Изборите във Варна и ТВ7

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
nikivarna
Мнения: 347
Регистриран на: 30 сеп 2010 23:46
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Изборите във Варна и ТВ7

Мнениеот nikivarna » 01 юли 2013 00:30

На тези избори се гласува за кмет и не ми дреме кой от коя партия е. Въпросът е ,че наистина 8 от 9 са хора свързани я с ТИМ ,а с Киро и реално няма за кого да се гласува. Балотажа другата неделя е между заместника на К.Йорданов и финансиста на К.Йорданов.
ГЕРБ направиха грешка с кандидата - много зле избран. Ако бяха сложили примерно Лиляна Павлова - печелеше с разлика още на първия тур.
Изображение

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Изборите във Варна и ТВ7

Мнениеот 1982 » 01 юли 2013 00:40

ARSEEENAL написа:
W84me написа:Няма проблем, ще гледаме само БТВ и НОВА, които изкарват протестиращите поне 1 милион! :mrgreen:



И не само това! Защо младежите тука плюят ТВ 7, а дума не обелват за НЕЗАВИСИМАТА НОВА ТВ!!!!

Там е нещо страшно! Аз и викам БУДА ТВ! Там се е събрал цвета на БГ журналята!


Лъжец, точно снощи по Нова ТВ Сашо Диков отправи в лицето на Борисов нападки срещу Цветан Цветанов. Обвини го, че и него е подслушвал.

Кога по ТВ7 ще видим подобна смелост от Бареков спрямо ДПС, БСП и ДПС 2 ???
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
miromov
Мнения: 163
Регистриран на: 25 ное 2009 22:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Изборите във Варна и ТВ7

Мнениеот miromov » 01 юли 2013 00:47

Ми като проблемът на варненци е ТИМ, излезте 100 хил. човека и протестирайте срещу тях, вместо да гласувате за ʼʼпо-малкото злоʼʼ или въобще.
GINA CARANO MMA
[wrapimg=]http://www.prikachi.com/images/928/3214928e.gif[/wrapimg]
[wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/1C/50/357253c2500e1c50.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Изборите във Варна и ТВ7

Мнениеот 1982 » 01 юли 2013 00:59

Как ще излезнат, като точно ТИМ ги изкара зимата ??!

Сегашната тройна коалиция обслужва ТИМ и те нямат интерес хората да излезнат да протестират, съответно и варненци масово НЕ протестират.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
ARSEEENAL
Мнения: 74
Регистриран на: 08 ное 2012 17:50
Контакти:

Re: Изборите във Варна и ТВ7

Мнениеот ARSEEENAL » 01 юли 2013 01:31

1982 написа:
ARSEEENAL написа:
W84me написа:Няма проблем, ще гледаме само БТВ и НОВА, които изкарват протестиращите поне 1 милион! :mrgreen:



И не само това! Защо младежите тука плюят ТВ 7, а дума не обелват за НЕЗАВИСИМАТА НОВА ТВ!!!!

Там е нещо страшно! Аз и викам БУДА ТВ! Там се е събрал цвета на БГ журналята!


Лъжец, точно снощи по Нова ТВ Сашо Диков отправи в лицето на Борисов нападки срещу Цветан Цветанов. Обвини го, че и него е подслушвал.

Кога по ТВ7 ще видим подобна смелост от Бареков спрямо ДПС, БСП и ДПС 2 ???



Лъжец ще викаш на някой друг! А ако за теб тези полувинчати въпросчета са нещо , за мен са само прах в очите!Ето ти тук едно коментарче да прочетеш, ако не ти стига, може да се поразровиш из Нета, да видиш какви са отзивите за Мунчо Фелациото, и ако имаш малко достоинство поне се извини за Лъжеца!Не че ми пука!

45 минути ефирно време бе отделено на Бойко Борисов в предаването на Нова телевизия при Сашо Диков. Борисов започна с типичното му манипулативно внушение да прехвърля своите грехове върху чуждите глави, изричайки, че „нямаме нито една медия”. Да кажеш това точно в ефира на Нова телевизия, си е чиста наглост. Сашо Диков го гледаше като че ли е станал “пидал”. Борисов, който диктаторски управлява близо четири години, изрече, че СЕГА било диктатура. Борисов лъжеше нагло, че се било оказало, че печатницата в Костинброд не била работила за ГЕРБ, а Сашо Диков не смееше да гъкне и преиграно се правеше, че уж задава „контра” въпроси. Уж “острите” му въпроси обаче стигаха единствено за Цветанов, влизайки в мръсното упражение “Борисов добрия, незнаещ” и “лошия Цветанов”. По-слугински Диков не бяхме виждали. Борисов се впусна в лакардии по темата ДАНС, ДПС, Волен Сидеров и неща, които сме слушали до втръсване. Диков се бе хванал за ръба на огромното Борисово бюро и не реагираше. В ефир вървяха и снимки в рамки на Борисов с Меркел, Обама и други подобни протоколни мигове. Борисов се съсредоточи в Пеевски, който бил издавал вестници. И точно това е диктатура, и така народа е бил избиван, изрече тъпанарски Борисов. Диков пропусна да го попита защо точно медиите на Пеевски дундурликаха Борисов и ГЕРБ четири години след като са диктатура, ползвана от Борисов. Диков се държеше за бюрото, защото с всяка минута имиджа му на уж „бунтар” се срутваше катастрофално. Диков, продължавайки да се държи на бюрото, не посмя дълги минути да прекъсне монолога на чорбаджията си, гледайки влажно раболепно Борисов в очите. Диков се развълнува, подскачайки, единствено когато задаваше въпроса – докога ще чакате /ГЕРБ/, какво правите? На което получи лицемерния отговор от Борисов, че ах, точно той спазвал законите и демокрацията. Диков преиграно набра кураж да попита все пак нещо от рода, че се говорело, че Борисов се е нагушил с милиарди, а Борисов снизходително преиграно отговори, че това било измишльотини и щял да ги съди. Помен нямаше от въпросите, които задаваше преди месеци Диков на Борисов. Помен трябва да направим за незададените въпроси от Диков. Борисов за пореден път се изживя като убит, заплашен и затова летял както намерел за добре, ползвайки правителствения самолет, понеже ОБСЛУЖВАЛ сигурността му. Нищо, че и на бездомните кучета стана ясно, че никой никога не е заплашвал Борисов, освен луди и пияни. Диков продължаваше да мълчи като мишок на тлъста заплата в телевизия, която обслужва Борисов и компания. До края на интервюто остават 20 минути. Никакъв смисъл няма да го гледаме докрая. Ако вие имате нерви, продължавайте да следите падението на Диков и поредния „пиарен” възход на Борисов.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Изборите във Варна и ТВ7

Мнениеот 1982 » 01 юли 2013 01:37

Какви половинчати въпросчета бе, лъжец ??! Сашо Диков директно обвини Цветанов, че го е подслушвал и, че после се е хвалел по приятелски компании какво е слушал ..... също така призова Бойко да махне Цветанов.

Пак питам - кога по ТВ7 ще видим Бареков да задава подобни "половинчати" въпроси в лицето на господарите си от ДПС и БКП, кога ??
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Изборите във Варна и ТВ7

Мнениеот 1982 » 01 юли 2013 01:42

ARSEEENAL написа: Борисов лъжеше нагло, че се било оказало, че печатницата в Костинброд не била работила за ГЕРБ,


Печатницата не знам за кого работи, но знам, че самият факт, че лицето Николай Бареков пръв цъфна там, говори достатъчно, че това е евтин компромат на ДПС и БКП. :oops: :oops: :oops: Този лизач само в евтини постановки участва.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
ARSEEENAL
Мнения: 74
Регистриран на: 08 ное 2012 17:50
Контакти:

Re: Изборите във Варна и ТВ7

Мнениеот ARSEEENAL » 01 юли 2013 01:51

1982 написа:Какви половинчати въпросчета бе, лъжец ??! Сашо Диков директно обвини Цветанов, че го е подслушвал и, че после се е хвалел по приятелски компании какво е слушал ..... също така призова Бойко да махне Цветанов.

Пак питам - кога по ТВ7 ще видим Бареков да задава подобни "половинчати" въпроси в лицето на господарите си от ДПС и БКП, кога ??



ABE ЛЬОЛЬО, КАКВО МИ ПОВТАРЯШ КАТО РАЗВАЛЕНА ПЛОЧА, БАРЕКОВ ТА БАРЕКОВ!КЪДЕ СЪМ ЗАЩИТАВАЛ БАРЕКОВ!!!!
НЕ ВИДЯ ЛИ, ЧЕ СЪМ ПИСАЛ ПО-МАЛКО ТВ ДА СЕ ГЛЕДА!
АКО ЗА ТЕБ ТОВА ПОДОБИЕ НА ИНТЕРВЮ Е ЗА “ПУЛИЦЪР“, ТО ТОВА СИ Е САМО ТВОЕ МНЕНИЕ!
ХАЙДЕ ЧЕТИ СИ “ВИНЕТУ“, А АЗ ЩЕ ГЛЕДАМ МАЧА!
ТОВА МИ Е ПОСЛЕДНИЯ ОТГОВОР, ТЪЙ КАТО ЯВНО С ТЕБ НОРМАЛЕН ДИАЛОГ НЕ МОЖЕ ДА СЕ СЪСТОИ!

Потребителски аватар
Raoul_Duke
Мнения: 2924
Регистриран на: 22 сеп 2010 10:27

Re: Изборите във Варна и ТВ7

Мнениеот Raoul_Duke » 01 юли 2013 07:20

Радетелите за независими медии да си гледат тогава Босфора, Нова и ТВ Европа, там са неутрални и безпрострастни :mrgreen: Както и мекотелото Диков :mrgreen: :mrgreen:
Велин Терзиев - Нежния (понастоящем кебапчия и шеф в Локо Пд), през 90-те, като част от жълто-черната агитка ---> http://prikachi.com/images/207/7355207A.jpg

[offtopic][wrapimg=]http://s13.postimg.org/o7a1f66sn/3838681m.gif[/wrapimg]
Изображение[/offtopic]

Потребителски аватар
vhpvhp
Мнения: 848
Регистриран на: 22 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: Изборите във Варна и ТВ7

Мнениеот vhpvhp » 01 юли 2013 08:19

Ако бяха сложили примерно Лиляна Павлова - печелеше с разлика още на първия тур.
:lol: А ако бяха предложили Фидосова - печелеше без избори , с отказване на противниците... Да , ама не. Не става само с ядене. :lol:


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта