на политиците от ГЕРБ, ДПС, БСП и сие. :o

pomiqr270
Мнения: 358
Регистриран на: 13 авг 2015 19:04

Re: Пратиха ми настоящия собственик на Левски София

Мнениеот pomiqr270 » 16 окт 2015 13:49

Ivan_ne написа:А на мен ми е интересна темата за това как така на нашия Локомотив не разрешиха да си разсрочи задълженията към НАП и да ги плаща на части, а на любимците на ДПС, Пеевски, Бойко, Мойко, Чорни и кой ли не още мафиот и престъпник, им позволяват да си правят каквото си искат и да изплаща на час по лъжичка, или когато, колкото имат. И то с пари от Виваком, която е собственост на фалиралата КТБ, т.е. с пари на всички данъкоплатци. Защото вместо тези средства да отиват за погасяване на заемите на КТБ, те са изливат в бездънната каца на Герена, а ние всички (и внуците ни) ще са задължени за 16 милиарда външен дълг, които да покриват грабежа КТБ и останалите бакии на политиците от ГЕРБ, ДПС, БСП и сие. :o


Защото Гигов се разсърди на умници като теб, които го псуваха и спря да плаща.
"В повечето случаи, когато човек твърди, че любовта не се купува, то той не притежава собствен самолет и яхта, а тя никога не е попадала на човек собственик на самолет и яхта", Николай Николаев известен кът помияра у форуму на гонг.

Потребителски аватар
dhk222
Мнения: 230
Регистриран на: 10 сеп 2009 11:28
Контакти:

Re: Пратиха ми настоящия собственик на Левски София

Мнениеот dhk222 » 16 окт 2015 13:54

HEATSEEKER написа:Странно ДПС, ЛЕВСКИ,ДОГАН, ПЕЕВСКИ---ПЪЛЕН АБСУРД.ДПС НЯМА НИЩО ОБЩО С ЛЕВСКИ. :) :) :) :) :)

С Левски(Апостола) да,но тук става дума за ПФК"ЛЕЕВСКИ" :)

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Пратиха ми настоящия собственик на Левски София

Мнениеот stefani » 16 окт 2015 13:57

КОЙ вярва на Цветан Василев :?: :lol:
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Пратиха ми настоящия собственик на Левски София

Мнениеот kiril.a.d » 16 окт 2015 14:00

LokoMaina написа:Пфууу... вече ми се повреъща от тоя тъпунгер Василев...
Аланкоолу, като имаш да казваш нещо, обади се на Прокуратурата, уреди си ден и час и малко преди срещата, си ела в България като бял човек и ги наври в задника ония дето толкова те вълнуват дори там където си сега някъде на майка си в г@за!

Ти да си виждал у нас, осъден политик или крупен бизнесмен?....за Бойчо от кога му бяха приготвили "едни" надписан куршум, ама ей на, че не му се случва ;)
Ама Цецо, не е Бойчо и....
Та много ще му обърнат внимание в Прокуратурата, какви ги говори - по неговия "казус" вече е взето решение: или даваш, или заминаваш ;) - на оня свят! - ей за това не ще да се прибере!!!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Пратиха ми настоящия собственик на Левски София

Мнениеот kiril.a.d » 16 окт 2015 14:01

stefani написа:КОЙ вярва на Цветан Василев :?: :lol:

Елементарно! - КОЙто не вярва на Пеевски...Бойчо...и целия Бостан! ;)
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
jivkovisz
Мнения: 161
Регистриран на: 23 сеп 2008 16:26
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Пратиха ми настоящия собственик на Левски София

Мнениеот jivkovisz » 16 окт 2015 14:04

Ivan_ne написа:А на мен ми е интересна темата за това как така на нашия Локомотив не разрешиха да си разсрочи задълженията към НАП и да ги плаща на части, а на любимците на ДПС, Пеевски, Бойко, Мойко, Чорни и кой ли не още мафиот и престъпник, им позволяват да си правят каквото си искат и да изплаща на час по лъжичка, или когато, колкото имат. И то с пари от Виваком, която е собственост на фалиралата КТБ, т.е. с пари на всички данъкоплатци. Защото вместо тези средства да отиват за погасяване на заемите на КТБ, те са изливат в бездънната каца на Герена, а ние всички (и внуците ни) ще са задължени за 16 милиарда външен дълг, които да покриват грабежа КТБ и останалите бакии на политиците от ГЕРБ, ДПС, БСП и сие. :o

Че какъв отбор сте вие че да ви разрешават, аз разбирам да е Локо Пловдив например които имат фенове а вие сте най умрелият отбор.

Lovech2000
Мнения: 187
Регистриран на: 04 юни 2014 15:02
Контакти:

Re: Пратиха ми настоящия собственик на Левски София

Мнениеот Lovech2000 » 16 окт 2015 14:17

Ivan_ne написа:А на мен ми е интересна темата за това как така на нашия Локомотив не разрешиха да си разсрочи задълженията към НАП и да ги плаща на части, а на любимците на ДПС, Пеевски, Бойко, Мойко, Чорни и кой ли не още мафиот и престъпник, им позволяват да си правят каквото си искат и да изплаща на час по лъжичка, или когато, колкото имат. И то с пари от Виваком, която е собственост на фалиралата КТБ, т.е. с пари на всички данъкоплатци. Защото вместо тези средства да отиват за погасяване на заемите на КТБ, те са изливат в бездънната каца на Герена, а ние всички (и внуците ни) ще са задължени за 16 милиарда външен дълг, които да покриват грабежа КТБ и останалите бакии на политиците от ГЕРБ, ДПС, БСП и сие. :o


Колега, като чета ми става ясно едно - доста си незапознат.
На Локо(СФ) бе дадена възможност да представи обезпечения и парите да се разсрочат. Тогавашното ръководство, доколкото имам спомен, не подходи сериозно към това предложение и логично се стигна дотук.
"Виваком,която е собственост на фалиралата КТБ, т.е. с пари на всички данъкоплатци." - Ко викаш, ко? Пак не си в час, задълженията се обслужват. Нормално е като имаш кредит да погасяваш суми на падеж, както се и случва. Къде драмата? Очакваш да върнат парите по кредита накуп ли? Я гугълни "парички и финанси за 3 клас" и после може пак да коментираме.

kardiolog
Мнения: 113
Регистриран на: 14 май 2015 10:21
Контакти:

Re: Пратиха ми натоящия собственик на Левски София

Мнениеот kardiolog » 16 окт 2015 14:26

Всичко е от ясно по ясно. И политици и банкери са една крадлива и престъпна пасмина.Факт. Интригуващото е ето това: Делян Пеевски изпрати своя оторизиран представител, понастоящем виден собственик на "Левски" – адвокат Александър Ангелов. Как звучи това за феновете на Левски? Не са ли поне малко притеснени от този факт? Иначе сте много активни в плюенето на този или онзи. Нито една дума с/у Пеевски и ДПС в коментарите ви от няколко месеца насам. Свикнали сме да виждаме феновете на Левски като патриоти и родолюбци. Сега когато "агата" ви взе нито дума. Що така драги сини фенове?

Lovech2000
Мнения: 187
Регистриран на: 04 юни 2014 15:02
Контакти:

Re: Пратитоящия собственик на Левски София

Мнениеот Lovech2000 » 16 окт 2015 14:28

kardiolog написа:Всичко е от ясно по ясно. И политици и банкери са една крадлива и престъпна пасмина.Факт. Интригуващото е ето това: Делян Пеевски изпрати своя оторизиран представител, понастоящем виден собственик на "Левски" – адвокат Александър Ангелов. Как звучи това за феновете на Левски? Не са ли поне малко притеснени от този факт? Иначе сте много активни в плюенето на този или онзи. Нито една дума с/у Пеевски и ДПС в коментарите ви от няколко месеца насам. Свикнали сме да виждаме феновете на Левски като патриоти и родолюбци. Сега когато "агата" ви взе нито дума. Що така драги сини фенове?


Не бе, що да ни притеснява. Какво като е адвокат на Пеевски? Всеки адвокат ли като реши да инвестира/развива нещо, каквото и да е то, трябва да бъде свързван с клиентите си?


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта