Истината за боинга ще бъде изтъргувана

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

CSKA69
Мнения: 4546
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Истината за боинга ще бъде изтъргувана

Мнениеот CSKA69 » 19 юли 2014 10:15

Не четете ли? Иво Христов ви казва в прав текст, че независимо кой е виновен истината ще бъде изтъргувана за политически цели! Това означава, че тя ще бъде СПАЗАРЕНА, ДОГОВОРЕНА между всички замесени страни - Русия, САЩ, Украйна, даже и Израел, ако щете.. Повръща ми се в какъв свят живеем - някой стреля и убива 300 невинни човека и се прави политика от това :|
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15586
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Истината за боинга ще бъде изтъргувана

Мнениеот fcb_bg » 19 юли 2014 10:19

boabbb написа:
THE G.A.M.E написа:Според мен, руските сепаратисти са свалили самолета по-грешка.
Както знаем, те не се славят с особено много мозъчни гънки.

След това се включва "Радио Москва" и се опитват да замажат... Ама колкото повече мажат, толкова повече се размирисва на руски фекалии.


Игра, предполагам, че си поне средно интелигентен човек, затова ще те питам - знаеш ли с какво е свален самолета :?: Знаеш ли какво предтавлява комплекса "БУК" :?: Ония са някакви сепаратисти и имат 10 танка на кръст, откъде ще извадят тия ракети :roll: Само не ми казвай, че руснаците всеки ден минават границата и прекарват всякакви оръжия :lol: ПВО-тата на украинците са насочени именно в тази посока - пазят границата с Руската федерация, а кой е тъпанара стрелял по самолета, само мога да гадая :roll:

Остави се. Янките още същата вечер казаха, че ще прегледат данните от сателитите :?: за да разберат откъде е изстреляна ракетата. Смятай как киризят района и дали не знаят дали минава руска техника през границата. Ако имаше такива трансфери, щяха да оглушат света със снимки. Ама нема.
Путин пообиколи Южна Америка, излязоха няколко кофти новини за САЩ и хоп веднага падна самолет в ИУ. От целия свят точно в точката, от която САЩ са най-заинтерсовани в момента. Па вие си говорете, че съм конспиратор.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

THE G.A.M.E
Мнения: 49979
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Истината за боинга ще бъде изтъргувана

Мнениеот THE G.A.M.E » 19 юли 2014 10:20

boabbb написа: Ония са някакви сепаратисти и имат 10 танка на кръст, откъде ще извадят тия ракети :roll: Само не ми казвай, че руснаците всеки ден минават границата и прекарват всякакви оръжия :lol: ПВО-тата на украинците са насочени именно в тази посока - пазят границата с Руската федерация, а кой е тъпанара стрелял по самолета, само мога да гадая :roll:

Ония-мония, и 2-те страни в конфликта имат въпросната система.

Това не го твърдя аз, а Москва. 8-)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

ss_killer
Мнения: 723
Регистриран на: 22 юли 2008 16:12
Skype: rooney391
Местоположение: сектор Б
Контакти:

Re: Истината за боинга ще бъде изтъргувана

Мнениеот ss_killer » 19 юли 2014 10:44

аз се замислих върху по- голяма конспирация, нали в самолета са били членове на не знам си каква световна организация работеща по лек за спин и са пътували за конференция. Та аз се чудя не е ли възможно мафиотската структура на здравеопазването в света да е искала атентат за да премахнат тези хора, защото ако се стигне до откриване до лек за спин ще секнат бая милярди за разработки и т.н. Не ангажирам никой с мойте размисли, но се чудя и според мен конфликта между Украйна и Русия е дошъл дюшеш.
Завинаги оставам аз Левскар, Левскар дори и след смъртта

Потребителски аватар
botevist_75
Мнения: 946
Регистриран на: 21 май 2013 19:48
Контакти:

Re: Истината за боинга ще бъде изтъргувана

Мнениеот botevist_75 » 19 юли 2014 11:14

Самолетът със сигурност не е свален от Русия,защото на руснаците не им трябва ракета за това.Путин само с едно махване на ръка може да свали самолет.

Потребителски аватар
FLANKER
Мнения: 9087
Регистриран на: 14 апр 2013 09:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Истината за боинга ще бъде изтъргувана

Мнениеот FLANKER » 19 юли 2014 11:59

botevist_75 написа:Самолетът със сигурност не е свален от Русия,защото на руснаците не им трябва ракета за това.Путин само с едно махване на ръка може да свали самолет.

Факт!
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили „Титаник“.
Изображение

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Истината за боинга ще бъде изтъргувана

Мнениеот 1982 » 19 юли 2014 14:35

THE G.A.M.E написа:Според мен, руските сепаратисти са свалили самолета по-грешка.
Както знаем, те не се славят с особено много мозъчни гънки.

След това се включва "Радио Москва" и се опитват да замажат... Ама колкото повече мажат, толкова повече се размирисва на руски фекалии.


И според мен е свален погрешка самолетът, но тук, както винаги, се търсят някакви велики конспирации и заговори. Мозъкът на българина е тотално увреден.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Истината за боинга ще бъде изтъргувана

Мнениеот 1982 » 19 юли 2014 14:37

THE G.A.M.E написа:
FLANKER написа:И още едно нещичко -липсват евреи сред жертвите! Абе конспирациики....

Какво да правят евреи на малайзийски самолет ? :roll:


На самолета е нямало и българи, все повече си мисля, че може и ние да сме го свалили. :roll:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Истината за боинга ще бъде изтъргувана

Мнениеот CTAHKO » 19 юли 2014 15:07

ss_killer написа:аз се замислих върху по- голяма конспирация, нали в самолета са били членове на не знам си каква световна организация работеща по лек за спин и са пътували за конференция. Та аз се чудя не е ли възможно мафиотската структура на здравеопазването в света да е искала атентат за да премахнат тези хора, защото ако се стигне до откриване до лек за спин ще секнат бая милярди за разработки и т.н. Не ангажирам никой с мойте размисли, но се чудя и според мен конфликта между Украйна и Русия е дошъл дюшеш.

Напълно е възможно 8-) Предния самолет на Малейша ерлайнс е свален от американците над Индийския океан 8-) ДА, не е изчезнал, а свален. Това поне го знам от достоверен източник 8-) Само ще кажа, че причините за свалянето му са подобни, но с военни цели. В общи линии, става въпрос за военен шпионаж.За такива причини наистина си заслужава да свалиш самолет 8-) Нищо чудно и този да е имал същата съдба, с подобни причини 8-)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

CSKA69
Мнения: 4546
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Истината за боинга ще бъде изтъргувана

Мнениеот CSKA69 » 19 юли 2014 15:20

Как още никой не е написал, че извънземните са го свалили.. Нещо ФОРУМЪТ не е във форма ми се струва.. Къде са проповедниците на илюминато-рептилската религия :o ;) :lol:
Изображение

Изображение


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта