Кого бихте подкрепили на президентските избори?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Кого бихте подкрепили на президентските избори?

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

WESLEY119
Мнения: 274
Регистриран на: 15 яну 2010 01:32
Контакти:

Re: Кого бихте подкрепили на президентските избори?

Мнениеот WESLEY119 » 04 юни 2011 14:47

smoothc написа:Хора,всички кандидат-президенти от изброените,са мръсни комунисти ,ама в червата комунисти! Всички те са потомци на,бивши членове и деятели на БКП!Който пък се подвежда евентуално да гласува за Кунева ,пък е най-големият балък в тая държава...Тази долна ку**а такива беди донесе за България,че просто не ми се коментира...Не се подлъгвай народе ,това са вълци в овча кожа..за всичките 20 години псевдодемокрация не го ли проумяхте!! Всичките са от Червената номенклатура и ще си останат червени комуняги до края!! А народа все си мълчи като скот..още Ботев го е казал преди 150 години! Волен Сидеров големият националист...хахаха-по-голям продажник пък от него няма в тая държава!!Той е една марионетка на Доган и Бойко вие не го ли проумяхте това??? Комунистите всичко са премерили до милиметър,в това как да манипулират народа!

Уникален аргуметн. Всички са комунисти. Това като го видя и се изприщвам. С какво Светослав Малинов например е показал, че е комунист. Ела на една лекция в Философския факултет и ще разбереш каква е истината. Съжалявам много, но това, че сегашните ни политически лица са живели по времето на комунизма и искали не искали са пускали глас по принуда не означава, че всички са комунисти. Извинявайте, но по вашата логика промените трябваше да бъда извършение от набори 89 и 88 максимум.

Потребителски аватар
moreni_max
Мнения: 316
Регистриран на: 24 сеп 2009 17:06
Контакти:

Re: Кого бихте подкрепили на президентските избори?

Мнениеот moreni_max » 04 юни 2011 14:48

South_Park написа:
dafquezz написа:
Darko22 написа:ВОЛЕН !!! БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО,БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ !!!
НОРМАЛНО Е ХОРАТА ДА ПОЛУДЕЯТ,БЪЛГАРСКИЯ НАРОД СЕ СЪБУЖДА !!!


Волен работи за ДПС. В това се убедих окончателно след боя пред джамията, който не постигна нищо друго, освен да консолидира електората на намиращата се в криза ДПС. Никой в последно време не е правил по-голяма услуга на Доган.
От изброените има само един, който съм виждал с очите си да върши реална работа за мен и сънародниците ми, и това е Меглена Кунева.

Умнико , преди да се създаде Атака , ДПС сигурно са били много разединени нали ?
Аман от малоумници , за разлика от нас, ДПС никога не са били разединени , там гласуват под строй и на 100%, независимо дали са доволни от ДПС или не , набий си го в кратуната.

Благодарение на Атака обикновенния турчин го плашат, че пак ще му сменят името. Благодарение на Доган, обикновенния Българин го плашат, че турците ще ни завземат. Извод: Със страх, можеш да неутрализираш 1 милион души да гласуват едни срещу други, докато останалите ти кандидати печелят изборите. Примери- изборите за президент 2005-та, последните парламентарни избори. Сега воленчо върна паса, защото на президентските избори е важно Доган да има силен електорат, който да продаде на висока цена.

Потребителски аватар
South_Park
Мнения: 4115
Регистриран на: 20 яну 2010 14:14

Re: Кого бихте подкрепили на президентските избори?

Мнениеот South_Park » 04 юни 2011 14:51

Волен работи за ДПС. В това се убедих окончателно след боя пред джамията, който не постигна нищо друго, освен да консолидира електората на намиращата се в криза ДПС. Никой в последно време не е правил по-голяма услуга на Доган.
От изброените има само един, който съм виждал с очите си да върши реална работа за мен и сънародниците ми, и това е Меглена Кунева.[/quote]
Умнико , преди да се създаде Атака , ДПС сигурно са били много разединени нали ?
Аман от малоумници , за разлика от нас, ДПС никога не са били разединени , там гласуват под строй и на 100%, независимо дали са доволни от ДПС или не , набий си го в кратуната.[/quote]
Благодарение на Атака обикновенния турчин го плашат, че пак ще му сменят името. Благодарение на Доган, обикновенния Българин го плашат, че турците ще ни завземат. Извод: Със страх, можеш да неутрализираш 1 милион души да гласуват едни срещу други, докато останалите ти кандидати печелят изборите. Примери- изборите за президент 2005-та, последните парламентарни избори. Сега воленчо върна паса, защото на президентските избори е важно Доган да има силен електорат, който да продаде на висока цена.[/quote]
Какъв страх бе , виж след 20 години колко цигани , турци и българи ще има ?
[/quote]
Абе курви сини как едно теле от присъстващите не повдига въпроса от къде тея пари за скъпи играчи и треньори, как ще се платят 30те милиона дългове, тръгнал ли е клуба към фалит, и все такива неудобни въпроси.[/quote]

nattt
Мнения: 27
Регистриран на: 23 авг 2010 20:54
Контакти:

Re: Кого бихте подкрепили на президентските избори?

Мнениеот nattt » 04 юни 2011 14:53

От гореизброените и Малинов, и Кунева в моите очи са напълно приемливи кандидатури. Ще видим кампанията как ще протече, какви ще са им платформите и после ще решавам. Аз друго се дивя. Волен много фенове има в този форум...

Потребителски аватар
South_Park
Мнения: 4115
Регистриран на: 20 яну 2010 14:14

Re: Кого бихте подкрепили на президентските избори?

Мнениеот South_Park » 04 юни 2011 14:54

nattt написа:От гореизброените и Малинов, и Кунева в моите очи са напълно приемливи кандидатури. Ще видим кампанията как ще протече, какви ще са им платформите и после ще решавам. Аз друго се дивя. Волен много фенове има в този форум...

естествено и все повече ще има , а на такива безродници като теб им свършва времето ( не в компютърната зала)
[/quote]
Абе курви сини как едно теле от присъстващите не повдига въпроса от къде тея пари за скъпи играчи и треньори, как ще се платят 30те милиона дългове, тръгнал ли е клуба към фалит, и все такива неудобни въпроси.[/quote]

nattt
Мнения: 27
Регистриран на: 23 авг 2010 20:54
Контакти:

Re: Кого бихте подкрепили на президентските избори?

Мнениеот nattt » 04 юни 2011 14:57

А аз мислех, че на фашистите им е свършило времето преди 50 години, но явно съм се бъркала.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Кого бихте подкрепили на президентските избори?

Мнениеот Кашчей » 04 юни 2011 14:59

dimachko написа:Ще гласувам за Волен.Искам човек като него,честен и неподкупен,а не като някой други подлоги...


И аз ще кажа хахаха на това.А съм гласувал доста преди ти да си бил дори проект.
Всъщност, какво зависи от Президента на РБ, та е такава навалица за това място.Преди 20 години му орязаха всякакви права, само защото се казваше Желев.Никой не помисли, че Желев няма да е доживотен, а след него ще има и други.Болен Лидеров, освен да ни докара неприятности с мюсюлманските държави, не го виждам какво свястно ще направи като президент.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

DeShawn
Мнения: 67
Регистриран на: 24 мар 2008 18:31
Контакти:

Re: Кого бихте подкрепили на президентските избори?

Мнениеот DeShawn » 04 юни 2011 14:59

Гласуваш ли за Кунева, все едно гласуваш за Гоце. Не виждам никаква разлика.

За този, който каза, че всички са комунисти - по какъв начин Светослав Малинов е комунист?

За тези, които подкрепят Волен като честен - вие не следите ли поведението му в парламента последните 2 години? Абсолютен интересчия, когото въобще не го интересува "национализма". Само прави скандали, овъртял се е в какви ли не далавери, изнудва съпартииците си. Това ли искате да ни е президента? Такова ли лице искате да ни представлява? Човек, който се бие в самолет и обвинява екипажа, че са нацисти... и да не изброявам всичките му зулуми. Направо невероятно...

Аз ще гласувам за Светослав Малинов! Не виждам по-добър кандидат - интелигентен, неопетнен, на добра възраст за президент, има дар слово, познат в Европа също (депутат в Европейският парламент).

Потребителски аватар
Darko22
Мнения: 155
Регистриран на: 15 юли 2010 13:32
Skype: t_e_r_i_t_o_o
Контакти:

Re: Кого бихте подкрепили на президентските избори?

Мнениеот Darko22 » 04 юни 2011 14:59

South_Park написа:
nattt написа:От гореизброените и Малинов, и Кунева в моите очи са напълно приемливи кандидатури. Ще видим кампанията как ще протече, какви ще са им платформите и после ще решавам. Аз друго се дивя. Волен много фенове има в този форум...

естествено и все повече ще има , а на такива безродници като теб им свършва времето ( не в компютърната зала)

+1111000 ей тва е моя човек ! ;)
Тим, любим,единствен на света, той се казва Левски София
Изображение

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Кого бихте подкрепили на президентските избори?

Мнениеот Tommi » 04 юни 2011 15:00

Много е рано за такава тема ;)
Аз ще гласувам за кандидат, който досега не е участвал в управлението на страната. Не искам да гласувам за хора, които през всичките години на демокрация са следвали един и същ план, насочен срещу интересите на България.
А от имената от анкетата избирам Росен Плевнелиев.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта