Нужда от модераторска помощ, тук!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3651
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот DarkPsy » 09 апр 2014 17:58

Гагарин Обича Локо написа:Пиле, ти знаеш ли кой е първия отбор на бостанъ сопот 2010 ? :?
Ама от 1912, не от 1917, щото ония и аз го знам. :mrgreen:


lokopld/viewtopic.php?f=10&t=175693&st=0&sk=t&sd=a&start=70

Потребителски аватар
old_traff
Мнения: 3386
Регистриран на: 18 дек 2012 18:24
Skype: ЛС :)
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот old_traff » 10 апр 2014 09:50

suareshampion написа:Гледам Гуардиола играе търпеливо. Няма го тоя масиран домакински натиск ,който се очакваше и няма я тая очаквана тики-така.Гуардиола иска ,по този начин да изтегли съдийското отборче малко по напред ,за да се открият пространства за нападателите на Байерн . И дори и да не падне скоро гол за Байерн ,това не е проблем за тях ,тъй като тоя резултат ги класира,но не е добре за съдийското отборче . С течение на времето ,те ще се изнервят и ще тръгнат да търсят гола ,така или иначе ..и тогава ще отворят пространства и гола за Байерн ще падне .А падне ли един ,може би ще има и втори.
Ако тръгнат масирано и се оголят ,манафите може да ги хванат на контра и да ги изненадат неприятно .
Гуардиола е хитър ,може би и аз така щях да подходя.

john barnes написа:факта,че не можеш да смачкаш трагичните мангали...които всеки ги пребива с резултати във англия,говори много.още като го назначиха тоя прехваления гуардиола,бях сигурен,че ще ги бърка и нищо няма да направи...със хайнкес си играеха директен стил,със много преса и мачкаха всичко по пътя си.

Феновете на Ливърпул постоянно обиждат нашия отбор в общата си тема.

Потребителски аватар
Кировец
Мнения: 8086
Регистриран на: 07 сеп 2012 09:31
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот Кировец » 10 апр 2014 12:16

kamenitza написа:
Кировец написа:
Cicero написа:
fena написа:Коматевци пак са се превъзбудили нещо. Лесно е с нов отбор. А дълговете на истинския Ботев кой плати? Караибрахим нали има пари?

A защо Василев да плаща за дълговете на ДХС? Ботев имаше дългове (явни около 4М лева), не разполагаше с толкова пари и си "плати" с престоя по В и Б група. Левски за момента се справят, но без промяна в ръководството до две години ще са на същата гара, където в момента са ЦСКА и двата Локомотива! Задължения близки до цитираната вече сума, а за червените дори сериозно надвишаваща. Защо се стига до ситуация в която "за кучета и котки може, а за прасета не?" Който не може да си плаща - фалира! Елементарно правило, работещо в цял свят, но не и в България!

Да бе, толкова е лесно - фалираме и почваме от В група. Нагли сте. Безсрамни сте. На селския паметник трябва да му направите - прегърнат с Цецоу.
Рейнджърс от къде почнаха, като говориш за правила по цял свят?

От къде започна бе, капут? И с какви задължения започна от там бе, капут? Когато има вратички в закона, вие, грухтящите, възползват ли се от тях бе, капут? Колко отбора още трябва да изчезнат заради четирибуквието бе, капут? С какви задължения и от колко време е чорбата и защо още е в А група бе,капут?

Мнoго капути много нещо... :lol:
viewtopic.php?f=34&t=175947&start=50

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот Old_death » 10 апр 2014 12:29

Кировец написа:
kamenitza написа:
Кировец написа:
Cicero написа:
fena написа:Коматевци пак са се превъзбудили нещо. Лесно е с нов отбор. А дълговете на истинския Ботев кой плати? Караибрахим нали има пари?

A защо Василев да плаща за дълговете на ДХС? Ботев имаше дългове (явни около 4М лева), не разполагаше с толкова пари и си "плати" с престоя по В и Б група. Левски за момента се справят, но без промяна в ръководството до две години ще са на същата гара, където в момента са ЦСКА и двата Локомотива! Задължения близки до цитираната вече сума, а за червените дори сериозно надвишаваща. Защо се стига до ситуация в която "за кучета и котки може, а за прасета не?" Който не може да си плаща - фалира! Елементарно правило, работещо в цял свят, но не и в България!

Да бе, толкова е лесно - фалираме и почваме от В група. Нагли сте. Безсрамни сте. На селския паметник трябва да му направите - прегърнат с Цецоу.
Рейнджърс от къде почнаха, като говориш за правила по цял свят?

От къде започна бе, капут? И с какви задължения започна от там бе, капут? Когато има вратички в закона, вие, грухтящите, възползват ли се от тях бе, капут? Колко отбора още трябва да изчезнат заради четирибуквието бе, капут? С какви задължения и от колко време е чорбата и защо още е в А група бе,капут?

Мнoго капути много нещо... :lol:
viewtopic.php?f=34&t=175947&start=50

И никакъв мозък или модератор да му го налее !
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

Plovdiv 100
Мнения: 472
Регистриран на: 09 мар 2014 22:27

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот Plovdiv 100 » 11 апр 2014 12:45

ivo55 написа:Аууу някакъв селяк е направил тая тема. Само прочетох заглавната статия и ми стана ясно.
Някакъв шизофреник, който забравя, че клубът му е в "А" група с измама - та това е Металик Сопот. Ботев Пловдив е закрит ... от Цветан Василев. Същият този се прави , че не знае, че Цветан Василев не е нищо повече от банкера на Ахмед Доган , и че всичките му пари са плод на схеми ... на гърба на целокупния български народ. И тоя наглец, изтрещял от яд, виждайки, че всичките мръсни пари на тоя ссвят не могат да направят селския му отбор нещо друго от ... СЕЛСКИ ОТБОР. Като видят табелата край на град пловдив и се насират ... като автора на темата. Селяк. И шизофреник. Мрази Велбъжд и имай пасивно-еротични фантазии с Ахмед Доган. Родоотстъпник.


gong/viewtopic.php?f=34&t=175947&st=0&sk=t&sd=a&start=190

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12480
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот TristaNNN » 11 апр 2014 14:12

Привет вам, пресправедливи! След като ме пратихте в карцера за 24 часа, и то без обяснение, ще бъдете ли така добри да премерите с еднакъв аршин и долното. 'Щото за сарказъм няма точка в правилата, докато за неправилно изписване на имена определено съществува такава!


cska/viewtopic.php?f=2&t=175323&st=0&sk=t&sd=a&start=120

Red joker написа:Заявявай каквото си искаш,но моята препоръка е да заявиш смяна на отбора,щото по- зле от вашия о(т)бор нема :o ,ако не беше сменен формата на две 7-ци със сигурност щяхте да сте извън първите 7 :o ,а ако майните ни беха излезли с 11-те от гейарена отиваха много у лево...разбирай над 3-ойка :(,а ти скоро пак ще се скриеш там ,където беше преди близо месец...т.е. там,където ти е мястото и се благодари на мърли ,че за миг ти даде шанс да се покажеш на повърхността :twisted:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
emi_cska
Мнения: 822
Регистриран на: 24 мар 2008 18:04
Местоположение: San Jose, CA USA
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот emi_cska » 12 апр 2014 04:05

в тази тема
cska/viewtopic.php?f=2&t=176119
птребителя табакко - пише на латиница
мнемието му е номер 6
САМО ЦСКА!!!! Само Реал Мадрид, Байерн, Манчестър Юнайтед, Голдън Стейт Уориърс и Сакраменто Кингс!!!
100%ва подкрепа за Димитър Бербатов и Голдън Стейт Уориърс и Сакраменто Кингс

GNRforever
Мнения: 1271
Регистриран на: 11 фев 2011 18:25

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот GNRforever » 14 апр 2014 18:09

Може ли да попитам защо акаунта ми с който пиша shotgun blues ,беше баннат перманенто :shock:
Причина
Вие сте перманентно изгонен от този форум.

Моля свържете се с администратора за повече информация.

Причина: заобикаляне на бан Pumiqrat

Бан по потребителско име

какво по дяволите е това ? :shock: Какъв помияр :shock: Защо ме баннахте ? :shock:
[wrapimg=choose left or right for float]http://prikachi.com/images/169/6607169H.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12942
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот Eminem » 14 апр 2014 18:36

GNRforever написа:Може ли да попитам защо акаунта ми с който пиша shotgun blues ,беше баннат перманенто :shock:
Причина
Вие сте перманентно изгонен от този форум.

Моля свържете се с администратора за повече информация.

Причина: заобикаляне на бан Pumiqrat

Бан по потребителско име

какво по дяволите е това ? :shock: Какъв помияр :shock: Защо ме баннахте ? :shock:

:lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Кировец
Мнения: 8086
Регистриран на: 07 сеп 2012 09:31
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот Кировец » 15 апр 2014 17:12

Веселинов написа:.....Половин България ще се срамува, а другата половина ще се смее и ще се моли на турския си господ все така да я караме с тези муцуни начело.
.....


viewtopic.php?f=1&t=78513&st=0&sk=t&sd=a&start=25220


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта