BTV преустанови излъчването си в мрежата на Булсатком

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Скандалът с "Булсатком” се разраства, отряза ги и ТВ7

Мнениеот sandi74 » 22 дек 2012 16:45

Венелин написа:Кой пък си е правил труда да се върже с Булшит-кома? :lol:

И аз това се питам,но явно има достатъчно самопрекарали се. :mrgreen: :mrgreen: Еми.... :lol: :lol:

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 5010
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: Скандалът с "Булсатком” се разраства, отряза ги и ТВ7

Мнениеот LaRgO » 22 дек 2012 16:49

j0rka7aa написа:Много злобеете срещу Булсатком, ама хората знаят как да си водят политиката и да печелят. Милион пъти сме казали в темите за Булсат, който плаща, той поръчва музиката. Кажете ми една БГ телевизия, която ще извади парите за да купи правата на "Примера" или на другите спортни събития, които се излъчват по каналите на Булсат. Те си решават на кой ще предоставят правата за излъчване на телевизиите им, но това отново ни връща на въпроса с парите и това, че явно никой не желае да плаща на Булсатком за да излъчва каналите им, както в момента те не желаят да платят исканите от БТВ пари за излъчване на техните канали. Това е като искате да гледате ще плащате, авантите отдавна свършиха.

Булсатком има правата само за мачовете на Реал и Барса. На другите отбори краде сигнал.

Потребителски аватар
j0rka7aa
Мнения: 9276
Регистриран на: 09 дек 2010 15:26
Местоположение: София
Контакти:

Re: Скандалът с "Булсатком” се разраства, отряза ги и ТВ7

Мнениеот j0rka7aa » 22 дек 2012 16:51

Ами уважаеми хейтъри много хора са си направили труда да си включат Булсатком, а пък не знам дали ще има такива, които да се откажат заради липсата на БТВ или ТВ7, защото само на слепците, които нон-стоп злобеят сигурно не им е ясно, че в най-скоро време отново ще има БТВ, а пък ТВ7 сигурно няма и да я спрат. Дори и да няма БТВ и ТВ7 аз няма да се откажа от Булсата, пък колегата не знам за какво е плащал и какво плаща сега, че е с 15 лв. по-малко, но аз плащам за 3 приемника с пакет "Стандартен" 25.80, пък нека ми е зле, отделно имам и от HD приемниците им, от който също съм много доволен, пък вие си злобейте. Булсатком в момента са най-добрия оператор на пазара в България, кой каквото и да ми говори не може да ме убеди в противното.
ЗА НАШАТА РОДИНА,
ЗА НАШИТЕ ДЕЦА,
ЗВЕЗДАТА ТИ ЩЕ ГРЕЕ,
ЕДИН Е ЦСКА!

Потребителски аватар
leski
Мнения: 1313
Регистриран на: 01 авг 2011 10:25

Re: Скандалът с "Булсатком” се разраства, отряза ги и ТВ7

Мнениеот leski » 22 дек 2012 17:00

Проблема е в прословутите ,,1800MHz".

100 години 100
Мнения: 573
Регистриран на: 12 мар 2012 14:41

Re: Скандалът с "Булсатком” се разраства, отряза ги и ТВ7

Мнениеот 100 години 100 » 22 дек 2012 17:00

Венелин написа:Кой пък си е правил труда да се върже с Булшит-кома? :lol:


Около 1 000 000 домакинства.
slabia_forever

urkoto
Мнения: 3894
Регистриран на: 25 апр 2010 11:54

Re: Скандалът с "Булсатком” се разраства, отряза ги и ТВ7

Мнениеот urkoto » 22 дек 2012 17:01

Аз пък плащам 24 лв за 2 броя интернет + телевизия на Мегалан (тия са Мтелски доколкото знам) като телевизията си я гледам по всяко време независимо, че навънка духа вятър, а интернета е един от най-бързите в света :roll:

Относно Булсата, до лятото бях на тях и изключително много се радвам, че се разделих с тях. Услугата, която предлагат ОТКЪДЕТО И ДА Я ПОГЛЕДНЕШ (а една такава услуга винаги е комплексна) е под всякаква критика. И майка ми инструктирах, и тя вече не е на тях. То бива бива ганьовщина, но това тяхното не се търпеше
Краен костовист за сведение на всички герберастки псета.

http://vbox7.com/play:9c1d258e8b - най-великия 3-секунден клип в историята на човечеството

Потребителски аватар
rsk
Мнения: 3626
Регистриран на: 21 юни 2009 11:17
Контакти:

Re: Скандалът с "Булсатком” се разраства, отряза ги и ТВ7

Мнениеот rsk » 22 дек 2012 17:17

О,не! Сега какво ще правя без двете най-турски телевизии в ефира? :shock:
Оп, и без невероятно тъпото италианско първенство :lol:
Последна промяна от rsk на 22 дек 2012 17:21, променено общо 1 път.
Нашият патрон е Васил Левски, вашият е Христо Кърпачев

Потребителски аватар
arsenvengerin
Мнения: 901
Регистриран на: 27 мар 2010 22:53
Контакти:

Re: Скандалът с "Булсатком” се разраства, отряза ги и ТВ7

Мнениеот arsenvengerin » 22 дек 2012 17:21

Вижте , тъкмо смятах да ходя и да стана абонат ба Булсатком и сега започнах да се замислям . Не ми пука за бтв или тв7 , интересувам се от Диемите , Формулата и Испанското . Някой ще помогне ли в изборът ми? Неразбрах за Нета им как е?
Обичам Левски

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: Скандалът с "Булсатком” се разраства, отряза ги и ТВ7

Мнениеот iliyan » 22 дек 2012 17:23

Проблема не е за нас ! А за хората зад граница които да кажем гледат Слави и т.н. ! Аз бих се зарадвал на мястото на BTV каналите да видя SKY SPORTS & BBC ;)
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин

Потребителски аватар
rado.
Мнения: 851
Регистриран на: 17 дек 2010 21:13
Skype: niamam
Контакти:

Re: Скандалът с "Булсатком” се разраства, отряза ги и ТВ7

Мнениеот rado. » 22 дек 2012 17:24

Ние може и да не гледаме Серия А,ама вие според мен даже и през уикенда не гледате мачове :mrgreen: Дано не ви спрат диемата,че ще ви остане само бтв лейди :mrgreen:


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 17 госта