Европа се провали

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Европа се провали

Мнениеот stefani » 12 дек 2013 13:53

Олеле тази Европа в бъза ви бърка :lol:
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
ndrangheta
Мнения: 853
Регистриран на: 09 сеп 2008 19:32
Контакти:

Re: Европа се провали

Мнениеот ndrangheta » 12 дек 2013 13:58

CTAHKO написа:А как ще избегнеш над 5 000 вида храни, садържащи аспартам 8-) А лекарствата, които ми ги изписва лекаря :? И тях ли да спра да ги пия ;)
http://www.lechitel.bg/newspaper.php?s=1&b=73
П.П. Сигурно и този сайт не достоверен и не става :? Предполагам на никой пишещ срещу апартама не трябва да се вярва, само на корумпираните евробюрократи :)



Всъщност си прав, вярвай си на каквото си поискаш.
Накрая сигурно ще умреш в по-добро здраве от мен :)
"What is absurd and monstrous about war is that men who have no personal quarrel should be trained to murder one another in cold blood."

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12903
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Европа се провали

Мнениеот Eminem » 12 дек 2013 14:20

То вече не остана храна, която да не е отровена. Храна, вода, въздух....почти цялата планета е отровена.
Тровят ни както си искат.

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Европа се провали

Мнениеот Балкански Орел » 12 дек 2013 14:26

Тука ги има адските глупаци, как се кефят че ги тровят, а се подиграват на хора като Станко, които им отварят очите.
[center]Levski & Lazio[/center]

THE G.A.M.E
Мнения: 50008
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Европа се провали

Мнениеот THE G.A.M.E » 12 дек 2013 16:52

Eminem написа:То вече не остана храна, която да не е отровена. Храна, вода, въздух....почти цялата планета е отровена.
Тровят ни както си искат.

Точно, кратко и ясно... В 2 изречения. ;)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image

Потребителски аватар
ndrangheta
Мнения: 853
Регистриран на: 09 сеп 2008 19:32
Контакти:

Re: Европа се провали

Мнениеот ndrangheta » 12 дек 2013 22:26

Балкански Орел написа:Тука ги има адските глупаци, как се кефят че ги тровят, а се подиграват на хора като Станко, които им отварят очите.


Да, добре че е Станко да ми каже. :)
"What is absurd and monstrous about war is that men who have no personal quarrel should be trained to murder one another in cold blood."

волфи
Мнения: 109
Регистриран на: 10 дек 2013 19:13
Контакти:

Re: Европа се провали

Мнениеот волфи » 12 дек 2013 22:39

South_Park написа:
boabbb написа:Той и живота е вреден, бе, хора :!: Накрая как свършва :?

Вреден е ако си го направиш такъв , накрая продължава(а не свършва) с прераждане ;)

[offtopic]Ами не е задължително. Това си твой избор, но най-вероятно въобще няма да си наясно, че имаш такъв и ще бъдеш подмамен за ново земно преживяване. ;)[/offtopic]

Потребителски аватар
Robbery
Мнения: 1871
Регистриран на: 14 апр 2010 21:12
Контакти:

Re: Европа се провали

Мнениеот Robbery » 12 дек 2013 23:06

vaskonti написа:На този свят няма отровни вещества, има отровни дози.

Много правилно.

Добър пример за това е ботолиновия токсин -една от най-токсичните субстанции (ако не и най-токсичната). В малки количества и много разреден познат под наименованието "Botox" този токсин е доста употребяван от някои "красавици".

Колкото до лекарствата, които съдържат аспартам, не знам защо сте се загрижили при наличието на много по-опасни лекарства.
[center]Изображение[/center]

nam_si_koy
Мнения: 94
Регистриран на: 13 авг 2013 10:25
Контакти:

Re: Европа се провали

Мнениеот nam_si_koy » 13 дек 2013 00:00

волфи написа:Ами не е задължително. Това си твой избор, но най-вероятно въобще няма да си наясно, че имаш такъв и ще бъдеш подмамен за ново земно преживяване. ;)

Какъв точно е изборът ми, приятелю, когато имам земни желания? Когато съм подвластен на нисши страсти? Когато живея за да служа на себе си? Мястото ми е тук, независимо с какво съм наясно и с какво не.Може би искаш да кажеш че изборът ми е да се променя тотално, а не да се преродя или не.Ако е така извинявай, просто не съм те разбрал.

Robbery написа:Колкото до лекарствата, които съдържат аспартам, не знам защо сте се загрижили при наличието на много по-опасни лекарства.

Прав си.Пример-нестероидните противовъзпалителни лекарства са много вредни за стомаха. А в тази група са най-често употребяваните лекарства-Аналгин,Аспирин,Парацетамол,Ибупрофен и други.
За аспартама - Е951 признавам, че вредата от него е несравнимо по-малка, но е добре човек да е запознат и да има избор.

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Европа се провали

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 13 дек 2013 09:26

vaskonti написа:На този свят няма отровни вещества, има отровни дози.

Да де, прав си. Но като цяло средностатистическия организъм получава определено влияние от редовното ползване на дадено вещество. Възможно е понякога да се получи постепенно натрупване на вредни вещества дори при поглъщане те да са в количества под опасните и когато количеството премине една граница става лошо.

Макар примера да не е абсолютно точен, ще дам следния: сума време някои хора са поглъщали къде нарочно (за да придобият имунитет) къде без да искат (от невежество най-общо казано) арсеник. В края на краищата те добиват частичен имунитет, сякаш тази отрова не ги засягала толкова, колкото другите. Но си имало цена: умряли по-рано, здравето им се влошило и то рано рано. Не се натравяли от дозите, които взимали, но за сметка на това натрупващия се в организма им арсеник в края на краищата първо ги разсипвал, а после ги убивал.

Продължителността на живота е рекордна, но същото важи и за използването на медицински услуги. И то както за профилактика и поддържане на добра форма така и за лечение на най-различни болежки и заболявания. Освен дълголетен човека е станал.. образно казано чуплив, болнав. Заедно с годините живот са се увеличили и процентите на хора с хронични здравословни проблеми, които така и не отминават напълно.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: icko65 и 24 госта