BTV преустанови излъчването си в мрежата на Булсатком

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Скандалът с "Булсатком” се разраства, отряза ги и ТВ7

Мнениеот sandi74 » 22 дек 2012 15:08

Shn0rhelez написа:Пичове,аз исках да се включа към Булсатком заради ТВ+ и най-вече заради испанското първенство и мисля,че тогава даваха NHL.Отидох в офис и тия ми казаха,че трябва да изчакам 3 месеца,докато дойдат техници.Помислих си за никъде не бързам ще изчакам.Въпросните 3 месеца минаха,техниците дойдоха,обаче се оказа,че нямам необходимото изложение за да ми сложат антената(в офиса никой не ми беше споменал какво изложение ми трябва).Предложих им да се качат на покрива(живея е кооперация).Отказаха ми понеже било много студено :shock: :shock: :shock: Можете да си представите за какви тотални непрофесионалисти говорим!От тогава съм им е... м.....

Абсолютни аматьори са.Само може да си доволен,че не си им клиент.

100 години 100
Мнения: 573
Регистриран на: 12 мар 2012 14:41

Re: Скандалът с "Булсатком” се разраства, отряза ги и ТВ7

Мнениеот 100 години 100 » 22 дек 2012 15:09

sandi74 написа:Сега на ход са Нова,Нова спорт и Диемите. :mrgreen:


Нима? Странно....гледам си Уигън-Арсенал на перфектна картина.
slabia_forever

Потребителски аватар
Vincenzo
Мнения: 1113
Регистриран на: 25 сеп 2011 15:20

Re: Скандалът с "Булсатком” се разраства, отряза ги и ТВ7

Мнениеот Vincenzo » 22 дек 2012 15:10

100 години 100 написа:
sandi74 написа:
turbogena написа:Айдеее и Серия А замина за абонатите на Булсат.

:lol: :mrgreen: :)


Интелигентните хора гледаме Висшата лига, а не някви измислени селски мачлета. Така, че много важно.

Изображение
Изображение

100 години 100
Мнения: 573
Регистриран на: 12 мар 2012 14:41

Re: Абонатите на Bulsatcom остават без ШЛ и Лига Европа

Мнениеот 100 години 100 » 22 дек 2012 15:12

grasiani написа:Много е зле да си некомпетентен и незнаещ и да пишеш кой ти говори за безплатен обяд ,прочети хубаво, казвам че не плащаш нищо допълнително за HD канали, е какво сега и телевизор ли да ви купя че да гледате.


Докато не ми посочиш оператор, който предлага БЕЗПЛАТНИ 40 канала HD твърдя, че си лъжец и само се плюнчиш. Да, очевидно съм некомпетентен. Просветли ме ако обичаш.
slabia_forever

Потребителски аватар
arekusanderu
Мнения: 886
Регистриран на: 30 авг 2009 18:47
Контакти:

Re: Скандалът с "Булсатком” се разраства, отряза ги и ТВ7

Мнениеот arekusanderu » 22 дек 2012 15:12

Резнаха ни футболната КОЛЕДА......... :mrgreen:
FORZA CESENA !!!

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Скандалът с "Булсатком” се разраства, отряза ги и ТВ7

Мнениеот sandi74 » 22 дек 2012 15:15

jivkovisz написа:
sandi74 написа:От няколко месеца Булсата поголовно губят клиентите си.Отливът на потребители ще продължи със страшна сила.Програмите им без проблеми се гледат почти навсякъде.Закривай.

Аве ти си голям малоумник, май имаш някакъв проблем с булсатком и само пишеш против тях а това е най добрият оператор просто бтв и тв7 си разчистват някакви техни сметки а и като не ги гледам не губя нищо.

Най-добрия оператор. :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol: Само някой лаик може да го каже това. :mrgreen:

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6528
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: Абонатите на Bulsatcom остават без ШЛ и Лига Европа

Мнениеот Alexx » 22 дек 2012 15:17

Eminem написа:Дори не си спирам телевизора на БТВ каналите, пък какво остава да ги гледам....

Иначе и булсатком са мошенници. Уж са купили испанското първенство, а в действителност имат правата само за мачовете на Реал и Барселона. За другите отбори нямат правата и крадат сигнал. Само вижте логото на ТВ + на мач на Реал или Барса и на някой друг отбор, различен от двата гранда. На Реал и Барса е прозрачен и е вляво, а на другите мачове е друг вид. Цветен, плътен и вдясно, за да прикрие логото на другата телевизия. Освен това намаляват звука, за да не се чува оригиналния коментатор и увеличават звука на техния коментатор. Чисти мошенници.


Да не говорим,че ТВ 7 и ТВ+ представят продуктите си по супер смешен начин. Нямат нито студия преди мача и на полувремието и след него. Само за Барса и Реал, но там канят гости които си нямат идея какво става. Взеха Ивайло Даскалов от Диема, който беше супер трансфер за тях, но въобще не го използват както трябва.

Потребителски аватар
petrof
Мнения: 1415
Регистриран на: 02 окт 2008 11:37
Skype: Да го духа София
Местоположение: ПЕРНИК СТАДИОН "МИНЬОР"
Контакти:

Re: Скандалът с "Булсатком” се разраства, отряза ги и ТВ7

Мнениеот petrof » 22 дек 2012 15:19

Капутите от Булшита си заслужават това което им се случва за това че се правеха на монополисти и не пускаха мачовете си на други оператори. Само като се сетя как някои колеги от форума преди време така разпалено ги защитаваха. Били най-добрите, най-големите и всякакви други глупости. На ви сега Булшит :lol:
ПОДКРЕПЯЙ МЕСТНИЯ СИ ОТБОР! НЕ БЪДИ К*РВА!
Реконтра от Перник http://vbox7.com/play:ce211868

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Скандалът с "Булсатком” се разраства, отряза ги и ТВ7

Мнениеот MCMXIII » 22 дек 2012 15:24

Малии, без Босфор ТВ и великолепният век, ко шЪ праим?
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

KellyB
Мнения: 1548
Регистриран на: 14 май 2008 20:32

Re: Скандалът с "Булсатком” се разраства, отряза ги и ТВ7

Мнениеот KellyB » 22 дек 2012 15:25

Абе вървете на МТел и нямате проблеми! И качеството си е качество, и ТВ7 ще вземат всичко скоро!
:) :) :)


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта