Заседание

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, delqnski47, гарфилд, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
stenly
Модератор
Мнения: 2804
Регистриран на: 30 юни 2008 18:30
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот stenly » 20 мар 2016 15:03

Здравейте, разговарях с потребител www_ivailomusic_com, който помоли да остане с този юзър във форума. Разгледах и сайта му, който реално не е комерсиален, а представя самия него. Честно казано не знам дали да не му позволим да пише с него, при положение, че основният му довод е този:

"В мнениеята ми във формума се придържам единствено и само към спортната тематика и по никакъв начин не бих използвал статута си на медийно известен човек, за да натрапвам или рекламирам себе си. Просто държах да си бъда аз."

Според мен като го набарат останалите кой е, може само да се откаже. Но от друга страна, поради много причини, независещи от нас, се нуждаем от малко повече реклама на форума, а той може да ни бъде полезен. :)

Ето и цялото му съобщение, ако искате да се запознаете с него:
Получих забележка или, да кажем препоръка, склоняваща ме да си направя нова регистрация защото настоящата ми съдържа реклама.
Искам да попитам регистрацията ми действително ли съдържа реклама? Ако е така, моля да бъда извинен, но и да направя някои дребни уточнения с уважение към форума на Гонг.
На аватара съм аз заедно с многоуважавания от мен Станимир Стоилов, с когото се познаваме добре. Не правя на никой реклама. Нито на Станимир Стоилов, нито на мен. Слава на Бога, не съм опрял до това да си правя реклама в спортен форум, видно, че моят таргет, предвид спецификата на порфесията ми, е по скоро женски.
А, ако е визиран User-a, който съм избрал, то той е вариация на моя личен уебсайт като публична личност и артист. Това не е "trademark" или "brand". Не продавам и не рекламирам нищо във форума. Не подтиквам нито директно нито завоалирано някой да идва на мои участия, да гласува за мен или пък да се опитвам да продавам нещо на някой. При регистрацита си опитах доста никове с всевъзможни вариации на името ми и всичко беше заето. Пробвах поне 10 пъти, като при всеки нов опит системата ме караше да регистрирам нов мейл защото предния вече е използван. Сега имам около 10 мейла, които създавах специално за регистрацията. Исках да бъда с името си или нещо подобно.
Не ми допадна идеята да бъда някаква безумна комбинация от букви и цифри, герой от комикс, име на бивш или настоящ футболист, Айнщайн, Ума Търман и т.н. Унизително ми е. Исках да застана с името си и авторитета си като обществена и публична личност в тази държава.
В мнениеята ми във формума се придържам единствено и само към спортната тематика и по никакъв начин не бих използвал статута си на медийно известен човек, за да натрапвам или рекламирам себе си. Просто държах да си бъда аз. Моля да ми бъде позволено да използвам този си профил. В противен случай ще ми се наложи да отворя още нови 10 мейла, за да стигна до User от сорта: Ivaillo Koolleff 852724. Иронията в последното изречение не е с цел да Ви обидя, а да се опитам да Ви накарам да ме разберете.

Благодаря Ви.
С огромно уважение към вашата медия,
Ивайло Колев.
Модераторите не са ви враг!

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот modor » 20 мар 2016 17:02

Да си направи нова регистрация. Да му имам смотаните оправдания. Утре помияра ще го види и ще започне да си прави нови регистрации целящи да си пропагандира новата му книга.....
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23816
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот delqnski47 » 20 мар 2016 22:41

Аз лично съм да го оставим с тази регистрация.Не виждам нищо лошо.Мое мнение. :)
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23732
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот paceto » 25 мар 2016 03:50

Стенли, подписа на този юнак моля. :)
gong/memberlist.php?mode=viewprofile&u=4409

Потребителски аватар
stenly
Модератор
Мнения: 2804
Регистриран на: 30 юни 2008 18:30
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот stenly » 25 мар 2016 20:09

paceto написа:Стенли, подписа на този юнак моля. :)
gong/memberlist.php?mode=viewprofile&u=4409

нЕмаш грижи ;)
Модераторите не са ви враг!

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23732
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот paceto » 28 мар 2016 19:57

Стенли, не знам кой отговаря за статиите и като цяло за заглавията им, но мисля че в тези времена на терористични атаки и прочие трябва да се избягват подобни заглавия.
Забелязвам, че в последно време все по често се използват такива заглавия с цел да привличат вниманието, но заради все по честите терористични атаки не бива да се пишат подобни неща.

Какво имам предвид, ето тази статия или по скоро заглавие.

Меси взриви театър в Буенос Айрес
http://gong.bg/football-sviat/ispania/m ... res-370853

Сега не ми се рови да потърся и други подобни примери, но уверявам те има доста такива заглавия в сайта. :)

Потребителски аватар
stenly
Модератор
Мнения: 2804
Регистриран на: 30 юни 2008 18:30
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот stenly » 31 мар 2016 14:35

paceto написа:Стенли, не знам кой отговаря за статиите и като цяло за заглавията им, но мисля че в тези времена на терористични атаки и прочие трябва да се избягват подобни заглавия.
Забелязвам, че в последно време все по често се използват такива заглавия с цел да привличат вниманието, но заради все по честите терористични атаки не бива да се пишат подобни неща.

Какво имам предвид, ето тази статия или по скоро заглавие.

Меси взриви театър в Буенос Айрес
http://gong.bg/football-sviat/ispania/m ... res-370853

Сега не ми се рови да потърся и други подобни примери, но уверявам те има доста такива заглавия в сайта. :)


Уверявам те, че авторът дори не си е помислил да прави подобно сравнение. Особено когато става за Меси, едва ли има здравомислещ човек, който ще го вземе за 100% вярно. Затова и езикът ни е толкова богат. Но съм абсолютно съгласна с това, че трябва да се внимава, особено в такова време като нашето, за съжаление! :(
Благодаря ти за сигнала, ако попаднеш на нови такива, давай ми сигнал.
Напоследък и аз не съм много редовна, имам малко лични въпроси за уреждане, затова съжалявам, че пиша със закъснение.
Модераторите не са ви враг!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43975
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот rhaegar » 05 апр 2016 17:03

Има едни закачени теми във Футбол Свят, в които никой не пише от доста време-Копа Америка, International Champions Trophy, Световен клубен футбол, не виждам смисъл да стоят вече. Сигурно и в други форуми има такива.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23816
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот delqnski47 » 06 апр 2016 23:07

Мисля,че си е вече време да дадете малко повече правомощия на Удоджи. ;)
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот modor » 07 апр 2016 00:32

delqnski47 написа:Мисля,че си е вече време да дадете малко повече правомощия на Удоджи. ;)

Подкрепям. Също така може да му се дадат права и за раздела футбол свят.
Делянски, честита победа !
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.


Върни се в “Модератори”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта