Хайде на протест! :)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Laetitia
Мнения: 5461
Регистриран на: 09 май 2012 11:15
Контакти:

Re: Хайде на протест! :)

Мнениеот Laetitia » 07 юни 2014 21:58

Балкански Орел написа:Русия ли се меси бе ? Е не ! :mrgreen: Тука другарите винаги ги гледам как ти се мазнят, защото си мацка, ама си в тотална грешка.В България няма нито една про-Руска партия, която да прокарва русофилство и интересите на Русия.Волен откачалката никой не го брои за жив там.
Точно Волен откачалката изгълта сума ти руски рубли, за да прокарва техните интереси тук. То "Любе" и Кобзон ли не пяха, какви ли не свирки им въртя, а мога да ти пусна статия отпреди около 2 десетилетия, в която Волен брутално плюе по Русия. Е, какво да ти кажа - с пари всичко се купува явно.
Иначе никой не ми се мазни, в грешка си.
"Свестните у нас считат за луди, глупеца вредом всеки почита".

urkoto
Мнения: 3894
Регистриран на: 25 апр 2010 11:54

Re: Хайде на протест! :)

Мнениеот urkoto » 07 юни 2014 22:00

Срещу рептило-илюминатската паплач и за легализацията, разбира се.
Краен костовист за сведение на всички герберастки псета.

http://vbox7.com/play:9c1d258e8b - най-великия 3-секунден клип в историята на човечеството

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Хайде на протест! :)

Мнениеот Балкански Орел » 07 юни 2014 22:05

Laetitia написа:
Балкански Орел написа:Русия ли се меси бе ? Е не ! :mrgreen: Тука другарите винаги ги гледам как ти се мазнят, защото си мацка, ама си в тотална грешка.В България няма нито една про-Руска партия, която да прокарва русофилство и интересите на Русия.Волен откачалката никой не го брои за жив там.
Точно Волен откачалката изгълта сума ти руски рубли, за да прокарва техните интереси тук. То "Любе" и Кобзон ли не пяха, какви ли не свирки им въртя, а мога да ти пусна статия отпреди около 2 десетилетия, в която Волен брутално плюе по Русия. Е, какво да ти кажа - с пари всичко се купува явно.
Иначе никой не ми се мазни, в грешка си.


Фолен реши да си спасява партията след като се нагъзи на ДПС с тактиката да се опита да привлече многото хора които обичат Русия в България на негова страна, а не защото обича Русия или са му платили за това.
Доло еуропа, доло саше, исраел и турсия.
[center]Levski & Lazio[/center]

Laetitia
Мнения: 5461
Регистриран на: 09 май 2012 11:15
Контакти:

Re: Хайде на протест! :)

Мнениеот Laetitia » 07 юни 2014 22:08

Балкански Орел написа:Фолен реши да си спасява партията след като се нагъзи на ДПС с тактиката да се опита да привлече многото хора които обичат Русия в България на негова страна, а не защото обича Русия или са му платили за това.
Доло еуропа, доло саше, исраел и турсия.
На мен ми е трансгенитално за руските, американските или европейските интереси. Пука ми за българските такива и ми се повръща от чуждопоклонници и имбецили, които във форума не са никак малко.
"Свестните у нас считат за луди, глупеца вредом всеки почита".

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12974
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Хайде на протест! :)

Мнениеот Eminem » 07 юни 2014 22:45

Протест срещу шистовия газ, ей така да си знаят да не позволяват на американците да унищожат природата ни. Срещу това, че американците ни грабят златото и печелят милиарди от това, а ние получаваме трохи. Срещу циганизацията, турцизацията, срещу ниското ниво на образование, здравеопазване. Срещу корупцията, срещу монополите, срещу продажните политици, срещу това, че сме кукла на конци в ръцете на големите сили и т.н.

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Хайде на протест! :)

Мнениеот Player » 07 юни 2014 22:48

Живеем в модерно Средновековие и с протести нищо не може да постигне народа в своя изгода. С протести само големите играчи си мерят пешките на шахматната дъска наречена Земя.

THE G.A.M.E
Мнения: 50041
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Хайде на протест! :)

Мнениеот THE G.A.M.E » 07 юни 2014 22:51

Балкански Орел написа:нас ни управлява САЩ, а не Русия

Как ще обясниш тогава, много по-голямото ни търговско салдо с Русия ?

Нали САЩ имали по-голямо влияние... Как стават тия фокуси ? :roll:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image

THE G.A.M.E
Мнения: 50041
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Хайде на протест! :)

Мнениеот THE G.A.M.E » 07 юни 2014 22:54

Бих протестирал ЗА смяната на политическата система в България.

Или ЗА изцяло мажоритарен Парламент ( което ще обезсмисли партиите, най-големите кръвопийци на народа ) ... Или ЗА Президентска Република.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image

Garfildbg1929
Мнения: 378
Регистриран на: 08 окт 2012 20:53
Контакти:

Re: Хайде на протест! :)

Мнениеот Garfildbg1929 » 07 юни 2014 22:57

viali69 написа:Единственият протест, на който бих излязъл е срещу преяждането с власт на ДПС !
Срещу циганизацията и ислямизацията на България, която ни налагат от Брюксел, Вашингтон и Тел Авив !

А от Русия какво ни налагат?????

Потребителски аватар
anihilator
Мнения: 2228
Регистриран на: 29 юли 2009 01:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Хайде на протест! :)

Мнениеот anihilator » 07 юни 2014 23:42

viali69 написа:Единственият протест, на който бих излязъл е срещу преяждането с власт на ДПС !
Срещу циганизацията и ислямизацията на България, която ни налагат от Брюксел, Вашингтон и Тел Авив !

Е какво ще протестираш срещу ДПС ти цяла година ги подкрепя в частност правителството им :roll:


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 8 госта