Дразнят ли ви сервитьорките в нощните заведения???

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3735
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Дразнят ли ви сервитьорките в нощните заведения???

Мнениеот danko_sot » 12 окт 2011 21:35

Момчета, аз за това взех да прилагам една тактика в Пашата. Всяка вечер си взимам по 4-5 стотинки по потдесет и направо им ги давам да ми върнат точни. Онея ме гледат като тръби. Всички ме знаят вече, сигурно са ме намразили :) :mrgreen: :twisted:
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
БАТТЯНА
Мнения: 266
Регистриран на: 17 май 2010 19:58
Контакти:

Re: Дразнят ли ви сервитьорките в нощните заведения???

Мнениеот БАТТЯНА » 12 окт 2011 21:53

slash1912 написа:Никакъв бакшиш,тя взима заплата и процент от оборота!!!Аз цял ден като мия стъкла на бензиностанцията и помпя гуми,някой даже и мерси не казват!!!

така си ги научил братле ;) ;)
За враговете на демокрацията и републиката-СМЪРТ

AnalBreaker
Мнения: 29102
Регистриран на: 08 дек 2009 17:48
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Дразнят ли ви сервитьорките в нощните заведения???

Мнениеот AnalBreaker » 12 окт 2011 21:55

Ако имат хубави дупенца, не ме дразнят
Един ИСТИНСКИ българин !

[offtopic][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9FWuhfA9Hls[/youtube][/offtopic]

Потребителски аватар
Локомотивец
Мнения: 244
Регистриран на: 28 фев 2010 15:37
Контакти:

Re: Дразнят ли ви сервитьорките в нощните заведения???

Мнениеот Локомотивец » 12 окт 2011 22:46

AnalBreaker написа:Ако имат хубави дупенца, не ме дразнят

Очи пълни, ръце... не чак толкова. :lol:

Потребителски аватар
lisynger
Мнения: 3235
Регистриран на: 03 юни 2008 22:01
Местоположение: София,Люлин
Контакти:

Re: Дразнят ли ви сервитьорките в нощните заведения???

Мнениеот lisynger » 12 окт 2011 23:50

Попринцип сте прави,че не сме длъжни да даваме бакшиш,но някак си не ми се струва приятно да си излязал някаде особено вечер и да цепиш стотинката все едно да си разделите сметка с момиче.Аз лично един път не съм оставял бакшиш иначе винаги оставям бил той и левче.
Една любов,Една борба, Един отбор-ЦСКА

Потребителски аватар
bobonikolov
Мнения: 3574
Регистриран на: 14 фев 2010 16:45
Skype: bobonikolov

Re: Дразнят ли ви сервитьорките в нощните заведения???

Мнениеот bobonikolov » 13 окт 2011 01:56

dxl написа:
brat domingo написа:Същия е проблема и в дневните заведения,за таксиджиите да не говорим ...


Да, тия вече прекаляват.

Не може да се сети къде е улицата, вади картата, гледа по 2-3 минути, чуди се от къде да мине, брояча не се спира, после примерно от 5.70лв. сметка даваш 7, а той ти казва, че няма да ти върне.

Тва, че ме е завлякал с един лев - айде. Ама неска 4-5 клиента, ето ти една кутия цигари. Кой тия дава?

Да не говорим, че си е негово задължение да има пари да връща, щото ако вземе всеки да закръгля... Сигурно като иде на дискотека обаче и той писка, че от 3.50лв. за бира му искат 4. :D

Парадокс.

Ами пич за тая работа има едно учреждение казва се НАП.Връткаш един телефон там и техните хора поемат нещата.Те много ги "обичат" таксиджиите.И като пресрещнат провиниля се на онзи ще му заминат не една ами 10 кутии цигари.Най-малко за рушвети на проверяващите ще ги даде.А ако си по-нахакн ще звъннеш и в ДАИ.Е тогава бакшиша ще се драпа дълго за газецо....

Потребителски аватар
ace_ventura
Мнения: 431
Регистриран на: 26 авг 2009 14:23
Контакти:

Re: Дразнят ли ви сервитьорките в нощните заведения???

Мнениеот ace_ventura » 13 окт 2011 12:00

Колко сте долни повечето, не е истина!!! имате късмета, че неможете да се видите отстрани колко сте жалки ... имам приятели като вас дребни души, които се връщат от бригади и не само, че не черпат, ами и ако се събере по голям бакшиш не си плащат, щото видиш ли, имало достатъчно вече оставено !!! това са реални историиии, на не един и двама симпатяги!!!
Hey you! Don't help them to bury the light. Don't give in without a fight.

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3735
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Дразнят ли ви сервитьорките в нощните заведения???

Мнениеот danko_sot » 13 окт 2011 16:08

ace_ventura написа:Колко сте долни повечето, не е истина!!! имате късмета, че неможете да се видите отстрани колко сте жалки ... имам приятели като вас дребни души, които се връщат от бригади и не само, че не черпат, ами и ако се събере по голям бакшиш не си плащат, щото видиш ли, имало достатъчно вече оставено !!! това са реални историиии, на не един и двама симпатяги!!!


Айде стига толкова, заключвам темата. Кой е долен и кой не, оставям всеки сам да прецени за себе си!
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
CS -KA -KA
Мнения: 304
Регистриран на: 26 сеп 2011 16:49

Re: Дразнят ли ви сервитьорките в нощните заведения???

Мнениеот CS -KA -KA » 13 окт 2011 19:57

доколото знам те не са точно сервитьорки
истината за БГ футбола !https://www.youtube.com/watch?v=FNhTyJFBVu4

Гочето1913
Мнения: 1224
Регистриран на: 19 май 2010 13:18

Re: Дразнят ли ви сервитьорките в нощните заведения???

Мнениеот Гочето1913 » 08 мар 2013 23:06

Днес на Крамера си поръчах за пиене нещо , после чакам сметката 125 минути и тя е 3.75 и на сервитьорката и оставих 3.75 без бакшиш защото ми вика -"Защо чукаш на вратата достатъчно е да ми махнеш, за да не ме унижаваш пред всички" аз и махах , ама не ме вижда , за мен един сервитьор трябва постоянно да си гледа масата , аз ако съм шеф веднага ще я уволня , поне да се беше извинила , че се е забавила! В такъв случай НИКАКЪВ БАКШИШ , дори и 1 ст.! Иначе съм давал бакшиш и по 2-3 лв когато съм бил на кеф и съм бил доволен от обслужването!


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: cskarcheto92 и 34 госта