Любов и обвързване - Анкета

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 49994
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Любов и обвързване - Анкета

Мнениеот THE G.A.M.E » 03 юни 2015 15:18

Какво смятате за "любовта от пръв поглед" - колко време ви е необходимо да се влюбите в някого?

Според мен, няма такова нещо като "любов от пръв поглед".
Мога да бъда привлечен на минутата от мацка, но само сексуално.
За "по-силни" чувства, си трябва време ...

За или Против сте секса на първа среща или секса за една нощ?

Т'ва предполагам е риторичен въпрос ... :lol:

За или Против сте секса с добра приятелка ?

Против.

Какво е мнението ви за т.нар. friendzone, която налагат някои момичета ?

:?

Какви недостатъци не искате да има вашата приятелка ?

Липса на чувство за хумор... Банално е, но аз лично не понасям хора без чувство за хумор, мисля, че нещо не им е в ред.

Как бихте реагирали, ако гаджето ви (половият ви партньор) не иска да изпълни сексуалните ви фетиши?

Ако секса като цяло бива, не съм за едните фетиши, но ако куца... Какво гадже е и за какво да продължаваме да се еВем ? :lol:

Колко дълго бихте желали да продължи връзката ви ?

Човек и добре да живее, един ден се жени. :mrgreen:

Кое е по-важно за вас - външният вид или характерът ?

Комбинация... Аз лично не бих направил компромис за едното.

Какво във външния вид ви прави най-силно впечатление ?

Всичко... От спецификите на лицето, до тялото/краката.
Трудно бих хлътнал само заради... Правилен нос, големи цици или дълги крака, примерно. :lol:

Какво бихте направили, ако разберете, че гаджето ви изневерява ?

На всеки нормален мъж в такъв момент му минава през ума, да и обърне сопола на кантърма, но на мен не ми се е случвало да бъда тестван при такава ситуация. :lol:

Социалният статус (професия, религия) има ли значение при обвързването с конкретния човек?

Социалният статус и професията не са ми проблем... Религията - само ако е заклета мюсюлманка, не бих се хванал.
Все пак не ми се рискува един ден да цъфна като новина по CNN с група амуджи покрай мен. :lol:

Готови ли сте да правите жертви в името на връзката си ?

Може, ама само да не се превърне в навик.
Тоест, да, но до определен момент.

Смятате ли, че гаджето ви е най-добрият приятел и можете ли да и/му се доверите за всичко?

Ако човек се доверява на 100 % дори и на родителите си/семейството, това означава, че няма никаква индивидуалност.

Има ли нещо, което да стои над връзката ви с дадения човек (кариера например)?

Много неща може да са... Кариера, семейство, роднини, приятели ...
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
hajitsu
Мнения: 16274
Регистриран на: 20 яну 2010 19:31

Re: Любов и обвързване - Анкета

Мнениеот hajitsu » 03 юни 2015 15:19

1) Какво смятате за "любовта от пръв поглед" - колко време ви е необходимо да се влюбите в някого?
Първоначално можеш да харесаш конкретен човек, но не и да се влюбиш в него без да го познаваш. За влюбването е необходимо време (имаше статия, че на мъжа му стигат няколко минути контакт с жената, докато на нея доста повечко). Любовта е сбор от харесването на признаците на всички качества на дадения човек.

2) За или Против сте секса на първа среща или секса за една нощ?
Против, защото съм за сериозните връзки, а те не започват така.

3) За или Против сте секса с добра приятелка (без емоции)?
Против, защото най-много да си развалиш приятелството с човека - моралната удовлетвореност стои над физическите удоволствия.

4) Какво е мнението ви за т.нар. friendzone, която налагат някои момичета?
Тъп начин да "режат" охажорите си. :mrgreen:

5) Какви недостатъци не искате да има вашата приятелка?
Да не пие, да не пуши и всички навици, които вредят на здравето.

6) Как бихте реагирали, ако гаджето ви (половият ви партньор) не иска да изпълни сексуалните ви фетиши?
Ще приема позицията ѝ и ще се опитам да намеря заобиколен вариант.

7) Колко дълго бихте желали да продължи връзката ви (дали искате да е сериозна)?
Като човек, подкрепящ сериозните връзки, бих искал тя да продължи максимално дълго.

8) Кое е по-важно за вас - външният вид или характерът?
И двете са еднакво важни, но характерът малко или много се подлага на промени, докато при външния вид не е точно така. :)

9) Какво във външния вид ви прави най-силно впечатление?
Усмивката и цялостното излъчване.

10) Какво бихте направили, ако разберете, че гаджето ви изневерява?
Зависи от ситуацията, но се надявам, че не бих стигал дотам.

11) Социалният статус (професия, религия) има ли значение при обвързването с конкретния човек?
Малко или много да, но не съм от хората, които биха сложили ясни граници (да е висшистка, да е българка и т.н.).

12) Колко според вас продължава истинската любов?
До края на живота.

13) Готови ли сте да правите жертви в името на връзката си?
Да.

14) Смятате ли, че гаджето ви е най-добрият приятел и можете ли да и/му се доверите за всичко?
Има неща, за които не можеш да се довериш на човек (бил той и любимият ти) от другия пол.

15) Има ли нещо, което да стои над връзката ви с дадения човек (кариера например)?
Не бих могъл да отговоря, докато нямам сериозна връзка, кариера и установен социален статус.

Код: Избери всички

01001000 01100001 01101100 01100001
01001101 01100001 01100100 01110010 01101001 01100100

Потребителски аватар
kirchaka
Мнения: 6657
Регистриран на: 16 апр 2011 21:39
Местоположение: Plovdiv
Контакти:

Re: Любов и обвързване - Анкета

Мнениеот kirchaka » 03 юни 2015 15:50

1) Какво смятате за "любовта от пръв поглед" - колко време ви е необходимо да се влюбите в някого?
Да стигне до заключението, че тва пиче е яко,да, но за влюбване трябва една идея повече време, ако не писне, разбира се!

2) За или Против сте секса на първа среща или секса за една нощ?
Абсолютно за, не трябва да се придава някакво грандиозно значение на женските, ако стават и за едното еВане, защо не :)

3) За или Против сте секса с добра приятелка (без емоции)?
Ако някой има добра приятелка, значи не е красива, щом му е само приятелка :) Ако искаш секс, това се знае от рано.

4) Какво е мнението ви за т.нар. friendzone, която налагат някои момичета?
Малко кифленска история, присъща на повечето патки, които не знаят още как да си сготвят.

5) Какви недостатъци не искате да има вашата приятелка?
Трябва да е красива, ако вече е нещо малко по-сериозно, желателно е да има и нещо в главата :D

6) Как бихте реагирали, ако гаджето ви (половият ви партньор) не иска да изпълни сексуалните ви фетиши?
И аз няма да изпълня нейните :lol:

7) Колко дълго бихте желали да продължи връзката ви (дали искате да е сериозна)?
Не повече от 3-4 месеца.

8) Кое е по-важно за вас - външният вид или характерът?
И двете,определено!

9) Какво във външния вид ви прави най-силно впечатление?
Трябва цялостния вид да те грабне, да има харизма, не да има дълги крака, ама да е като ритната в лицето..

10) Какво бихте направили, ако разберете, че гаджето ви изневерява?
Следващата :arrow:

11) Социалният статус (професия, религия) има ли значение при обвързването с конкретния човек?
Не.

12) Колко според вас продължава истинската любов?
Истинска истинска, колко пък да е истинска :lol:

13) Готови ли сте да правите жертви в името на връзката си?
Рядко, само ако се правят и от другата страна.

14) Смятате ли, че гаджето ви е най-добрият приятел и можете ли да и/му се доверите за всичко?
Не.

15) Има ли нещо, което да стои над връзката ви с дадения човек (кариера например)?
Приятели,роднини,лично забавление

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Любов и обвързване - Анкета

Мнениеот trokadero_ » 03 юни 2015 19:06

Абе Жоре точно тука ли намери да я правиш тази анкета :)
То тук кой да ти даде адекватен отговор - КНДР ли :lol:

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Любов и обвързване - Анкета

Мнениеот trokadero_ » 03 юни 2015 19:07

Tzar_Kiro написа:Пусни същата тема и в БГ мама!Със сигурност там ще намериш повече сродни души.


+1 :mrgreen:

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Любов и обвързване - Анкета

Мнениеот dreben23 » 03 юни 2015 19:11

trokadero_ написа:Абе Жоре точно тука ли намери да я правиш тази анкета :)
То тук кой да ти даде адекватен отговор - КНДР ли :lol:

Аз :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Любов и обвързване - Анкета

Мнениеот trokadero_ » 03 юни 2015 19:12

dreben23 написа:
trokadero_ написа:Абе Жоре точно тука ли намери да я правиш тази анкета :)
То тук кой да ти даде адекватен отговор - КНДР ли :lol:

Аз :)


Ти си човека :mrgreen:

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Любов и обвързване - Анкета

Мнениеот Groucho » 03 юни 2015 19:13

Какво във външния вид ви прави най-силно впечатление ?

Лицето.

THE G.A.M.E написа:
Какви недостатъци не искате да има вашата приятелка ?

Липса на чувство за хумор... Банално е, но аз лично не понасям хора без чувство за хумор, мисля, че нещо не им е в ред.


Ae, душата си е душа, ама е юбаво и левият й крак да не е по-къс с триесе санта от десния :lol:

Потребителски аватар
язе
Мнения: 3345
Регистриран на: 26 дек 2014 23:42
Skype: noskype
Контакти:

Re: Любов и обвързване - Анкета

Мнениеот язе » 03 юни 2015 19:32

Groucho написа:
Какво във външния вид ви прави най-силно впечатление ?

Лицето.


Гъза!!!
... и после внезапно си направих секуро.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Любов и обвързване - Анкета

Мнениеот doktora25 » 03 юни 2015 19:55

1) Какво смятате за "любовта от пръв поглед" - колко време ви е необходимо да се влюбите в някого?
Според мен е възможна, късметлии са тези, които ги спохожда, но аз не съм сред тях. Различно време ми е отнемало.

2) За или Против сте секса на първа среща или секса за една нощ?
Раздвоен съм малко по този въпрос. По принцип не съм против, но става притеснително, когато така започнат да мислят преобладаващата част от дадена общност.

3) За или Против сте секса с добра приятелка (без емоции)?
Това е висш пилотаж, който е приложим единствено ако и двамата имаме строго определен начин на мислене и еднакво отношение един към друг. Във всички останали случаи не го препоръчвам.

4) Какво е мнението ви за т.нар. friendzone, която налагат някои момичета?
Неприятно е първоначално, но го приемам философски. Възможно е обаче ако девойчето наистина го мисли, а не е просто "тъп начин да откаже", отношенията да се развият в приятелски. Случвало ми се е.

5) Какви недостатъци не искате да има вашата приятелка?
Толерантен съм като цяло, почти с всичко бих се примирил, стига да кара кръвта ми да ври в хубавия смисъл. В останалите въпроси съм коментирал какво мисля за някои от качествата като напр. похотливостта и жестокостта. Не бих имал и нищо против ако се опитва да ме промени, най-малкото защото аз самият непрестанно се опитвам, обикновено без особен успех. Не са малко обаче чертите, които ако ги притежава дадено момиче трудно може да влезе в полезрението ми.

6) Как бихте реагирали, ако гаджето ви (половият ви партньор) не иска да изпълни сексуалните ви фетиши?
Няма да е проблем.

7) Колко дълго бихте желали да продължи връзката ви (дали искате да е сериозна)?
В момента не съм обвързан.

8) Кое е по-важно за вас - външният вид или характерът?
Има едно нещо, на което му викам излъчване - комбинация от външна красота, глас, маниери, поглед. За мен то е прозорец към душата и характера и поставям именно него на първо място.

9) Какво във външния вид ви прави най-силно впечатление?
Очите. Сините очи например в голяма част от случаите могат бързо-бързо да ме омагьосат. Но съм се влюбвал не по-малко силно и в тъмнооки.

10) Какво бихте направили, ако разберете, че гаджето ви изневерява?
Зависи доколко са се задълбочили взаимоотношенията ни. Ако връзката е в началото просто ще я прекратя. Ако не е и съм вложил много в нея, ще направя всичко възможно да я запазя, търсейки на първо място вината в себе си.

11) Социалният статус (професия, религия) има ли значение при обвързването с конкретния човек?
Религията - в никакъв случай. Ако аз имам професия и социален статус, от които да съм удовлетворен няма да има абсолютно никакво значение дали приятелката ми ще има по-висок или по-нисък социален статус. В противен случай, ако този на приятелката ми е значително по-висок вероятността връзката ни да бъде здрава не е особено голяма. Има все пак някои конкретни професии, които няма да съм очарован ако ги практикува жената, но няма нищо общо между тях по отношение на престижа и заплащането.

12) Колко според вас продължава истинската любов?
Максимално дълго.

13) Готови ли сте да правите жертви в името на връзката си?
Почти всякакви, единствено не бих убил живо същество, което не представлява опасност за живота и здравето на нас или нашите близки.

14) Смятате ли, че гаджето ви е най-добрият приятел и можете ли да и/му се доверите за всичко?
Хубаво би било ако е така. По-големият проблем са тайните, а не гаджето. Ако го няма доверието значи нещо с връзката не е наред.

15) Има ли нещо, което да стои над връзката ви с дадения човек (кариера например)?
Не се сещам. Кариерата в никакъв случай не бих я поставил над връзката.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта