Ново земетресение

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Fantoma MD
Мнения: 29
Регистриран на: 04 юли 2012 18:35
Контакти:

Re: Ново земетресение

Мнениеот Fantoma MD » 14 юли 2012 19:10

Аз пък чух, че Б. Б. вдигал на лежанка и изпуснал лоста :D

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: Ново земетресение

Мнениеот Синьо сърце » 14 юли 2012 20:05

Да се надяваме, че Господ ще ни опази...Че сме грешни-грешни сме, но и ние сме хора, мъчим се някак, гледаме си семействата , жега-не жега на работа ходим да изкараме някоя пара...Някоя такава беля малко вповече ще ни дойде, французи или холандци да не са много праведни, та всичко им е дадено? Но да си гледаме в паничката и да се Нему уповаваме-защото няма на кой друг!
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
[rimg]http://www.bghelp.co.uk/bgembassy_header/flag.gif[/rimg] БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

Потребителски аватар
gboy
Мнения: 93
Регистриран на: 22 ное 2010 17:52
Контакти:

Re: Ново земетресение

Мнениеот gboy » 14 юли 2012 20:07

v.r.s. написа:
levskifenka написа:
пегъзимузовски написа:Фидосова е забелязана да се навърта около някакъв басейн днес следобед , може да има някаква връзка .

Поне се опитвайте да бъдете малко оригинални... :roll: :roll: :roll: :roll:


Не си правете шеги с подобни неща, до колкото разбрах за съжаление има починало дете вследствие на днешният трус, което се е уплашило и при опита да избяга е паднало до вратата на апартемента си и е починало.



Силно се надявам да не е вярно това. Иначе не е малко 4.2 като земетресение. Не че е нещо кой знае какво, но и определено не е малко. Дано да няма повече.
СТАДИОНЪТ Е МЯСТОТО ЗА ФЕНОВЕТЕ! ДОРИ КОГАТО ОТБОРЪТ ГУБИ :)

Потребителски аватар
santiliana
Мнения: 2987
Регистриран на: 18 апр 2009 15:55
Местоположение: долината на глинените гърнета

Re: Ново земетресение

Мнениеот santiliana » 14 юли 2012 20:18

баси, 4,2 по Рихтер...А Стойчо "Директивата" само представя мега-хипер селекцията на пернишките Титан-и срещу някакъв селски македонски отбор...Какво ли би се случило, ако пък някога в този си живот "панчарево" вземат да влязат в групите на ШЛ?! АПОКАЛИПСИС...То затова и няма да се случи де ;) ...
Това беше на шега...Сега вече сериозно- не е приятно това люлеене дето се случва в последно време по нашите земи. Но от друга страна- е по-добрият вариант, защото така Земята освобождава "енергия". По-добре няколко труса от 2-4-та степен, от колкото един от 7-ма примерно (да не дава Господ)...Това са и знаци от "Горе", че трябва малко да се и "поогледаме", защото тази злоба, омраза и лицемерие ще ни довършат. Просто трябва да сме повечко Човеци помежду си...Защото сме за много кратко на този свят и не бива да го забравяме...
И рекъл Господ: "Само Левски!",
и направил небето синьо!


NEVER BACK DOWN ! Изображение

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9313
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Ново земетресение

Мнениеот bubka » 14 юли 2012 20:42

way написа:То си се случват и е нормално но ние хората понеже сме егоисти и сме забързали тези процеси :) сам виждаш какво е в България аз през моя кратък живот досега не помня такива жеги.... да не говорим че вече почти няма зима

Ами тази зима беше една от най-студените през последните десетилетия,колкото до жегите 2000 и 2007 бяха по-големи,тогава масово имаше температури над 43 градуса,а през 2000 и 45 градуса в Пловдив,утре за сефте това лято ще удари 40+.Усещането все пак е субективно де,но не се случва нищо извънредно.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
727150
Мнения: 2011
Регистриран на: 23 окт 2008 12:12
Контакти:

Re: Ново земетресение

Мнениеот 727150 » 14 юли 2012 21:33

Земетресението е било в 15.52 :arrow: 1+5+5+2=13 .Ето ви повод за някоя конспиративна теория .
Един отбор с история от два месеца , с нула титли и нула купи , неправомерно ползва емблемата и стадиона на друг отбор , чийто фенове с готовност гласуваха за евтаназията му .

Потребителски аватар
barca4ever
Мнения: 4919
Регистриран на: 25 авг 2009 11:29
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: Ново земетресение

Мнениеот barca4ever » 14 юли 2012 22:05

bubka написа:
way написа:То си се случват и е нормално но ние хората понеже сме егоисти и сме забързали тези процеси :) сам виждаш какво е в България аз през моя кратък живот досега не помня такива жеги.... да не говорим че вече почти няма зима

Ами тази зима беше една от най-студените през последните десетилетия,колкото до жегите 2000 и 2007 бяха по-големи,тогава масово имаше температури над 43 градуса,а през 2000 и 45 градуса в Пловдив,утре за сефте това лято ще удари 40+.Усещането все пак е субективно де,но не се случва нищо извънредно.

аз това лято на 2000 бях на 5 имам бегли спомени юли и август тогава не падеше с дни под 40, а тогава още нямаше климатици като днес, и затова тия жеги сега са си напълно в нормата
[wrapimg=]http://www.fcbarcelona.cat/web/Imatges/banners/_promocions/actius_especials/wembley/bc-campions_champions.jpg[/wrapimg]
BARCAFOREVER[wrapimg=]http://imgon.net/di-MAQN.gif[/wrapimg]
1992,2006,2009,2011

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Ново земетресение

Мнениеот защо » 14 юли 2012 22:17

Един приятел днеска се опитваше да ме убеди, че виното му (домашно) не е мръднало, нищо, че сме юли, та точно по това време се занимавахме с научната задача - мръднало ли е, или си е добро. Та се чудехме, верно ли е имало земетресение, или сме се напили от некакви си по 4-5 кила на човек? Според назе, а и с оглед на обективните информационни източници, верно е имало, така че продължаваме изследванията, щото ние сме си у ред тогава ! Благодариме на форума!
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
Hakercheto
Мнения: 1642
Регистриран на: 13 юли 2011 19:16
Контакти:

Re: Ново земетресение

Мнениеот Hakercheto » 14 юли 2012 23:54

какъв е бил този шум който всички сте чули? Усетих труса но ми е любопитно за този шум,защото нищо не чух.
Само Левски!
You'll never walk alone!

Потребителски аватар
milen.hristov
Мнения: 9044
Регистриран на: 05 апр 2008 15:09
Контакти:

Re: Ново земетресение

Мнениеот milen.hristov » 14 юли 2012 23:57

bubka написа:
way написа:То си се случват и е нормално но ние хората понеже сме егоисти и сме забързали тези процеси :) сам виждаш какво е в България аз през моя кратък живот досега не помня такива жеги.... да не говорим че вече почти няма зима

Ами тази зима беше една от най-студените през последните десетилетия,колкото до жегите 2000 и 2007 бяха по-големи,тогава масово имаше температури над 43 градуса,а през 2000 и 45 градуса в Пловдив,утре за сефте това лято ще удари 40+.Усещането все пак е субективно де,но не се случва нищо извънредно.

През 90 години редовно термометрите минаваха 43-45 градуса, зимата също беше далече по лека. По-скоро има глобално застудяване отколкото обратното, стига с глупостите на еколозите


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта