За протеста!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
sedem_!_dva
Мнения: 1942
Регистриран на: 14 авг 2008 20:01
Skype: Абе къде е Батко(в) !?

Re: За протеста!

Мнениеот sedem_!_dva » 14 яну 2009 15:38

Да го...т всички, които се подават на публикациите на вестници и журналисти за 300 лв, за лумпени и други глупости.
NON MOLLARE MAI

Потребителски аватар
стичо
Мнения: 570
Регистриран на: 18 окт 2008 22:51
Skype: alutex@abv.bg
Контакти:

Re: За протеста!

Мнениеот стичо » 14 яну 2009 15:51

rockyy написа:АБЕ АЗ СЪМ ОТ ЦСКА НО ПОДКРЕПЯМ ГОВЕДАТА И ДНЕС БЕХ ТАМ И УТРЕ СЪМ ТАМ...МРАЗА ТУРЦИ И МАНГАЛИ ВЪН ОТ БГ!!

Стискам ти ръката,дано не те заболи. :D Ето това е истината!!!Национално ОБЕДИНЕНИЕ!!! :) :P

Потребителски аватар
cska_90
Мнения: 6837
Регистриран на: 05 юни 2008 19:38
Контакти:

Re: За протеста!

Мнениеот cska_90 » 14 яну 2009 16:24

стичо написа:
rockyy написа:АБЕ АЗ СЪМ ОТ ЦСКА НО ПОДКРЕПЯМ ГОВЕДАТА И ДНЕС БЕХ ТАМ И УТРЕ СЪМ ТАМ...МРАЗА ТУРЦИ И МАНГАЛИ ВЪН ОТ БГ!!

Стискам ти ръката,дано не те заболи. :D Ето това е истината!!!Национално ОБЕДИНЕНИЕ!!! :) :P



Абе какво значение има ЦСКА И ЛЕВСКИ в случая не мога да разбера.Нима всички не искаме да живеем в по-добра и уредена държава,ама на .Аз лично по принцип не съм за насилието ,но за съжаление явно друг начин няма.

БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО
Изображение

IvelinNN
Мнения: 11
Регистриран на: 14 яну 2009 14:40
Контакти:

Re: За протеста!

Мнениеот IvelinNN » 14 яну 2009 16:54

Левски-София-1914 написа:Ей,като гледам в момента канал 3 ми се реве.
Ivelin,на тебе мога да ти пожелая някой ден да знаеш за какво става въпрос,а не да ми пишеш в форумите и да си доволен от комунизма ! може ли такова нещо бе,те нямат ли деца.
В събота ако ние отидем и им развалиме протеста,как ще се чувстват


Момченце младо и неориентирано. Ако останеш без работа ще те взема да чистиш кенефа в офиса ми

Kirchev_Lvsk
Мнения: 8
Регистриран на: 08 юли 2008 17:40
Контакти:

Re: За протеста!

Мнениеот Kirchev_Lvsk » 14 яну 2009 17:07

Как може и в тази тема да се делите на Левски и цска?Това е национален протест,който защитава нормалния живот в НАШАТА държава!Просто трябва всички да се обединим и да покажем,че можем да бъдем един народ с една цел.И наистина,ако протеста беше събота,щеше да има 5 пъти повече хора.Нека поне в това начинание бъдем заедно,без да се делим!

S_Harizanov
Мнения: 1
Регистриран на: 14 яну 2009 17:32
Контакти:

Re: За протеста!

Мнениеот S_Harizanov » 14 яну 2009 17:53

Томи, така е, тия факти се знаят от години нали, че сме спали до сега с отвити задници също е факт.
Какво значи няма ясна цел??? Целта е да ги разкараме всичките!

А тия дето бабите и маиките, седящи отзад, както казахте ги наричат "Лумпени" са си наще деца, които са си наше произведение и последствие, нали?

Погледнете обективно на нещата-всичко беше дирижирано и осакатено от самото замисляне на датата до там че народа да излезе кривия! Ми крив ше е, щото е "мнооого трудно" да се събереме?
Веднъж трябва да се случи бе хора!


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: bubka и 28 госта