Медиите крият: Война в Швеция

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Hristos
Мнения: 493
Регистриран на: 05 окт 2010 15:05
Контакти:

Re: Медиите крият: Война в Швеция

Мнениеот Hristos » 25 май 2013 12:59

ShooterMan написа:Снайперистът от Норвегия май беше прав!ПРАВ ЛИ БЕШЕ?Прав беше.Не стига,че приемат тези ОРЪФЛЯЦИ и КЛОШАРИ в страната си,а за благодарност чалмите трошат,чупят и палят колите им.Като не им харесва Швеция защо не се върнат в дивашките си ислямски страни?Това е истинското лице на исляма,видяхме го във Франция,сега се вижда и в Швеция - агресивна религия,религия на омраза,на убийства,на линчове,на самоуйбиства,на шизофренични идиотизми на тема джихад.Аз съм ЗА да бъдат изгонени ВСИЧКИ имигранти от ЕС,до последната чалма да си ходят по родните краища,ай стига сме се правили на толерсти!Днес е Швеция,утре ще пламне и нашата черга.ВЪН НЕЕВРОПЕЙЦИТЕ ОТ ЕВРОПА!

+1
САМО ЛЕВСКИ!!!

Потребителски аватар
КНДР
Мнения: 1118
Регистриран на: 25 дек 2012 11:50
Skype: комсомолеца

Re: Медиите крият: Война в Швеция

Мнениеот КНДР » 25 май 2013 12:59

Време е християните даже и тези от капиталистическия блок, да се обединим и да изхвърлим мюсюлманските ненормалници от Европа. Трябва да се вземат мерки, защото положението става все по-лошо.
Най-великите държави в света - Русия, КНДР, Китай, Куба, Виетнам.
Най-великия вожд - Ким Чен Ун
Велики личности - Карл Маркс, Енгелс, Ленин, Сталин, Ким Чен Ир, Ким Чен Ун и др.


Еврейският съюз (ЕС) и капитализма най-големия бич на общество!

Потребителски аватар
Седем
Мнения: 440
Регистриран на: 07 фев 2011 21:07
Контакти:

Re: Медиите крият: Война в Швеция

Мнениеот Седем » 25 май 2013 13:01

Да са им честити и на шведи, и на французи, и на британци. Да си ги гледат със здраве и да си им сърбат попарата! А нас българите да не ни пускат в Шенген. Думата "война" засега е малко пресилена, но само засега. Ето как ще пламне следващата световна война и тя няма да е война между държави, а война между цивилизации! Лошото е, че ще се води в Европа.
"Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен."
Алберт Айнщайн

urkoto
Мнения: 3894
Регистриран на: 25 апр 2010 11:54

Re: Медиите крият: Война в Швеция

Мнениеот urkoto » 25 май 2013 13:02

Ех, татко Адолф, татко Адолф... сигурно се обръщаш в гроба си при вида на положението, докъдето се докарахме чрез рептило-илюминатския кьорфишек наречен ТОЛЕРАСТИЯ и припяван под път и над път от хамерикано-еврейската пропагандна машина. Съвсем скоро ще станем гости на собствения ни континент ако не се вземат мерки по въпроса. И като говорех за чичо Андерш и как всъщност човека също като татко Адолф има нелоши идеи, но просто е неразбран, вие ми се смеехте. Ами айде да видим дали сега е смешно.
Краен костовист за сведение на всички герберастки псета.

http://vbox7.com/play:9c1d258e8b - най-великия 3-секунден клип в историята на човечеството

Потребителски аватар
Jürgen
Мнения: 3753
Регистриран на: 12 яну 2013 18:21
Контакти:

Re: Медиите крият: Война в Швеция

Мнениеот Jürgen » 25 май 2013 13:02

ShooterMan написа:Това е истинското лице на исляма,видяхме го във Франция,сега се вижда и в Швеция - агресивна религия,религия на омраза,на убийства,на линчове,на самоуйбиства,на шизофренични идиотизми на тема джихад.

Е това е мнението :!:

Потребителски аватар
Седем
Мнения: 440
Регистриран на: 07 фев 2011 21:07
Контакти:

Re: Медиите крият: Война в Швеция

Мнениеот Седем » 25 май 2013 13:02

КНДР написа:Време е християните даже и тези от капиталистическия блок, да се обединим и да изхвърлим мюсюлманските ненормалници от Европа. Трябва да се вземат мерки, защото положението става все по-лошо.

Ти па какъв християнин си, бе изчадие комунистическо???
"Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен."
Алберт Айнщайн

Потребителски аватар
we are the champions
Мнения: 14267
Регистриран на: 07 авг 2012 12:43
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Медиите крият: Война в Швеция

Мнениеот we are the champions » 25 май 2013 13:04

ShooterMan написа:Снайперистът от Норвегия май беше прав!ПРАВ ЛИ БЕШЕ?Прав беше.Не стига,че приемат тези ОРЪФЛЯЦИ и КЛОШАРИ в страната си,а за благодарност чалмите трошат,чупят и палят колите им.Като не им харесва Швеция защо не се върнат в дивашките си ислямски страни?Това е истинското лице на исляма,видяхме го във Франция,сега се вижда и в Швеция - агресивна религия,религия на омраза,на убийства,на линчове,на самоуйбиства,на шизофренични идиотизми на тема джихад.Аз съм ЗА да бъдат изгонени ВСИЧКИ имигранти от ЕС,до последната чалма да си ходят по родните краища,ай стига сме се правили на толерсти!Днес е Швеция,утре ще пламне и нашата черга.ВЪН НЕЕВРОПЕЙЦИТЕ ОТ ЕВРОПА!

+++++++ :)

Потребителски аватар
джугашвили
Мнения: 753
Регистриран на: 30 яну 2013 11:51

Re: Медиите крият: Война в Швеция

Мнениеот джугашвили » 25 май 2013 13:05

На оръжие,другари!
Есть человек — есть проблема, нет человека — нет проблемы!
Смъртта на един човек е трагедия, смъртта на милиони е статистика!

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12976
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Медиите крият: Война в Швеция

Мнениеот Eminem » 25 май 2013 13:06

ShooterMan написа:Снайперистът от Норвегия май беше прав!ПРАВ ЛИ БЕШЕ?Прав беше.Не стига,че приемат тези ОРЪФЛЯЦИ и КЛОШАРИ в страната си,а за благодарност чалмите трошат,чупят и палят колите им.Като не им харесва Швеция защо не се върнат в дивашките си ислямски страни?Това е истинското лице на исляма,видяхме го във Франция,сега се вижда и в Швеция - агресивна религия,религия на омраза,на убийства,на линчове,на самоуйбиства,на шизофренични идиотизми на тема джихад.Аз съм ЗА да бъдат изгонени ВСИЧКИ имигранти от ЕС,до последната чалма да си ходят по родните краища,ай стига сме се правили на толерсти!Днес е Швеция,утре ще пламне и нашата черга.ВЪН НЕЕВРОПЕЙЦИТЕ ОТ ЕВРОПА!

:!: :!: :!:

Потребителски аватар
КНДР
Мнения: 1118
Регистриран на: 25 дек 2012 11:50
Skype: комсомолеца

Re: Медиите крият: Война в Швеция

Мнениеот КНДР » 25 май 2013 13:07

Седем написа:
КНДР написа:Време е християните даже и тези от капиталистическия блок, да се обединим и да изхвърлим мюсюлманските ненормалници от Европа. Трябва да се вземат мерки, защото положението става все по-лошо.

Ти па какъв християнин си, бе изчадие комунистическо???


Като правихме Възродителния процес в България, ти не си бил роден глупако. Комунистите пазихме българщината, сега и социалистите ще прочистим Европа от мюсюлманите.
Най-великите държави в света - Русия, КНДР, Китай, Куба, Виетнам.
Най-великия вожд - Ким Чен Ун
Велики личности - Карл Маркс, Енгелс, Ленин, Сталин, Ким Чен Ир, Ким Чен Ун и др.


Еврейският съюз (ЕС) и капитализма най-големия бич на общество!


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта