Ликвидацията на Левски и ЦСКА - ликвидация на българщината !

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
KAT90
Мнения: 429
Регистриран на: 27 окт 2013 19:45
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ликвидацията на Левски и ЦСКА - ликвидация на българщина

Мнениеот KAT90 » 24 юни 2015 21:57

Обаче е интересно как темата набляга над дадено нещо, а троловете налазват за друго и си плямпат наизуст едно и също без да разберат смисъла! Малко дедукция няма да ви е излишна!
Любов към миналото, примирение с настоящето и страх от бъдещето = НАСТОЯЩ БЪЛГАРИН

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: Ликвидацията на Левски и ЦСКА - ликвидация на българщина

Мнениеот diplomat » 24 юни 2015 21:59

Corwin написа:
metodito написа:
Първо, аз не съм "комплексиран фен на някой от отборите в сянка", а съм фен на сините и не мисля, че българския футбол започва и свършва с ЦСКА и "Левски"! Това, че има сини и червени, които живеят в някаква паралелна вселена си е за тяхна сметка. За мен "Левски" е единствения клуб на света - за мен. Не го натрапвам на никого това. В последните три години един наш отбор прави фурор в Европа и за него говорят със суперлативи, само тук за "турци" и "кренвирши". Продават играч за шест милиона, тъпите сайтчета ми отразяват сълзливата история на ЦСКА, които отдавна трябваше да са слезли в долните групи и днес, ако са успели, да са чисти отново в А група. Или ми разправят как комунистът и крадец Батков биул заменен с трима Батковци и колко хубаво било това видиш ли.

Престанете да се сравнявате с "Левски"! Единственото общо между двата клуба е, че са от София! Разберете го. И не, ако в "Левски" беше станало, като това с вас, изхвърчахме без всякакви приказки. С това, което съм болднал, съм съгласен.


И язе съм със синьо сърце. Може би не се изразих съвсем ясно - далеч не смятам, че българският футбол е само Левски и ЦСКА. Просто процесите показват нивото на цялата А група и националния отбор от нивото на кои отбори се влияе. Колкото до Лудогорец - ми техните успехи са едно прекрасно явление както за България, така и за Левски и ЦСКА (с надеждата това да е шамар за събуждане, а не ъперкът за нокаут). Но и те, както и Литекс в последните години, могат само спорадично да бъдат най-добрите в България (съвсем нормално е Левски и ЦСКА да не печелят всяко второ първенство). Колкото до това колко ги отразяват - ми именно това показва от кого се интересуват хората.

"Левски" и ЦСКА с нищо хубаво не са спомогнали на българския футбол последните 20 години, а само пречат за развитието на останалите отбори, защото се ползват с държавни протекции на всички нива. Освен това продължават да зомбират младите, които вече от 12-13 годишни влизат в разни "фен клубове", които са само параван на организирани престъпни групи, занимаващи се с наркотици и други тежки престъпления.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21574
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Ликвидацията на Левски и ЦСКА - ликвидация на българщина

Мнениеот metodito » 24 юни 2015 22:00

Corwin написа:
metodito написа:
Първо, аз не съм "комплексиран фен на някой от отборите в сянка", а съм фен на сините и не мисля, че българския футбол започва и свършва с ЦСКА и "Левски"! Това, че има сини и червени, които живеят в някаква паралелна вселена си е за тяхна сметка. За мен "Левски" е единствения клуб на света - за мен. Не го натрапвам на никого това. В последните три години един наш отбор прави фурор в Европа и за него говорят със суперлативи, само тук за "турци" и "кренвирши". Продават играч за шест милиона, тъпите сайтчета ми отразяват сълзливата история на ЦСКА, които отдавна трябваше да са слезли в долните групи и днес, ако са успели, да са чисти отново в А група. Или ми разправят как комунистът и крадец Батков биул заменен с трима Батковци и колко хубаво било това видиш ли.

Престанете да се сравнявате с "Левски"! Единственото общо между двата клуба е, че са от София! Разберете го. И не, ако в "Левски" беше станало, като това с вас, изхвърчахме без всякакви приказки. С това, което съм болднал, съм съгласен.


И язе съм със синьо сърце. Може би не се изразих съвсем ясно - далеч не смятам, че българският футбол е само Левски и ЦСКА. Просто процесите показват нивото на цялата А група и националния отбор от нивото на кои отбори се влияе. Колкото до Лудогорец - ми техните успехи са едно прекрасно явление както за България, така и за Левски и ЦСКА (с надеждата това да е шамар за събуждане, а не ъперкът за нокаут). Но и те, както и Литекс в последните години, могат само спорадично да бъдат най-добрите в България (съвсем нормално е Левски и ЦСКА да не печелят всяко второ първенство). Колкото до това колко ги отразяват - ми именно това показва от кого се интересуват хората.


Лудогорец са доказателството, че чак пък толкова умрял не ни е футбола. Моите предвиждания са, че Литекс е наред да направи нещо. О т Лудогорец не знам тази година. Ако Локо СФ участваше в Европа, щеше да направи мини-пробив - сплотен, силен колектив. Жалко. Не може пък вечно два отбори да са отгоре - не сме накава бананова във футболно отншение нация. Националния е друга работа - там играят тея дето са си платили.

[offtopic]И между другото, извинявай за поста ми - предишния. Пак те обърках с един цесекар с подобен на твоя аватар..[/offtopic]
Последна промяна от metodito на 24 юни 2015 22:07, променено общо 2 пъти.

scot
Мнения: 348
Регистриран на: 07 мар 2014 14:57

Re: Ликвидацията на Левски и ЦСКА - ликвидация на българщина

Мнениеот scot » 24 юни 2015 22:04

у сека тема ли требе да ви казвам, че сте ПЕДАЛЧЕТА!
БЪЛГАРЩИНАТА се руши от еничарчета кат чобанов и секи намазан с враст: ПРОДАВА СЕ НА ДПС МОМЕНТАЛНО!
Аз кат българин не мое си намерим добра и достойна работа..... да се бием у гирдите на гол тумбак ли? Ше ставам и занзибарец, ако ми предложат достойно заплащане и съществуване.
Секи се уплел в некви схеми - ктб рухна, калъпа остана. БЪЛГАРИЯ Е МЪРТВА СЪС ИЛИ БЕЗ ОТБОРЧЕТАТА. ТЕРИТОРИЯТА ШЕ ГО ДУХА - СКОРО.

Потребителски аватар
irradeum
Мнения: 826
Регистриран на: 11 апр 2011 23:09
Контакти:

Re: Ликвидацията на Левски и ЦСКА - ликвидация на българщина

Мнениеот irradeum » 24 юни 2015 22:06

scot написа:у сека тема ли требе да ви казвам, че сте ПЕДАЛЧЕТА!
БЪЛГАРЩИНАТА се руши от еничарчета кат чобанов и секи намазан с враст: ПРОДАВА СЕ НА ДПС МОМЕНТАЛНО!
Аз кат българин не мое си намерим добра и достойна работа..... да се бием у гирдите на гол тумбак ли? Ше ставам и занзибарец, ако ми предложат достойно заплащане и съществуване.
Секи се уплел в некви схеми - ктб рухна, калъпа остана. БЪЛГАРИЯ Е МЪРТВА СЪС ИЛИ БЕЗ ОТБОРЧЕТАТА. ТЕРИТОРИЯТА ШЕ ГО ДУХА - СКОРО.

Като ти гледам правописа , ми приличаш повече на ИНДОБЪЛГАРИН...Бегай да береш ЖИЛЯЗУ !!!
АКО ВСЯКА ЖЕРТВА НА КОМУНИСТИЧЕСКИЯ РЕЖИМ В РУСИЯ ПОЧЕТЕМ С МИНУТА МЪЛЧАНИЕ, СВЕТЪТ ЩЕ ПОТЪНЕ В ТИШИНА ЗА 118 ГОДИНИ !

Потребителски аватар
Аврамов
Мнения: 458
Регистриран на: 31 юли 2014 15:52
Контакти:

Re: Ликвидацията на Левски и ЦСКА - ликвидация на българщина

Мнениеот Аврамов » 24 юни 2015 22:07

Ако продължавате още да търпите и съучаствате на българоубийците от ПП ГРОБ /Гамени и Разбойници за ограбване на България/, скоро не само Левски и ЦСКА ще останат в историята, но и България като държава.
Изборът е лично ваш - каквото сами си надробим, това и ще сърбаме.

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Ликвидацията на Левски и ЦСКА - ликвидация на българщина

Мнениеот v.r.s. » 24 юни 2015 22:07

КироВарна написа:Ликвидация на българщината е това,че Читалищата и Библиотеките в България тънат в мизерия и забвение!!!А това,че ЦСКА и Левски са позатънали си е чисто Възраждане!!!


Това е истината, а не, че футболни отбори западат и фалират. Спортът е предимно забавление и дори може да се каже, че разделя на клубен принцип българите, а за запазването българщината са важни други неща и те ще я съхранят, като това са българският национализъм, традициите, езикът, културата и вярата, ако тях ги пазим, ще запазим и българщината. Също пагубно за българщината е сервилното поведение на българите пред други Държави и техните лидери, независимо дали се намират на запад или на изток.
А това, че някой футболен клуб е фалирал или ще фалира, въобще няма да окаже някакво влияние на българщината.
Последна промяна от v.r.s. на 24 юни 2015 23:36, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
irradeum
Мнения: 826
Регистриран на: 11 апр 2011 23:09
Контакти:

Re: Ликвидацията на Левски и ЦСКА - ликвидация на българщина

Мнениеот irradeum » 24 юни 2015 22:10

Аврамов написа:Ако продължавате още да търпите и съучаствате на българоубийците от ПП ГРОБ /Гамени и Разбойници за ограбване на България/, скоро не само Левски и ЦСКА ще останат в историята, но и България като държава.
Изборът е лично ваш - каквото сами си надробим, това и ще сърбаме.

Бе друго си беше при Тройната коалиция, нали... ;) Браво , мойто момче , чичо ти Местан ще те почерпи с баклава.
АКО ВСЯКА ЖЕРТВА НА КОМУНИСТИЧЕСКИЯ РЕЖИМ В РУСИЯ ПОЧЕТЕМ С МИНУТА МЪЛЧАНИЕ, СВЕТЪТ ЩЕ ПОТЪНЕ В ТИШИНА ЗА 118 ГОДИНИ !

Потребителски аватар
viking22
Мнения: 242
Регистриран на: 08 юни 2010 17:19
Skype: viking2263
Контакти:

Re: Ликвидацията на Левски и ЦСКА - ликвидация на българщина

Мнениеот viking22 » 24 юни 2015 22:10

Защо Българина е кон със капаци! Бе хора никой не казва че ЦСКА и Левски са зле и сами са виновни. Има нещо друго аз го писах.Вие не се интересувате КЪДЕ са 5 милярда от КТБ . А 30 милона на ЦСКА и 15 на Левски.И човека иска да каже че се убива погледа на друга страна.Ние спорим кой какъв е ,а те си действат.От софия тръгва всичко -съава вапрос за протести .Независимо за какво.Нали знаете че ако бяха 2 агитки във Орландовци щеше да вече из цялата страна.

Потребителски аватар
irradeum
Мнения: 826
Регистриран на: 11 апр 2011 23:09
Контакти:

Re: Ликвидацията на Левски и ЦСКА - ликвидация на българщина

Мнениеот irradeum » 24 юни 2015 22:11

viking22 написа:Защо Българина е кон със капаци! Бе хора никой не казва че ЦСКА и Левски са зле и сами са виновни. Има нещо друго аз го писах.Вие не се интересувате КЪДЕ са 5 милярда от КТБ . А 30 милона на ЦСКА и 15 на Левски.И човека иска да каже че се убива погледа на друга страна.Ние спорим кой какъв е ,а те си действат.От софия тръгва всичко -съава вапрос за протести .Независимо за какво.Нали знаете че ако бяха 2 агитки във Орландовци щеше да вече из цялата страна.

+10 Държавата не ще втора Катуница и работи срещу отборите с много привърженици. Днес са ЦСКА, утре Левски, вдруги ден Ботев, Берое или Локо Пловдив.
АКО ВСЯКА ЖЕРТВА НА КОМУНИСТИЧЕСКИЯ РЕЖИМ В РУСИЯ ПОЧЕТЕМ С МИНУТА МЪЛЧАНИЕ, СВЕТЪТ ЩЕ ПОТЪНЕ В ТИШИНА ЗА 118 ГОДИНИ !


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта