Експерт:Циганите са броени грешно.Не са 300 000, а 1 300 000

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
South_Park
Мнения: 4115
Регистриран на: 20 яну 2010 14:14

Експерт:Циганите са броени грешно.Не са 300 000, а 1 300 000

Мнениеот South_Park » 28 мар 2014 19:07

Изображение

Ромите в България не са 325 000, както ги преброи Националният статистически институт (НСИ) през 2011 година, а 1 300 000 души. Това алармира пред „Черно море“ зам.-председателят на Центъра за демографска политика проф. Петър Иванов.

Припомняме, че преди дни Националният статистически институт обяви в свой доклад, че преброяването на населението на страната от 2011 г. е направено с множество грешки и е нужно да бъде проведено ново преброяване. То щяло да бъде микропреброяване.

През 2011 година са допуснати методологически грешки и неточности, като една от причините за това е използването на голям брой необучени преброители.

Самите ромски лидери казват, че техните хора в страната са 1 300 000, а националната статистика ги изкарва едва 300 000. Та те са 300 000 само в „Столипиново“ и Ямбол. Къде са останалите 700 000, попита Петър Иванов. Според него НСИ твърдят, че от 10 години насам ромите са намалели с 14%. От техните сметки излиза, че ромите имат едва по едно дете, което, както всички знаем, е абсурдно, каза проф. Иванов.

Проблемът на преброяването през 2011 година е, че липсваше принципът за достоверност. Абсурдно е да няма такова нещо, тъй като всеки получи картбланш да се пише какъвто иска, дори и клингон. Много от ромите през 2011 година се преброиха като българи, разкри проф. Петър Иванов.

Статистическите и демографските истини за България са съвсем други, твърди професорът. Той цитира сайта на ЦРУ, в който пише, че населението на страната е 6 924 716 души през юли 2014 г. и рязко намалява с най-бързия в света темп на национална ликвидация.

Ние от Центъра за демографска политика изказваме своите адмирации за достойното поведение на Ренета Инджова, каза още проф. Петър Иванов. Той гарантира, че Центърът за демографска политика подкрепя Инджова, която призна за грешките на НСИ през 2011 година.

Решени сме да предприемем даже неконвенционални действия в нейна защита, ако някой посмее да й причини неудобство или неприятност заради това, че казва истината. Знаем какво да направим, обяви Петър Иванов.


http://www.moreto.net/novini.php?n=245911
[/quote]
Абе курви сини как едно теле от присъстващите не повдига въпроса от къде тея пари за скъпи играчи и треньори, как ще се платят 30те милиона дългове, тръгнал ли е клуба към фалит, и все такива неудобни въпроси.[/quote]

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Експерт:Циганите са броени грешно.Не са 300 000, а 1 300 000

Мнениеот stefani » 28 мар 2014 19:12

Те са 7 касти и меко казано никоя не припознава другите като братски :)
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
lisynger
Мнения: 3235
Регистриран на: 03 юни 2008 22:01
Местоположение: София,Люлин
Контакти:

Re: Експерт:Циганите са броени грешно.Не са 300 000, а 1 300 000

Мнениеот lisynger » 28 мар 2014 19:16

Циганите мрът на ранни години със сигурност не са 1 000 000
Една любов,Една борба, Един отбор-ЦСКА


Потребителски аватар
muzovir
Мнения: 220
Регистриран на: 22 окт 2010 01:01
Контакти:

Re: Експерт:Циганите са броени грешно.Не са 300 000, а 1 300 000

Мнениеот muzovir » 28 мар 2014 19:31

Ние сме си виновни. Циганите не са виновни, че са повече от нас! Просто като български етнос, ние не сме възпитани да се грижим за деца, ние не искаме деца, жените ни не желаят да раждат, изкарваме пари за телефончета, лаптопи, айфони и други глезотии, но нямаме желание да отгледаме едно дете! Аз имам едно, сега след един месец (дай боже всичко да е наред) чакам второ, а искам да имам и трето! Така се боря с катастрофата, това е единственият начин- ДА ИМАМЕ ДЕЦА!!! Останалото са само празни приказки.
Ако убиеш един- ти си престъпник, ако убиеш 100- ти си герой, ако убиеш хиляда- ти си цар, ако ги избиеш всички- ТИ СИ БОГ

Потребителски аватар
South_Park
Мнения: 4115
Регистриран на: 20 яну 2010 14:14

Re: Експерт:Циганите са броени грешно.Не са 300 000, а 1 300 000

Мнениеот South_Park » 28 мар 2014 19:51

lisynger написа:Циганите мрът на ранни години със сигурност не са 1 000 000

За това пък българите живеят до дълбока старост с 75 евро пенсия 8-)
[/quote]
Абе курви сини как едно теле от присъстващите не повдига въпроса от къде тея пари за скъпи играчи и треньори, как ще се платят 30те милиона дългове, тръгнал ли е клуба към фалит, и все такива неудобни въпроси.[/quote]

Потребителски аватар
blac_black_cat
Мнения: 340
Регистриран на: 17 ное 2012 21:49
Skype: Народна армия
Местоположение: Червена България !
Контакти:

Re: Експерт:Циганите са броени грешно.Не са 300 000, а 1 300 000

Мнениеот blac_black_cat » 28 мар 2014 20:14

Това със статистиката на НСИ е пълна лъжа.
От експерт в МВР работил още по Тошово време 1984-1886 са преброили циганите между 600 000 и 800 000.
Само в гр. Пловдив са (Столипиново, Шекера и Аджисана) са около 70-80 000. Пазардик са минимум 25-30 000. Само в двата града са над 100 000.
Аз съм статистик (хоби) и преди месец правих анализ на циганите и турците в България.

Етническа група Българи : 5 631 759
Етническа група Турци : 604 246 Реално са по малко заради ромите от Пловдив, Хасково, Пазарджик (Част от българите мюсюлмани от Гоце Делчевско и Смолянско: около 40-50 000)
Етническа група Цигани : 280 979 - намелели 45- 50 000 от предборяването през 2001 ???!!! НЕВЪЗМОЖНО

Просто се прикриват нещата, защото хората ще се демотивират още повече.....
И проблема е не толкова в истинския им брой, а в това, че те са над 95% неграмотни и необразовани и водят социалната система към НЕИЗБЕЖНА КАТАСТРОФА. Съответно няма кой да изкарва пари за пенсиите на хората след около 20-30 години.

Циганите по София, Софийско, Видинско, Монтанско, Врачанско, Благовградско, Кюстендилсо, Пернишко, Плевенско, Русенско, Габровско, Ловешко и Търновско, масово се самоопределят като част от българския етнос.
Тези който живеят в Пазарджик, Пловдивско, Хасково, Кърджали, Варна, Добрич, Шумен, Търговище, Разград и Силистра масово се самоопределят като турци или от турския етнос.
В Стара Загора, Сливен, Ямбол и Бургас се самоопределят повече като роми.

Реално циганите са между 900 000 и 1 300 000 !!!!

Който не го вярва НЕ знае. Моята работа ми дава възможност да обикалям по цяла България и нещата са плачевни.
По селата под 1000 човека живот няма, пари няма, здраве няма.
По Монтанско и Вдинско цели села са не само ограбвани, но направо живеят в къщите на българите, който или са измрели или са избягали в София или чужбина. Който е карал по Е 79 след Ружинци (Медовница), знае за какво говоря. И не е само там !!!
Скоро ще си взема DSLR апарат и мисля да направя филмче с упадъка, мизерията и циганизацията в България. Докато карам и си върша работата ще снимам видео и снимки !!!!

За да избегне държавата апокалипсис незабавно трябва циганчетата да се учат задължително до 12 клас.
Трябват ни грамотни цигани иначе нещата ще отиват на ужасен край...............
Като не учат те правят деца като деца и като са на 30 г. имат поне по 5 деца и проблема се задълбочава. Мизерията от тях идва и при нас !!!
Познавам цигански семейства с по 23 деца

Правете деца БЪЛГАРИ, а не мислете за глупости. Всеки българин трябва да има между 2 и 3 деца за да се запазим като етнос.
[center]Без ЦСКА не мога и миг да живея,
за ЦСКА ще викам, ще скачам, ще пея !
Емблемата ще браня дори с кръвта си
и в огъня ще влезна да пазя честта си !!!
ОООООО....ОООООО.....ООООО
[/center]

Потребителски аватар
blac_black_cat
Мнения: 340
Регистриран на: 17 ное 2012 21:49
Skype: Народна армия
Местоположение: Червена България !
Контакти:

Re: Експерт:Циганите са броени грешно.Не са 300 000, а 1 300 000

Мнениеот blac_black_cat » 28 мар 2014 20:21

muzovir написа:Ние сме си виновни. Циганите не са виновни, че са повече от нас! Просто като български етнос, ние не сме възпитани да се грижим за деца, ние не искаме деца, жените ни не желаят да раждат, изкарваме пари за телефончета, лаптопи, айфони и други глезотии, но нямаме желание да отгледаме едно дете! Аз имам едно, сега след един месец (дай боже всичко да е наред) чакам второ, а искам да имам и трето! Така се боря с катастрофата, това е единственият начин- ДА ИМАМЕ ДЕЦА!!! Останалото са само празни приказки.


Господ да те благослови.
Дай боже всички да се радваме на много наследници и най-вече българчета.
Много си прав в това, което си писал: "Не е виновен тоя дето яде баницата, а тоя дето му я дава"

Истинските цифри са над милион, другото е дълбока заблуда на невежите....
[center]Без ЦСКА не мога и миг да живея,
за ЦСКА ще викам, ще скачам, ще пея !
Емблемата ще браня дори с кръвта си
и в огъня ще влезна да пазя честта си !!!
ОООООО....ОООООО.....ООООО
[/center]

Потребителски аватар
hristo1306
Мнения: 2784
Регистриран на: 02 авг 2010 22:51
Контакти:

Re: Експерт:Циганите са броени грешно.Не са 300 000, а 1 300 000

Мнениеот hristo1306 » 28 мар 2014 20:22

South_Park написа:
lisynger написа:Циганите мрът на ранни години със сигурност не са 1 000 000

За това пък българите живеят до дълбока старост с 75 евро пенсия 8-)


Българите не живеем, ние съществуваме за да издържаме мангалите !
Нашите родители със стаж > от 35 - 40 г. вземат по - малко пенсии от една многодетна мангалка, родила на 16 г. Плащаме детски, а детето също взема детски !!! Взема, но от мен ! До сега не съм получавал детски надбавки никога ! Кой ще се погрижи и за моите "циганета" вече студенти ???? До кога ще им плащаме тока, водата, храната в училище ???? За моите деца мисли ли някой ? Каква е тази дискриминация ? За МАНГАЛИТЕ може, за нашите - не !!! Стига са им давали всевъзможни помощи,но вземани от нас ! Нима и ние не се нуждаем от тях ???
- цигански парламент
- циганско правителство
- циганизация на България
ЖАЛКО, но както казва един съфорумец - ФАКТ !!!!

Потребителски аватар
Logical person
Мнения: 3103
Регистриран на: 12 юли 2013 23:20
Контакти:

Re: Експерт:Циганите са броени грешно.Не са 300 000, а 1 300 000

Мнениеот Logical person » 28 мар 2014 20:22

muzovir написа:Ние сме си виновни. Циганите не са виновни, че са повече от нас! Просто като български етнос, ние не сме възпитани да се грижим за деца, ние не искаме деца, жените ни не желаят да раждат, изкарваме пари за телефончета, лаптопи, айфони и други глезотии, но нямаме желание да отгледаме едно дете! Аз имам едно, сега след един месец (дай боже всичко да е наред) чакам второ, а искам да имам и трето! Така се боря с катастрофата, това е единственият начин- ДА ИМАМЕ ДЕЦА!!! Останалото са само празни приказки.


Евала, но от 3те ти деца поне 2 ще емигрират и населението на България пак ще намалее :( А те ще емигрират защото другаде условията за живот са много по-хубави. Истинския проблем е че не умеем или не искаме да създадем хубава среда за живот.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта