Топ 5 на български спортни журналисти или коментатори

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Laetitia
Мнения: 5461
Регистриран на: 09 май 2012 11:15
Контакти:

Re: Топ 5 на български спортни журналисти или коментатори

Мнениеот Laetitia » 22 сеп 2013 23:58

Joni_ написа:Всички които сте написали Б.Касабов не сте сериозни. Това е най пристрастния журналист, няма как да о ъркаш кои са му любимите отбори, той направо дразни с тази своя пристрастност.
Понеже г.а. не е такъв, нали?
"Свестните у нас считат за луди, глупеца вредом всеки почита".

Потребителски аватар
Joni_
Мнения: 1700
Регистриран на: 19 ное 2008 20:37
Местоположение: София
Контакти:

Re: Топ 5 на български спортни журналисти или коментатори

Мнениеот Joni_ » 23 сеп 2013 16:52

Laetitia написа:
Joni_ написа:Всички които сте написали Б.Касабов не сте сериозни. Това е най пристрастния журналист, няма как да о ъркаш кои са му любимите отбори, той направо дразни с тази своя пристрастност.
Понеже г.а. не е такъв, нали?

Няма спор, и двамата са едни и същи, не е нормално да пишете, че са добри и беспристрастни журналисти
[wrapimg=]http://img.imghosting.biz/251/b65659a3f92478e6adca70b977ab7063.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
grasiani
Мнения: 2105
Регистриран на: 08 авг 2009 20:58
Контакти:

Re: Топ 5 на български спортни журналисти или коментатори

Мнениеот grasiani » 23 сеп 2013 22:23

Joni_ написа:Всички които сте написали Б.Касабов не сте сериозни. Това е най пристрастния журналист, няма как да о ъркаш кои са му любимите отбори, той направо дразни с тази своя пристрастност.

E чак най пристрастния , сега че ти си цесекар и не ти харесва си е твой проблем и че ти си пристрастен,дори и да беше от ЦСКА аз пак бих му симпатизирал защото е компетентен с добър тембър на гласа,интелигентен и не на последно място с неговите коментари са свързани едни от най големите успехи в българския футбол и сега като се сетя настръхвам,даже и не съм знаел тогава че симпатизира на Левски просто ми е харесвал и продължава да ми допада и съжалявам че не коментира той националния отбор.Така че ти не си сериозен с оценката си за един наистина стойностен коментатор и човек.Аз повече се дразня от некомпетентността,клишетата, крясъците излишната информация и бълвочите които се изливат от екрана и радио при коментар на футболен мач.Ако Ангелов понеже е цесекар и ти харесва значи си с много занижени критерии.Да не говорим за г.а, Тодор Шабански -макар че ресора му не е точно футбол,за Ники Александров -средна работа има някакви заложби но му пречи да е над нещата по някои теми когато се дискутират важни проблеми. Изобщо откъм червени коментатори положението е много зле аз поне не се сещам за жив такъв,който да е някаква класа в спортната журналистика,имаше един Кольо Ексеров наистина моите почитания един от най добрите ,на което си е добро как да кажеш лошо.И това е кощунство да се сравняват г.а и Борис Касабов това трябва да си супер дебил за да направиш такова сравнение,направо е срамота.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Топ 5 на български спортни журналисти или коментатори

Мнениеот защо » 23 сеп 2013 23:10

Аз съм цесекар и Борето много го харесвах, като се появи, в началото на 90-те. Беше компетентен, следеше играта, изобщо, беше по-различен от Мичмана и другите старци от онова време, на които имам чувството, че футболът им беше писнал и едва издържаха да изгледат мача. И коментарите нямаха много общо с това, което става на терена, имаше няколко шаблона от сорта, тоя, който води, е овладял средата на терена, диктувал играта и т.н. и така 85 минути, после коментар какво показва часовника. Ма напоследък и той май почва да го хваща тоя синдром, на умора от футбола. Аз не знам как издържат, между другото, макар че при тях е професия. Навремето, през 80-те, когато имаше по един мач на два месеца по телевизията, аз ги гледах с велик интерес, плюс мачовете на стадиона на Монтана и ЦСКА ми се събираха 5-6 на месец, да речем. Като се появи кабелната телевизия, гледах по толкова на седмица и пак ми беше много интересно. Ма като почнах да мога да гледам по 5-6 от всяко по-интересно първенство и в един момент взе да ми омръзва, даже по едно време ми беше станал яко досаден футболът. И сега си гледам доста умерено, че да ми е интересно. Та не е лесно по цял ден да гледаш отстрани футбол, не да играеш или да си треньор, а само да гледаш отстрани.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Топ 5 на български спортни журналисти или коментатори

Мнениеот doktora25 » 27 сеп 2013 00:31

Най-добрите:
Камен Алипиев
Никола Ибришимов
Илиян Енев
Томислав Русев
Петър Василев

Най-слабите:
Всичките от Диема (с изключение на Петър Виденов). Има и 1-2-ма от Евроспорт, които ме дразнят.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

fero
Мнения: 435
Регистриран на: 10 авг 2010 19:28
Контакти:

Re: Топ 5 на български спортни журналисти или коментатори

Мнениеот fero » 26 ное 2013 01:06

И какво му е на Томислав Русев, че е толкова велик. Ако застанат с Борис Касабов в двубой кой знае повече за футбола дори и в момента не говоря за предни години Касабов ще го издуха. От тримата от Банята само Касабов има футболни познания и е винаги информиран другите само могат да се учат от него ама не го правят двамата нищо незнаят и са много далеч от Касабов като класа, знание и така нататък. А уж са топ спортните журналисти на България Ники и Томето....

Иначе имаме и един Кедър много луд и много добър в това, което прави и още няколко момчета от ТВ7 Деян Веселинов и Илиян Енев. Може да се каже, че в най-силните години на Ринг бяха и най-добрите коментатори - Енев, Касабов, Веселинов и т.н. Може би само очилатко Данчо беше най-противен.

Но за мен безспорният номер 1 е Йордан Божинов, този човек знае толкова много и коментира от тенис до дартс, от снукър до кърлинг и какво ли още не. Отделно винаги пуска лафове, с което разведрява обстановката.
AnalBreaker написа:Те разчитаха на съдииска подкрепа, но и с нея не можаха да се класират
Фен на Юнайтед

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9201
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Топ 5 на български спортни журналисти или коментатори

Мнениеот Soulen » 26 ное 2013 01:14

1 Боби Борисов
За другите нямам мнение 8-)
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта