Бяхте прави

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
dafquezz
Мнения: 1171
Регистриран на: 06 мар 2010 17:25
Контакти:

Re: Бяхте прави

Мнениеот dafquezz » 24 юли 2015 14:54

Измествате темата и се правите на ударени. Темата не е за това кой повече се е издънил, всички се осрахме еднакво, и София и провинция. Идеята ми е, че ги вадехте много големи като се разбра окончателно кой ще играе в Европа, как сега като ги няма шопите ще видите как се прави, как сте щели да отсрамвате България от нашите издънки... е, коментирайте сега собственото си високомерие. Защото когато вие се дъните е "защото гадните шопи-комунисти властта ги бута", а когато ние се дъним било по същата причина... разликата е, че аз не съм чул при издънка на столичен отбор някой да се оправдава с провинциалните, но в обратния случай.... прочетете мненията в темата - ЦСКА от В група са виновни, че Черно море ги изнасилиха... с НИЩО не сте по-различни от нас, с НИЩО не сте по-добри, по-праведни, морални и не знам си какви, абсолютно същите лайна сте като нас, само че ние си го знаем, а вие се оправдавате с нас.
Добре дошли в Европа, ние от там се върнахме скоро. Някой ден може би ще тръгнем обратно, дотогава вие трябва да ни заместите. Направете го достойно, вашите проблеми са си ваши проблеми, издънките ви също, и ние не сме отговорни за тях.

Потребителски аватар
reh4o
Мнения: 456
Регистриран на: 06 апр 2009 00:37
Контакти:

Re: Бяхте прави

Мнениеот reh4o » 24 юли 2015 14:56

Ама не е ли по хубаво да си гледаме мачовете от ЛЕ и ШЛ на спокойствие без наши отбори без изцепки и подмазвания по всички телевизии.Лелееее чудя се сега какво ли ще прави Алекси Сукачев какво ще коментира сега няма да има тази година МОООци МОООООци :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ЛЕКУВАМ МАНИЯ ЗА ВЛИЧИЕ С УРИНОТЕРАПИЯ !!!

svetli-lz
Мнения: 414
Регистриран на: 11 окт 2013 11:12
Контакти:

Re: Бяхте прави

Мнениеот svetli-lz » 24 юли 2015 15:42

Кашчей написа:Ае стига с тая публика, деба!
Какво искате вие, Разград, който е повече от 3 пъти по-малък само от Люлин да събира колкото Левски и ЦСКА на дербито? На последното нямахте и 15 000, а ще ми говорите за публика!


Чувал ли си за един отбор наречен Виляреал? Запознай се колко е голям града и стадиона, провери посещаемостта на стадиона.
Колегата е прав, че не си признавате провала, определено си мислехте, че царска корона ви подхожда, но тя се оказа прекалено тежка за тънките ви вратлета. Едно е да спечелиш финал срещу Левски /единствен през сто годишната си история/ или да биеш ЦСКА на Армията/веднъж за 30 години/ друго е да е играеш успешно в ЕКТ всяка година или поне в годината в която си се класирал.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Бяхте прави

Мнениеот Кашчей » 24 юли 2015 15:52

svetli-lz написа:
Кашчей написа:Ае стига с тая публика, деба!
Какво искате вие, Разград, който е повече от 3 пъти по-малък само от Люлин да събира колкото Левски и ЦСКА на дербито? На последното нямахте и 15 000, а ще ми говорите за публика!


Чувал ли си за един отбор наречен Виляреал? Запознай се колко е голям града и стадиона, провери посещаемостта на стадиона.
Колегата е прав, че не си признавате провала, определено си мислехте, че царска корона ви подхожда, но тя се оказа прекалено тежка за тънките ви вратлета. Едно е да спечелиш финал срещу Левски /единствен през сто годишната си история/ или да биеш ЦСКА на Армията/веднъж за 30 години/ друго е да е играеш успешно в ЕКТ всяка година или поне в годината в която си се класирал.


Кое те наведе на мъдрата мисъл, че съм фен на Лудогорец, отявлен при това?
Като сме почнали с Испания, колко жители има Мадрид, колко е голям стадион Сантяго Бернабеу и дали има само по 5-6 хиляди на мач с Елче..сравнявам го със София и Г. Аспарухов.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Бяхте прави

Мнениеот Red Warrior » 24 юли 2015 16:44

Така е. Все софийските клубове бяха виновни за пропадането на футбола ни. Сега като ЦСКА и Локо са при аматьорите, а Подуяне и чичо Венци Сикаджията тънат в посредственост се вижда кой им пречи на провинциалните отбори - никой!
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Георг
Мнения: 303
Регистриран на: 27 фев 2013 17:12
Контакти:

Re: Бяхте прави

Мнениеот Георг » 24 юли 2015 17:16

Много комплексари,много нещо!Голяма част генно обременени с ментални увреждания на психиката в резултат на вродена силно подчертана провинциална/във възможно най-лошия смисъл на тази дума/ психика и чувство за малоценност!

Потребителски аватар
Peci
Мнения: 4
Регистриран на: 24 юли 2015 17:14
Контакти:

Re: Бяхте прави

Мнениеот Peci » 24 юли 2015 17:20

b0b1 написа:Хванете и се стегнете малко, че отбор от В група събира повече хора на контролка с Марица от елитните провинциални еврострашилища в официални мачове у дома и в чужбина.


Така е бате, ази вече одя на мач. дадеха ми шал...и ще викам само сска.

Потребителски аватар
Peci
Мнения: 4
Регистриран на: 24 юли 2015 17:14
Контакти:

Re: Бяхте прави

Мнениеот Peci » 24 юли 2015 17:24

bub написа:Българският футбол без ЦСКА и сините е едно лайно. ФАКТ, който твърди обратното е олигофрен


ази бате не сам огофрен и ще викам само сска

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Бяхте прави

Мнениеот phd » 24 юли 2015 17:27

Това мерене на ... е напълно излишно. Разделението столица - провинция намирам за комплексарско, каккто и радостта и на едните, и на другите от неуспеха на "противника".

Това, което си струва да се попита е, обаче, защо в отпадналите клубове не се случват катаклизмите, които се случват обичайно в Левски и ЦСКА?
Защо няма оставки на треньори? Защо няма акции на фенове? Защо няма глоби? Защо не ги скъсват по медиите от подигравки, нещо за географски открития, вафли и т.н. не виждам да има по форумите. Дали пък тези отпадания не се смятат за най-нормалното нещо на света, за разлика от отпаданията на Левски и ЦСКА? Ако е така - има още накъде да се дълбае дъното :mrgreen:

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12911
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Бяхте прави

Мнениеот Eminem » 24 юли 2015 17:32

Истински евробойци! Сигурен съм, че ще наблюдаваме български полуфинали в ЛЕ. Никакъв проблем за Черно море, Литекс и Берое да достигнат до тях. Лудогорец ще завърши 3-ти в групата си в ШЛ и ще се присъедини към нашите евробойци.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта