Учени от БАН: Хората в Бургас са най-красиви и най-умни

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: Учени от БАН: Хората в Бургас са най-красиви и най-умни

Мнениеот galin56 » 03 апр 2014 14:53

boabbb написа:Изображение

+1
С това ли се занимават тия и за такива ли "изследвания" им плащат заплата?
Едно време директорът на БАН е бил с най-висока заплата в страната и под шапката на БАН са работили всички мозъци на страната. Сега явно само идиоти има там.
Което е много жалко всъщност, страна без научен потенциал е.... по света им казват на такива - африкански държави.

Потребителски аватар
hajitsu
Мнения: 16274
Регистриран на: 20 яну 2010 19:31

Re: Учени от БАН: Хората в Бургас са най-красиви и най-умни

Мнениеот hajitsu » 03 апр 2014 14:59

Има нещо вярно, но чак да са "най" едва ли. :)
[center]

Код: Избери всички

01001000 01100001 01101100 01100001
01001101 01100001 01100100 01110010 01101001 01100100
[/center]

rebel
Мнения: 1807
Регистриран на: 25 май 2012 16:32
Контакти:

Re: Учени от БАН: Хората в Бургас са най-красиви и най-умни

Мнениеот rebel » 03 апр 2014 15:11

anihilator написа:
rebel написа:Черната Златка нали беше от Бургас. Значи са прави хората от Бургас. Иначе бургазлии са готини хора. :)

Тя пък егати и миндила :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Идеална си е. :lol:

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9392
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Учени от БАН: Хората в Бургас са най-красиви и най-умни

Мнениеот bubka » 03 апр 2014 15:19

За красота не знам, но от срещите си с бургазлийки досега мога да кажа, че едно 90% от тях се изживяват като мутреси и фолкаджийки, макар повечето да са обикновени селячки.
Последна промяна от bubka на 03 апр 2014 15:24, променено общо 1 път.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Laetitia
Мнения: 5461
Регистриран на: 09 май 2012 11:15
Контакти:

Re: Учени от БАН: Хората в Бургас са най-красиви и най-умни

Мнениеот Laetitia » 03 апр 2014 15:22

Черната Златка определено не е хубава реклама за красотата на бургазлийки. :roll:
Бургазлиите, които познавам, нито са красиви, нито умни. За сметка на това обаче, варненките ни обявиха за пети по красота в света. 8-)
Най-малкото ще спомена един случайно дочут разговор между две колежки (едната от Бургас, а другата от Малко Търново):

- Бе... Тоя пич Пенчо или Петко Славейков се казваше?
- Пенчо. Петко му е артистичният псевдоним.

Въпреки първоначалния ми шок, реших да не се намесвам в разговора. Нека си живеят с тая представа. :lol:
"Свестните у нас считат за луди, глупеца вредом всеки почита".


Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Учени от БАН: Хората в Бургас са най-красиви и най-умни

Мнениеот Red Warrior » 03 апр 2014 15:35

Май в същото изследване се казваше, че софиянци пък са най-високи, с което съм съгласен. Като ходя в провинцията и особено по морето се чувствам като великан, а съм среден на ръст. Глароси тип Здравко от Биг Брадър високи 160 са ми много смешни. :lol: Иначе е вярно, че бургазлийки и варненки са можеби най-красивите. Аз бих добавил и плевенчанки. Те пък са и големи шаврантии. :mrgreen: Софиянки също бяха супер мацки преди да се разредят със селянките в София.
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост


Потребителски аватар
Мистри
Мнения: 3620
Регистриран на: 19 май 2012 16:48

Re: Учени от БАН: Хората в Бургас са най-красиви и най-умни

Мнениеот Мистри » 03 апр 2014 15:52

Laetitia написа:Черната Златка определено не е хубава реклама за красотата на бургазлийки. :roll:
Бургазлиите, които познавам, нито са красиви, нито умни. За сметка на това обаче, варненките ни обявиха за пети по красота в света. 8-)
Най-малкото ще спомена един случайно дочут разговор между две колежки (едната от Бургас, а другата от Малко Търново):

- Бе... Тоя пич Пенчо или Петко Славейков се казваше?
- Пенчо. Петко му е артистичният псевдоним.

Въпреки първоначалния ми шок, реших да не се намесвам в разговора. Нека си живеят с тая представа. :lol:


А ти си сигурна , че са братя. :lol:
Между другото, варненки са едни от най -кухите лейки.И мьекат като за световно.А в леглото за нищо не ставт.
Бургазлийки поне имат отличителна черта спрямо тях-черничкият мъх нат горната устна. :lol:
Изображение


Изображение

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24562
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Учени от БАН: Хората в Бургас са най-красиви и най-умни

Мнениеот boabbb » 03 апр 2014 15:54

Мистри написа:
Laetitia написа:Черната Златка определено не е хубава реклама за красотата на бургазлийки. :roll:
Бургазлиите, които познавам, нито са красиви, нито умни. За сметка на това обаче, варненките ни обявиха за пети по красота в света. 8-)
Най-малкото ще спомена един случайно дочут разговор между две колежки (едната от Бургас, а другата от Малко Търново):

- Бе... Тоя пич Пенчо или Петко Славейков се казваше?
- Пенчо. Петко му е артистичният псевдоним.

Въпреки първоначалния ми шок, реших да не се намесвам в разговора. Нека си живеят с тая представа. :lol:


А ти си сигурна , че са братя. :lol:
Между другото, варненки са едни от най -кухите лейки.И мьекат като за световно.А в леглото за нищо не ставт.
Бургазлийки поне имат отличителна черта спрямо тях-черничкият мъх нат горната устна. :lol:


Грубооо :lol: Прост си за 3-ма ;) Бургазлийките мьекат повече, аз лично почти не им разбирам :o
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта