pomiqr163 написа:Трябват ми 2 млн. евро.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist
pomiqr163 написа:Трябват ми 2 млн. евро.
CTAHKO написа:Tommi написа:Я сподели с нас, простосмъртните, как се набира капитал безплатно, безвъзмездно, безусловно.Да вземем и ние да се възползваме от тия тънкости. Досега все съм си мислел, че в бизнеса няма безплатен обяд, но ето, че човек всеки ден научава нови неща.
![]()
И от мен да знаеш, че заемният капитал не ти убива печалбата, а ти дава възможност да боравиш със значително повече средства, отколкото притежаваш и ти дава възможност за увеличаване на печалбата. А ако "големият бизнесмен" прави така, че кредитът повече му пречи, отколкото му помага, значи е негоден за тая работа.Неслучайно при търговията на финансовите пазари е въведен ливъриджът, на същия принцип.
А акционерния капитал каква възможност ти даваГолемият бизнесмен прави така, че да няма кредит
Трябват му пари, вдига капитала на фирмата, пуска емисия акции според парите, които му трябват и пак е събрал пари, но няма лихви, които да го дерат
RedeviL написа:Това заглавие е невярно. Единственото, което се разбира от думите на Искров е, че дни преди КТб да бъде поставена под специален надзор са изтеглени 205 млн. лв. А това, че има 3.5 млрд. необезпечени кредити не означава, че са откраднати или лоши.. Поне аз така го разбрах или се бъркам!?
-1914- написа:pomiqr163 написа:Трябват ми 2 млн. евро.
pomiqr163 написа:Трябват ми 2 млн. евро.
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване
Tommi написа:CTAHKO написа:Tommi написа:Я сподели с нас, простосмъртните, как се набира капитал безплатно, безвъзмездно, безусловно.Да вземем и ние да се възползваме от тия тънкости. Досега все съм си мислел, че в бизнеса няма безплатен обяд, но ето, че човек всеки ден научава нови неща.
И от мен да знаеш, че заемният капитал не ти убива печалбата, а ти дава възможност да боравиш със значително повече средства, отколкото притежаваш и ти дава възможност за увеличаване на печалбата. А ако "големият бизнесмен" прави така, че кредитът повече му пречи, отколкото му помага, значи е негоден за тая работа.Неслучайно при търговията на финансовите пазари е въведен ливъриджът, на същия принцип.
А акционерния капитал каква възможност ти даваГолемият бизнесмен прави така, че да няма кредит
Трябват му пари, вдига капитала на фирмата, пуска емисия акции според парите, които му трябват и пак е събрал пари, но няма лихви, които да го дерат
Пак опираме до моя въпрос, който подминаваш.Разкрий ни тайната как се осигуряват вноски на акционерите безплатно, безвъзмездно, безусловно.
Тия акционери няма ли да искат някаква възвръщаемост и/или изгода под различна форма? Или ще ти наливат пари заради красивите ти очи?
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване
НАПОЛОВИНА ПРАЗЕН СТАДИОНslash1912 написа:"Христо Ботев" побираше 30 000.На този мач има поне 15 000,тоест 4 пъти повече,отколкото на двете трибуни във вторник
kanar76 написа: Цветан Василев проговори!
Цветан Василев проговори! Банкерът разпространи отворено писмо, в което дава становище за случващото се с Корпоративна търговска банка.
Ето го писмото в оригиналния му вид:
Уважаеми дами и господа,
Скъпи колеги,
От няколко месеца насам срещу мен е предприета масирана, целенасочена и изключително манипулативна кампания, която се пренесе и върху всичко, което се свързва с моето име. Основната цел на безпрецедентния натиск от медии, дирижирани от определени кръгове, е Корпоративна търговска банка АД. Връх на кампанията е днешната пресконференция на БНБ, която само доказва конспиративния сценарий за разбиване на доверието в банката и продажбата на безценица на финансираните чрез нея активи.
Изсмуканите от пръстите числа за огромни загуби на банката се разпространяват отдавна от лакеите на тези, които пожелаха да я унищожат. Не е ли странно, че единствените доводи, приведени от господин гуверньора, са липсата на досиета за оценката? Нима някой си мисли, че това е било възможно? Естествено е, че досиетата са в следствените органи.
Чия заповед изпълнявате Вие, господин гуверньор? Не е ли странно, че Вие не защитихте Вашия подуправител, когато беше обвинен, преди да бъдат събрани каквито и да било доказателства? Така ли защитавате независимостта на една от най-старите институции на демократичното общество в България?
Защо не допуснахте акционерите да намерят работещо бизнес решение за КТБ АД? Защо подминахте с лекота техните писмени и устни волеизявления? Смятате ли, господин гуверньор, че може да се държите по такъв арогантен начин с представители на държавен фонд на независима държава? Или може би обслужихте интересите на определен кръг от хора, заинтересовани от това да не изплатят своите задължения към банката? Или пък интересите на хора да овладеят на силно занижени цени основната част от активите, финансирани от КТБ АД.
Господин гуверньор,
Вие ме обвинихте, че съм изнесъл в брой огромна сума пари в деня преди поставянето на банката под особен надзор! Не стана ясно как и по какъв начин тези пари са взети и предадени ми, при положение че от 10.06.2014 г. аз не съм бил в България. Тъй като на всички стана ясно, че този сценарий е режисиран от определен кръг хора, рекетиращи мен и КТБ АД в продължение на години, държа да информирам обществеността, че съм дал нотариално заверени показания пред съдии от страни членки на Европейския съюз.
Размахването на недоказани и скалъпени обвинения, с помощта на смазани от страх и насилие хора, не е повод за самодоволство!
Уважаеми Клиенти на Корпоративна банка,
С тези специални редове се обръщам към Вас, за да Ви благодаря за доверието и да Ви уверя, че няма да позволя цената на разчистването на сметките с мен да бъде платена от Вас. Убеден съм, че скоро Вашите интереси ще бъдат защитени адекватно.
Що се отнася до институциите, които съдействаха и бездействаха, за да се случи всичко това – с тях ще си говорим в съда.
С уважение,
Цветан Василев
държа да информирам обществеността, че съм дал нотариално заверени показания пред съдии от страни членки на Европейския съюз.
visentii написа:Определени дати могат да се оспорват от определени институции, а официални документи могат да се изискват от официални институции...нито форума, нито автора (дори и модератор) са такива...така че, това е поредната тема за "чешане на езици".
Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта