Кои са най-опасните наркотици?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
hajitsu
Мнения: 16274
Регистриран на: 20 яну 2010 19:31

Re: Кои са най-опасните наркотици?

Мнениеот hajitsu » 10 юли 2015 23:02

Мегъне, разбрахме, че защитаваш наркоманите и подкрепяш легализирането на наркотиците... Сравнението ти с Холандия е доста глуповато, защото знаем какви са разликите между нас и холандците като народ. Ние сме по-близо до варварите, отколкото до европейците, така че иди разправяй на някого друг как нямало да има разлика, ако се стигне до узаконяване на тревата.

П.П. Пише се кристал меТ (идва от амфеТамини).
[center]

Код: Избери всички

01001000 01100001 01101100 01100001
01001101 01100001 01100100 01110010 01101001 01100100
[/center]

Потребителски аватар
becks32milan
Мнения: 11769
Регистриран на: 27 дек 2010 23:41
Skype: mario_stelito
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Кои са най-опасните наркотици?

Мнениеот becks32milan » 10 юли 2015 23:15

Не знам за вас, но аз не бих искал детето ми да гледа как един тийнейджър седи на една пейка и гледа в една точка неподвижно.
[rimg]http://prntscr.com/7ogjt7[/rimg]

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Кои са най-опасните наркотици?

Мнениеот CTAHKO » 10 юли 2015 23:18

Вълчан написа:Каква легализация бе хора....представям си футболно дерби със троино повече напушени фенове.Ще има ли шанс обикновеният човек след мач препречил се на пътя им....Ще се увеличат побоищата по спирки и градинки...във автобуси....във училища...въобще ще се скапа системата отвсякъде ако навсякъде се пафка трева.

Тогава защо за европейското първенство в Холандия и Белгия, легализираха в Белгия тревата, вместо да я забранят в Холандия за този период 8-) Така че мантрите с по-малкото пари в държавата и влошаването на здравето отиват на кино ;)Да не би белгийците да имат по-лошо здравеопазване от нас ;)
Последна промяна от CTAHKO на 10 юли 2015 23:21, променено общо 1 път.
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Кои са най-опасните наркотици?

Мнениеот megan fox » 10 юли 2015 23:20

hajitsu написа:Мегъне, разбрахме, че защитаваш наркоманите и подкрепяш легализирането на наркотиците... Сравнението ти с Холандия е доста глуповато, защото знаем какви са разликите между нас и холандците като народ. Ние сме по-близо до варварите, отколкото до европейците, така че иди разправяй на някого друг как нямало да има разлика, ако се стигне до узаконяване на тревата.

П.П. Пише се кристал меТ (идва от амфеТамини).


Нищо не знаеш. И сравнението с Холандия изобщо не е глупаво! Много е забавно да гледаш как някой дрънка наизуст, без да си има представа за какво говори... Ти колко пъти в живота си се напушвал? Вземи един варварин, напуши го като мастия и ще видиш как от супер свиреп тип ще стане кротък като пале! Пак казвам правете разлика между трева и твърди наркотици. Да, има такива, които ти действат по такъв начин на психиката, че те избива на агресия, но марихуаната не е от тях. Не знам кой ти е напълнил кухата кратуна с глупости, ама предвид, че имам години опит употреба на трева, определено съм много по-добре запознат от теб за какво става въпрос. Тревата те успокоява, прави те лежерен, ленив и безпричинно усмихнат, а в по-големи количества те вцепенява и нищо не ти се прави, всичко ти е ужасно сложно и искаш само да седиш на 4 буквието си и да циклиш, а накрая просто може да заспиш... - това са различните стадии, в зависимост колко точно си напушен. Ами да си кажа честно предпочитам хората да са напушени, отколкото да са пияни, със сигурност тогава ще има в пъти по-малко агресия и насилие...
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Кои са най-опасните наркотици?

Мнениеот megan fox » 10 юли 2015 23:24

becks32milan написа:Не знам за вас, но аз не бих искал детето ми да гледа как един тийнейджър седи на една пейка и гледа в една точка неподвижно.


Може би предпочиташ докато си върви сина ти, някой препил да скочи от пейката и да почне да го налага, така ли?

Да, не е много приятна гледка да гледаш как някой е зациклил, понеже е препушил, но поне е безопасно. Тоя зациклилия няма да тръгне да буйства, да се бие с никого, така че избери си по-малкото зло. По-добре зациклил на пейката, отколкото пиян на пейката...
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
becks32milan
Мнения: 11769
Регистриран на: 27 дек 2010 23:41
Skype: mario_stelito
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Кои са най-опасните наркотици?

Мнениеот becks32milan » 10 юли 2015 23:25

megan fox написа:
becks32milan написа:Не знам за вас, но аз не бих искал детето ми да гледа как един тийнейджър седи на една пейка и гледа в една точка неподвижно.


Може би предпочиташ докато си върви сина ти, някой препил да скочи от пейката и да почне да го налага, така ли?

Да, не е много приятна гледка да гледаш как някой е зациклил, понеже е препушил, но поне е безопасно. Тоя зациклилия няма да тръгне да буйства, да се бие с никого, така че избери си по-малкото зло. По-добре зациклил на пейката, отколкото пиян на пейката...

Това, че не искам детето ми да вижда напушляци в парка защо те кара да мислиш, че ще ми харесва да виждам пияници в парка ?
[rimg]http://prntscr.com/7ogjt7[/rimg]

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Кои са най-опасните наркотици?

Мнениеот megan fox » 10 юли 2015 23:27

CTAHKO написа:
Вълчан написа:Каква легализация бе хора....представям си футболно дерби със троино повече напушени фенове.Ще има ли шанс обикновеният човек след мач препречил се на пътя им....Ще се увеличат побоищата по спирки и градинки...във автобуси....във училища...въобще ще се скапа системата отвсякъде ако навсякъде се пафка трева.

Тогава защо за европейското първенство в Холандия и Белгия, легализираха в Белгия тревата, вместо да я забранят в Холандия за този период 8-) Така че мантрите с по-малкото пари в държавата и влошаването на здравето отиват на кино ;)Да не би белгийците да имат по-лошо здравеопазване от нас ;)


Заеби, в момента се правят на свръх моралисти. Никога не са се напушвали и не знаят какво е, но понеже знаят, че тревата е вид наркотик и скачат срещу нея...
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
Robbery
Мнения: 1871
Регистриран на: 14 апр 2010 21:12
Контакти:

Re: Кои са най-опасните наркотици?

Мнениеот Robbery » 10 юли 2015 23:30

becks32milan написа:Всъщност, според някакво проучване пушачите имат по-активна имунна система и тя реагира по-бързо на вирус, отколкото при непушачите.

Покажи го това проучване! Обиковено пушенето има обратия ефект.

[offtopic]Аз намерих това.

http://news.yale.edu/2008/07/24/study-s ... ions-worse

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2483690/

От горния материал става ясно, че имунната система на мишките реагира повече отколкото е нужно на вирус (инфлуенца), след подлагане на пушек от цигара.

Между другото при алергия от полени също се стига до пресилена реакция на имунната система, макаp механизмите там да са други.[/offtopic]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Кои са най-опасните наркотици?

Мнениеот megan fox » 10 юли 2015 23:33

becks32milan написа:
megan fox написа:
becks32milan написа:Не знам за вас, но аз не бих искал детето ми да гледа как един тийнейджър седи на една пейка и гледа в една точка неподвижно.


Може би предпочиташ докато си върви сина ти, някой препил да скочи от пейката и да почне да го налага, така ли?

Да, не е много приятна гледка да гледаш как някой е зациклил, понеже е препушил, но поне е безопасно. Тоя зациклилия няма да тръгне да буйства, да се бие с никого, така че избери си по-малкото зло. По-добре зациклил на пейката, отколкото пиян на пейката...

Това, че не искам детето ми да вижда напушляци в парка защо те кара да мислиш, че ще ми харесва да виждам пияници в парка ?


Ами живеем в такива времена... Хората имат проблеми и търсят начин да избягат от тях... Едни се напиват, други се напушват, трети се друсат с нещо доста по-сериозно, други пък ходят да се заяждат и да се бият и тн... Всеки разпуска от проблемите си както намери за добре. Това е неизбежно, без значение дали ни харесва или не. И всеки ден се сблъскваме с тия хора навсякъде, не само в парка. Ами честно казано аз лично предпочитам тия хора да си тешат проблемите в марихуана, защото поне няма да са агресивни и да създават проблеми. ;)
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

pomiqr268
Мнения: 255
Регистриран на: 20 апр 2015 13:49

Re: Кои са най-опасните наркотици?

Мнениеот pomiqr268 » 10 юли 2015 23:35

Човек лежл в комуна най-добре може да Ви каже дали марихуаната е наркотик. На човек пушещ трева всеки ден не можеш да разчиташ.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта