Какво мислите за кеча и гледате ли го ?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Какво мислите за кеча и гледате ли го ?

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44193
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Какво мислите за кеча и гледате ли го ?

Мнениеот rhaegar » 07 май 2011 10:06

Като бях по-малък го гледах редовно, сега само хвърлям по едно око на сайта да видя кой е шампион, че нашите тука го дават с 2 месеца закъснение.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
bor-don
Мнения: 376
Регистриран на: 12 яну 2009 19:52
Контакти:

Re: Какво мислите за кеча и гледате ли го ?

Мнениеот bor-don » 07 май 2011 10:21

Миналата седмица гледах Бързи и яростни 5. Там играеше Скалата и после, като се прибрах, пуснах си телевизора и кого да видя - Скалата прави някакви циркове на ринга. :)
Сетих се за старите времена, когато Скалата и Ледения участваха, Кейн беше с маска, а Гробаря - рокер. Това беше кеч. Новите кечисти убиват всичко.

Потребителски аватар
CSKAEOTBORA
Мнения: 277
Регистриран на: 23 сеп 2010 19:31
Контакти:

Re: Какво мислите за кеча и гледате ли го ?

Мнениеот CSKAEOTBORA » 07 май 2011 11:35

WeReWoLf написа:[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cAFSIG6PvEE[/youtube]

Това Emma Watson ли е накрая бе? :Д
ЦСКА е отбора, един единствен на света, за него ще се боря, и няма да го предада!!!

Потребителски аватар
gilento93
Мнения: 2884
Регистриран на: 06 авг 2009 20:58
Контакти:

Re: Какво мислите за кеча и гледате ли го ?

Мнениеот gilento93 » 07 май 2011 11:37

Когато бях 1-2 клас го даваха по прохождащата БТВ.Жалкото беше,че го даваха от 23:00 един непосилен за мен час поне тогава де.После го спряха.Към 2007 пък го пуснаха по GTV (сегашната БТВ Комеди) и доста се зарадвах.Преди си взимах списания,имаше и едни картинки с кечисти и с моите приятели бяхме луди да ги събираме,но времената се менят.Сега си дърпам да гледам само турнирите,защото аз поне смятам,че на турнирите стават истинските мачове.Последния мач,който ме държа в напрежение от първата до последната минута беше на Кеч Мания 25 между Гробаря и Шон Майкълс.Според мен когато си отиде Гробаря,Кейн и Трите Хикса WWE ще замре.Новите лица като Джон Сина,Ренди Ортън,Шеймъс и др. лично на мен не ми доставят онова удоволствие,което ми доставяха старите кучета.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Какво мислите за кеча и гледате ли го ?

Мнениеот blue avalanche » 07 май 2011 14:00

gilento93 написа:Когато бях 1-2 клас го даваха по прохождащата БТВ.Жалкото беше,че го даваха от 23:00 един непосилен за мен час поне тогава де.После го спряха.Към 2007 пък го пуснаха по GTV (сегашната БТВ Комеди) и доста се зарадвах.Преди си взимах списания,имаше и едни картинки с кечисти и с моите приятели бяхме луди да ги събираме,но времената се менят.Сега си дърпам да гледам само турнирите,защото аз поне смятам,че на турнирите стават истинските мачове.Последния мач,който ме държа в напрежение от първата до последната минута беше на Кеч Мания 25 между Гробаря и Шон Майкълс.Според мен когато си отиде Гробаря,Кейн и Трите Хикса WWE ще замре.Новите лица като Джон Сина,Ренди Ортън,Шеймъс и др. лично на мен не ми доставят онова удоволствие,което ми доставяха старите кучета.

"...старите кучета..."
Бритиш Булдог,Мачо Мен,Ултимейт Уориър,Брет Харт,Дизел,Рейзър Рамон...,а?

Потребителски аватар
caci
Мнения: 1203
Регистриран на: 12 сеп 2009 21:17

Re: Какво мислите за кеча и гледате ли го ?

Мнениеот caci » 07 май 2011 14:10

Това е само поредната глупост,която американците харесват.Като бейзбола.Едните бутафористи другите ти предлагат пълна скука.
Интервю на ген. Джуров:
-Армейският спортен клуб беше и остава носител на социалистическия морал и един от символите на успеха на Народната власт. Затова създадохме нашия ЦСКА.Това не беше грешка!
А аз мразя тази грешка цска!

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12976
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Какво мислите за кеча и гледате ли го ?

Мнениеот Eminem » 07 май 2011 17:39

marmi52 написа:8-)

Много елементарно "шоу", за много елементарни хора.
Простено е на лица до 13-14 години да го гледат. :mrgreen:
Съжалявам, ако съм обидил някого, но това мисля за кеча. ;)

Те и мачовете на Славия са много елементарни за много елементарни хора и също като кеча са по сценарий.

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво мислите за кеча и гледате ли го ?

Мнениеот Viktor4o_Rs » 07 май 2011 17:50

Eminem написа:
marmi52 написа:8-)

Много елементарно "шоу", за много елементарни хора.
Простено е на лица до 13-14 години да го гледат. :mrgreen:
Съжалявам, ако съм обидил някого, но това мисля за кеча. ;)

Те и мачовете на Славия са много елементарни за много елементарни хора и също като кеча са по сценарий.

Eeee, за Славия стига сега :lol: :lol: :lol: Всеки си има право на мнение, факт е, че щом нещо е толкова харесвано, значи все пак има причина за това :) А аудиторията далеч не е само деца, в шоутата има и хора на по 40, 50 и нагоре, сега очаквам това да е защото американците са тъпи :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12976
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Какво мислите за кеча и гледате ли го ?

Мнениеот Eminem » 07 май 2011 18:05

Viktor4o_Rs написа:Eeee, за Славия стига сега :lol: :lol: :lol: Всеки си има право на мнение, факт е, че щом нещо е толкова харесвано, значи все пак има причина за това :) А аудиторията далеч не е само деца, в шоутата има и хора на по 40, 50 и нагоре, сега очаквам това да е защото американците са тъпи :lol: :lol:

Ами не исках да го пиша това за Славия, но той ме обижда,че съм елементарен и аз му отвръщам.
А,че аудиторията не е само деца е ясно, но нали някой трябва да се правят на интересни.
Щом събират 15-16000 хил. души, на Кеч Мания 77 000 хил.души,а по телевизията я гледат милиони значи има някаква причина да е толкова гледано.
Пак казвам мач между Левски и ЦСКА не може да събере толкова публика колкото те имат.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Thsmith и 31 госта