Бареков: Искам властта, влизам в политиката

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
batceko
Мнения: 745
Регистриран на: 08 юни 2008 00:38
Контакти:

Re: Бареков: Искам властта, влизам в политиката

Мнениеот batceko » 20 авг 2013 22:48

... мухахахаааахх ... чудя се да се радвам ли или да плача ... лично на мен ми беше ясно от много време , че освен всичко друго в генералния план влиза и това .... и че цялото разчистване на Герб и лошия Бойко , всъщност хич не е било случайно или плод на изключителна загриженост за бедния български народ и неговото спасение от тирана Борисов :) :) :) .. Бойко в много отношения е същия като останалите ... в някой - например еврофондовете по приемлив за Европа .. на БСП и ДПС им ги спряха щото .... има хора с пари , свързани с БСП и ДПС и Русия , но има Герб - пречи за АЕЦ .. маха се Герб ... и на негово място идва ... Бареков :) :) :) ... предполагам , че атаките срещу Бойко и Герб ще се засилят щото все още има 17 процента доколкото чух днес .. много са ... трябва да стане като другите - под 4 ... за да е просто за цвят ... номера е дали ще се намеря ттъпанари , които да решат че Бареков е тяхното ново начало .... мухахахахахах .... имам предвид освен платените роми .. щото без тях няма да се мине ... ебаси и държавата ... но иначе са умни ... знаят че им трябва нещо , което да обере десния вот , но същевременно с това да е под техен контрол ... напълно ... много тактически издържано .. школата на КГБ е яка .. номера е дали ще мине ... Пеевски не мина .. да видим сега така наречената ''мъдрост'' на народа как ще проработи .. боже боже ... наистина си мисля че на фасадата на народното събрание трябва да пише - ТЕРМИНАЛ 2 Е РЕШЕНИЕТО .... няма друго ... ебаси и държавата ...

Потребителски аватар
stn
Мнения: 2236
Регистриран на: 04 май 2012 13:38

Re: Бареков: Искам властта, влизам в политиката

Мнениеот stn » 20 авг 2013 22:50

ehh написа:Е как от водещ в мазни, долни кръчми се стига до там да искаш да управляваш държавата :shock:

Защото е лесен за контрол.
Умира бавно този, който бяга от страстта и водовъртежа на чувствата, които връщат блясъка в очите и спасяват тъжните сърца...

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Бареков: Искам властта, влизам в политиката

Мнениеот stefani » 21 авг 2013 00:07

Още един ламтящ за пари и продажен като журналист съвсем ще отврати хората да гласуват..., а може би това е целта на Пеевски?
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
batceko
Мнения: 745
Регистриран на: 08 юни 2008 00:38
Контакти:

Re: Бареков: Искам властта, влизам в политиката

Мнениеот batceko » 21 авг 2013 02:05

stefani написа:Още един ламтящ за пари и продажен като журналист съвсем ще отврати хората да гласуват..., а може би това е целта на Пеевски?


.. именно ... въпреки , че ако трябва да сме точни Пеевски си е фасада , въздебеличкото момче на мама си е доста тъпичко за да бъде нещо друго .... за мен по лошото е , че нищо не може да се направи ... защото е факт , че е станало това , което новините казват , че е станало , а новините са по вестници и телевизии , а те са в ръцете на задкулисието и мафията .. т.е . няма никакъв шанс за нищо .. дори и да се случи нещо , ще бъде оповестено по подходящия извъртян начин с необходимия коментар и в крайна сметка ....НИЩО .... това е българския вариант на 3-та част на Междузвездни войни - Отмъщението на Ситите ... и колко точно звучи - Ситите .. преялите с власт, пари и прочие ... и точно както в цялата история на Лукас и тук всичко се прави с идеята за пред хората , че е за добро и прочие ... и крайния резултат - Империята на Ситите ... не знам колко ще трябва да почакаме да се появи нашия Люк , ако въбще се появи де .....

...... THE DARK SIDE CLOUDS EVERYTHING ,IMPOSSIBLE TO SEE THE FUTURE IS - JODA .....

Потребителски аватар
demy27
Мнения: 2136
Регистриран на: 02 дек 2009 08:47
Контакти:

Re: Бареков: Искам властта, влизам в политиката

Мнениеот demy27 » 21 авг 2013 08:22

А той как мисли да вземе властта? Къде вижда своите избиратели? Какво по-различно може да предложи и кой би гласувал за него? А тук на мен ми е много интересно феновете на жълтия отбор дали биха го подкрепили. Но вместо някакво становище по този въпрос те за хиляден път пускат познатата плоча какви цигани са феновете на Локомотив и за платени протести и другите простотии. Явно още не са им спуснали отгоре за кого да гласуват и те печелят време и отвличат вниманието от темата.
L'Europa non è lontana
C'è una canzone italiana per voi
Insieme, unite, unite, Europe

ticha i vladislav
Мнения: 1064
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: Бареков: Искам властта, влизам в политиката

Мнениеот ticha i vladislav » 21 авг 2013 09:33

Защо Бареков да не направи партия и да не влезе в политиката?С какво Бареков е по-лош от Боко Тиквата или Гея Станишев?Защо феновете на Ботев да не го подкрепят ,щом феновете на Левски подкрепят Мухобойко?Стига с тези двойни стандарти-комуниста Б.Борисов го възприемат за десен и това се смята за нормално.
Черно море-първият шампион по футбол в България

Потребителски аватар
ТОЙ НЕ УМИРА
Мнения: 12
Регистриран на: 22 авг 2012 12:21
Контакти:

Re: Бареков: Искам властта, влизам в политиката

Мнениеот ТОЙ НЕ УМИРА » 21 авг 2013 10:00

ЕЙ, това е буферите изтрещяха тотално,лично аз съм гласувал за Светлъо от Хиподил ,просто заради липсата на някаква алтернатива.Бареков е един от най-мразените фенове на БОТЕВ,който за нищо на света не би стъпил при агитката, а се вре в ложата,жалко е че няма клипове преди мача със Зрински да се види реакцията на Бултрасите ,когато го показаха на таблото ,както и перукан.Черно-белите да не се бият много в гърдите,че когато дойде мача в Бургас и на протеста имаше 50 човека( причината сетете се сами,ако можете с ограничените си буферски мозъци).Само да не стане така,че да ви дадат по 50 кинта и обещание за съсипване на БОТЕВ и да се юрнете да гласувате за него,продажни тъмнокожи.
КРАСОТА ВЯРА БОРБА

Потребителски аватар
fen-fen
Мнения: 1440
Регистриран на: 05 окт 2011 14:12
Контакти:

Re: Бареков: Искам властта, влизам в политиката

Мнениеот fen-fen » 21 авг 2013 11:35

Боклук, манипулатор интересчия, жаден за власт, изява, популярност и пари! Всичко, което говори са популиски дрънканици!
Напред Лудогорец ! http://ludogorec.net/forum/images/smilies/razgradscarf1.gif
[offtopic]Бареков ако пусне тоалетна хартия с физиономията си ще стане милионер![/offtopic]

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3651
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Бареков: Искам властта, влизам в политиката

Мнениеот DarkPsy » 21 авг 2013 14:00

demy27 написа:А той как мисли да вземе властта? Къде вижда своите избиратели? Какво по-различно може да предложи и кой би гласувал за него? А тук на мен ми е много интересно феновете на жълтия отбор дали биха го подкрепили. Но вместо някакво становище по този въпрос те за хиляден път пускат познатата плоча какви цигани са феновете на Локомотив и за платени протести и другите простотии. Явно още не са им спуснали отгоре за кого да гласуват и те печелят време и отвличат вниманието от темата.


Това че най-голямата ви легенда е комунистическа подлога и поддръжник на Гергов означава ли, че ходите под строй да гласувате за БСП? Онзи варненски мишок ви издържаше до изборите.Това означава ли, че гласувахте за него под строй?

Усещаш ли как олекваш? Един съвет: мисли по-малко за жълтите и животът ти ще е по-спокоен!


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 45 госта