Името на новата зала в София - дискусия

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

stg333
Мнения: 2531
Регистриран на: 02 мар 2009 21:53
Контакти:

Re: Името на новата зала в София - дискусия

Мнениеот stg333 » 07 юли 2011 15:57

щом са решили името да се продава , няма какво да се направи друг въпрос е как ще я наричат хората нали така

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Името на новата зала в София - дискусия

Мнениеот MORSKI » 07 юли 2011 16:05

kambata написа:Армеец Арена е селско. Арена София или Алианц Арена :lol: щаха да ходят


Даааа Алианц Арена е къде, къде по-добре нали :lol: И кое му е селското на Армеец Арена :lol:
Обаче има доста забавни коментари в тази тема :lol:

Xamy
Мнения: 828
Регистриран на: 21 май 2010 23:04
Контакти:

Re: Името на новата зала в София - дискусия

Мнениеот Xamy » 07 юли 2011 16:08

Ако ТИМ наистина спечелят, много ми е интересно защо точно с Армеец. Защо не с друга компания, която да популяризират извън България?

Потребителски аватар
Converse
Мнения: 3884
Регистриран на: 21 май 2009 20:25
Местоположение: Бургас, Изгрев
Контакти:

Re: Името на новата зала в София - дискусия

Мнениеот Converse » 07 юли 2011 16:09

Най-добре ще е да се казва "Матей Казийски Арена" :)
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
bigbonusprize
Мнения: 4396
Регистриран на: 07 авг 2008 14:31
Контакти:

Re: Името на новата зала в София - дискусия

Мнениеот bigbonusprize » 07 юли 2011 16:38

Много тъпо име. Тим Арена по-добре щеше да е :)
Иначе Арена София най-много ми допада.
Левскар да си, братко, е дума голяма, Левскар да си, братко, е чест!

dimi62
Мнения: 34
Регистриран на: 27 юли 2009 21:15
Контакти:

Re: Името на новата зала в София - дискусия

Мнениеот dimi62 » 07 юли 2011 16:39

А когато изтече спонсорският договор,какво име ще има залата?Името на залата/както и на стадиони,отбори и др.такива/ трябва да бъде по-общо,за да не се налага промяна при смяна на спонсора или собственика.На мен най-добре ми звучи "Арена София",като тази в Самоков.Иначе ми се струва ще се получат доста конфузни ситуации при следваща промяна :oops: .Спонсора може да си постави на определени места рекламата,дори и на покрива на залата,но името трябва да си е специфично за самата зала.Може би е добре да се направи едно допитване до спортистите и феновете в София,като се предложат няколко варианта и тогава ще се избере най-удачното. :lol:

Потребителски аватар
fabregas_949
Мнения: 9605
Регистриран на: 05 апр 2009 09:19
Контакти:

Re: Името на новата зала в София - дискусия

Мнениеот fabregas_949 » 07 юли 2011 16:42

[offtopic]Някой знае ли в колко ще започне откриването, т.е. мача ни срещу Сърбия на 30ти?[/offtopic]
[center][wrapimg=]http://img708.imageshack.us/img708/6629/55829510150908834689008.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
stannn
Мнения: 2808
Регистриран на: 22 окт 2008 09:51
Контакти:

Re: Името на новата зала в София - дискусия

Мнениеот stannn » 07 юли 2011 16:46

dimi62 написа:А когато изтече спонсорският договор,какво име ще има залата?Името на залата/както и на стадиони,отбори и др.такива/ трябва да бъде по-общо,за да не се налага промяна при смяна на спонсора или собственика.На мен най-добре ми звучи "Арена София",като тази в Самоков.Иначе ми се струва ще се получат доста конфузни ситуации при следваща промяна :oops: .Спонсора може да си постави на определени места рекламата,дори и на покрива на залата,но името трябва да си е специфично за самата зала.Може би е добре да се направи едно допитване до спортистите и феновете в София,като се предложат няколко варианта и тогава ще се избере най-удачното. :lol:


И тия които ще питат ли ще плащат издръжката? Да не би Байерн и Арсенал да не могат да си сменят спонсора? До колкото знам и на двата отбора стадионите носят името на спонсора. Явно на някой пак им бърка в задните части това, че залата ще носи точно името Армеец Арена. А ако беше М-тел арена по -добре ли щеше да ви звучи. Може да се кротнете малко. Името няма нищо общо с ЦСКА.
[center]ИзображениеИзображение[/center]

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Името на новата зала в София - дискусия

Мнениеот MORSKI » 07 юли 2011 16:50

dimi62 написа:А когато изтече спонсорският договор,какво име ще има залата?Името на залата/както и на стадиони,отбори и др.такива/ трябва да бъде по-общо,за да не се налага промяна при смяна на спонсора или собственика.На мен най-добре ми звучи "Арена София",като тази в Самоков.Иначе ми се струва ще се получат доста конфузни ситуации при следваща промяна :oops: .Спонсора може да си постави на определени места рекламата,дори и на покрива на залата,но името трябва да си е специфично за самата зала.Може би е добре да се направи едно допитване до спортистите и феновете в София,като се предложат няколко варианта и тогава ще се избере най-удачното. :lol:


И защо само на хората в София? Тази зала е национална преди всичко!

Потребителски аватар
el pipita
Мнения: 556
Регистриран на: 18 юли 2009 22:20
Skype: stanislawko7
Местоположение: Троян
Контакти:

Re: Името на новата зала в София - дискусия

Мнениеот el pipita » 07 юли 2011 16:53

Алианц Арена София ми харесва на мен :!:


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта