Прокурорски син преби с бокс момче заради гаджето му.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3738
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Прокурорски син преби с бокс момче заради гаджето му.

Мнениеот danko_sot » 12 яну 2012 13:30

Сега прочетох и че отвлеченото момиче от Пернки, таекуондистката е намерена убита. :( Бахти държавата майна, на човек му се отщява всичко ;)
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
WARrior
Мнения: 1012
Регистриран на: 17 юни 2011 15:25
Skype: .....
Контакти:

Re: Прокурорски син преби с бокс момче заради гаджето му.

Мнениеот WARrior » 12 яну 2012 13:36

no comment :cry:
СТЕНЛИ,НИЕ СМЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
turbogena
Мнения: 13431
Регистриран на: 18 яну 2009 16:52
Местоположение: София
Контакти:

Re: Прокурорски син преби с бокс момче заради гаджето му.

Мнениеот turbogena » 12 яну 2012 14:00

Типична история от милата ни родина...
[center]"Левски" София - една вековна, истинска, неподражаема и неповторима емоция.[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/AB/67/7390d557afe6ab67.png[/wrapimg][/center]
http://www.youtube.com/watch?v=N4MXFWcW7cE#at=64

Hq-team
Мнения: 211
Регистриран на: 20 авг 2008 02:11
Контакти:

Re: Прокурорски син преби с бокс момче заради гаджето му.

Мнениеот Hq-team » 12 яну 2012 14:05

Бижутера написа:аз ако съм на мястото на пребитото момче взимам един калашник и го правя на решето, пък после квото ще да става ;)


Абе то е лесно да го убиеш, но отмъщението е да му счупиш капачките на краката, счупиш ръцете и такива неща. :lol:

Hq-team
Мнения: 211
Регистриран на: 20 авг 2008 02:11
Контакти:

Re: Прокурорски син преби с бокс момче заради гаджето му.

Мнениеот Hq-team » 12 яну 2012 14:05

Бижутера написа:аз ако съм на мястото на пребитото момче взимам един калашник и го правя на решето, пък после квото ще да става ;)


Абе то е лесно да го убиеш, но отмъщението е да му счупиш капачките на краката, счупиш ръцете и такива неща. :lol:

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15593
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Прокурорски син преби с бокс момче заради гаджето му.

Мнениеот fcb_bg » 12 яну 2012 14:15

Т'ва са изроди, бе, братче!!! Цялото семейство! Смятай какви морални ценности имат, щом позволяват такова държание на сина си. Била прокурорка майка му... егати ш*ндата, да не е богиня бе. разправяме, че ония дрипави мюсюлмани били еди-какви си, ама поне си знаят как да оправят такива изроди. Бой публично, пък големите цивилизовани държави в европата си имат неща наречени съдилища. Нищо, че там делото може да се протака до безкрай. Пък и да се прекрати, нали майката богиня е от системата. Те дори мангалите имат по-напреднала съдебна система за такива случаи.
Пък оня катил да си играе шах и мач в Щ групата и да разправя на учените да си вдигат багажа до 3 месеца от любимата му магистрала. Хората в държавата кучетата ги яли, ваното е асфалт да се лее.
Последна промяна от fcb_bg на 12 яну 2012 14:18, променено общо 1 път.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
СВОБОДЕН
Мнения: 1824
Регистриран на: 25 сеп 2009 21:26
Контакти:

Re: Прокурорски син преби с бокс момче заради гаджето му.

Мнениеот СВОБОДЕН » 12 яну 2012 14:15

Lyubaka01 написа:
Бижутера написа:аз ако съм на мястото на пребитото момче взимам един калашник и го правя на решето, пък после квото ще да става ;)

То щото калашниците се въргалят под път и над път... Пък и какво мислиш, че ще стане след това, при положение, че майката на въпросния е прокурор...
Не му трябва калашник. Може просто да го пребие. Ако е по слаб физически, един камък по главата е достатъчен да го зашемети. А после го ритай докато мърда. Що се отнася до майката прокурор, то след като свърши с със синчето й, може да продължи с нея. И после тя няма да е прокурор, защото за да бъде някакъв, човек трябва де е между живите.
СТО ГОДИНИ, СТО ГОДИНИ, СЛАВЕН ЛЕВСКИ СОФИЯ! СТО ГОДИНИ СЛАВЕН ЛЕВСКИ, ХИЛЯДИ СМЕ НА СВЕТА!

Потребителски аватар
Blagoy
Мнения: 1699
Регистриран на: 07 сеп 2008 17:30
Контакти:

Re: Прокурорски син преби с бокс момче заради гаджето му.

Мнениеот Blagoy » 12 яну 2012 14:20

fcb_bg написа:Т'ва са изроди, бе, братче!!! Цялото семейство! Смятай какви морални ценности имат, щом позволяват такова държание на сина си. Била прокурорка майка му... егати ш*ндата, да не е богиня бе. разправяме, че ония дрипави мюсюлмани били еди-какви си, ама поне си знаят как да оправят такива изроди. Бой публично, пък големите цивилизовани държави в европата си имат неща наречени съдилища. Нищо, че там делото може да се протака до безкрай. Пък и да се прекрати, нали майката богиня е от системата. Те дори мангалите имат по-напреднала съдебна система за такива случаи.
Пък оня катил да си играе шах и мач в Щ групата и да разправя на учените да си вдигат багажа до 3 месеца от любимата му магистрала. Хората в държавата кучетата ги яли, ваното е асфалт да се лее.


Този път съм напълно съгласен с теб! Държава няма... Къде е ЦЦ сега? Иначе в акциите срещу футболните "хулигани" са много силни...
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
WARrior
Мнения: 1012
Регистриран на: 17 юни 2011 15:25
Skype: .....
Контакти:

Re: Прокурорски син преби с бокс момче заради гаджето му.

Мнениеот WARrior » 12 яну 2012 14:53

Blagoy написа:
fcb_bg написа:Този път съм напълно съгласен с теб! Държава няма... Къде е ЦЦ сега? Иначе в акциите срещу футболните "хулигани" са много силни...

Въпросът е не какво прави ЦЦ,а какво правят тия полицайчетата от Дупница :x
СТЕНЛИ,НИЕ СМЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15593
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Прокурорски син преби с бокс момче заради гаджето му.

Мнениеот fcb_bg » 12 яну 2012 15:05

WARrior написа:
Blagoy написа:
fcb_bg написа:Този път съм напълно съгласен с теб! Държава няма... Къде е ЦЦ сега? Иначе в акциите срещу футболните "хулигани" са много силни...

Въпросът е не какво прави ЦЦ,а какво правят тия полицайчетата от Дупница :x

Ми, затвърждават ми мнението, че МВР е почти безполезна структура, която трябва да се закрие. Когато за първи път влязох в РПУ за да пиша обяснения, бях меко казано шокиран от условията при които работят там. Сега не е много по-цветущо. К'ви престъпници ще ми гонят? Пък най-смешното беше, че РПУ-то беше разположено в сграда на детска градина - меденруднишкото в Бургас. Пък от тая Общинска полиция по-голям паразит няма. Егати сладката работа.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта