Заседание

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, delqnski47, гарфилд, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
stenly
Модератор
Мнения: 2804
Регистриран на: 30 юни 2008 18:30
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот stenly » 28 мар 2013 10:09

MORSKI написа:Исках Стенли да ми изтрие профилът и нищо да не свързва името ми с него. Явно няма как да стане заради това я помолих да ми остави правата, за да мога да си изтрия мненията в нашия раздел и в този на Реал Мадрид (за там имам права). Стенли, обаче това ще отнеме поне 2-3 дена, ако не и повече, така че аз ще ти пиша кога можеш да ми махнеш правата направо. До тогава, ако прецениш, може да оставиш и правата ми за раздела, за да можем да си кажем още нещо, ако има.

Нуждаеш ли се от още време за триене? И не промени ли мнението си през тази седмица, предполагам, че си имал много време да помислиш. :)
Модераторите не са ви враг!

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19108
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот TodorT » 29 мар 2013 23:14

gong/viewtopic.php?f=&t=132315

Абе тоя с "педя човек" е като Мистър Бийн с мечето си :x :lol: Баси досадника е.....

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот MORSKI » 30 мар 2013 00:05

stenly написа:
MORSKI написа:Исках Стенли да ми изтрие профилът и нищо да не свързва името ми с него. Явно няма как да стане заради това я помолих да ми остави правата, за да мога да си изтрия мненията в нашия раздел и в този на Реал Мадрид (за там имам права). Стенли, обаче това ще отнеме поне 2-3 дена, ако не и повече, така че аз ще ти пиша кога можеш да ми махнеш правата направо. До тогава, ако прецениш, може да оставиш и правата ми за раздела, за да можем да си кажем още нещо, ако има.

Нуждаеш ли се от още време за триене? И не промени ли мнението си през тази седмица, предполагам, че си имал много време да помислиш. :)


Честно казано предпочитам повече да не пиша в този форум. Което не значи, че няма да влизам.
Имам нужда от още време за триене, след което вече ще видим как да продължа.

Потребителски аватар
stenly
Модератор
Мнения: 2804
Регистриран на: 30 юни 2008 18:30
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот stenly » 31 мар 2013 19:24

MORSKI написа: Честно казано предпочитам повече да не пиша в този форум. Което не значи, че няма да влизам.

Продължаваш да ме изненадваш!
Оставям ти правата до вторник, така че имаш два дни за триене - или каквото решиш. Надявам се, че си даваш сметка, че не съм правила подобни отстъпки за нито един друг модератор.
Модераторите не са ви враг!

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот vaskonti » 01 апр 2013 11:46

Стенли, дали да не дадеш вече достъп до Заседание на новите модератори на Манчестър и Ливърпул? Мисля, че добре се справят и са точни... :roll:
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
stenly
Модератор
Мнения: 2804
Регистриран на: 30 юни 2008 18:30
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот stenly » 01 апр 2013 12:46

vaskonti написа:Стенли, дали да не дадеш вече достъп до Заседание на новите модератори на Манчестър и Ливърпул? Мисля, че добре се справят и са точни... :roll:

Писах си с Gil-galad през последните няколко дни, имаше въпрос за един потребител-дразнител, който не нарушава правилата. Както и да е... все още не съм на 100 процента сигурна, но може да се помисли по въпроса.
Модераторите не са ви враг!

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот vaskonti » 01 апр 2013 13:03

Аз най-редовно си пиша с MuFc1878 и поне за него мога да кажа, че е точен. В началото направи една по-сериозна грешка като модератор, но като му казах, че е прегрешил, извини се и от тогава се държи на положение. За Gil-galad не мога да каже нищо, нямам впечатления... :roll:
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
Irish stout
Мнения: 1844
Регистриран на: 08 апр 2008 13:15
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот Irish stout » 01 апр 2013 14:17

vaskonti написа:Аз най-редовно си пиша с MuFc1878 и поне за него мога да кажа, че е точен. В началото направи една по-сериозна грешка като модератор, но като му казах, че е прегрешил, извини се и от тогава се държи на положение. За Gil-galad не мога да каже нищо, нямам впечатления... :roll:


Ама ти ли му поиска извинението за прегрешението или той сам го даде? :mrgreen:
Мислех, че времето на подобни порицания и извинения пред отговорните другари е минало. Едно време така в комсомола ни гледаха дали "се държим на положение", след като направим издънка :mrgreen:

Васконти, днес е 1 април. Не мисля, че е нужно всеки опит за майтапчийска тема да бъде заключван на второто мнение с мотива "липсва източник" след като е ясно, че е пусната с цел майтап. По-лежерно!
СВЕЩЕНОТО ЧЕРНО-БЯЛО РАЙЕ СЕ НАДЯВА НЕ НА ТЯЛОТО, А НА ДУШАТА! И ТО НЕ СЕ ПРОДАВА И НЕ СЕ ПОДАРЯВА: ЗА НЕГО СЕ ВОЮВА, ЗА ДА ГО ЗАСЛУЖИШ ПРЕД ТЕЗИ ФЕНОВЕ, КОИТО НАЙ-ДОБРЕ ЗНАЯТ ЦЕНАТА МУ!

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот vaskonti » 01 апр 2013 14:42

Irish stout написа:
vaskonti написа:Аз най-редовно си пиша с MuFc1878 и поне за него мога да кажа, че е точен. В началото направи една по-сериозна грешка като модератор, но като му казах, че е прегрешил, извини се и от тогава се държи на положение. За Gil-galad не мога да каже нищо, нямам впечатления... :roll:


Ама ти ли му поиска извинението за прегрешението или той сам го даде? :mrgreen:
Мислех, че времето на подобни порицания и извинения пред отговорните другари е минало. Едно време така в комсомола ни гледаха дали "се държим на положение", след като направим издънка :mrgreen:

Васконти, днес е 1 април. Не мисля, че е нужно всеки опит за майтапчийска тема да бъде заключван на второто мнение с мотива "липсва източник" след като е ясно, че е пусната с цел майтап. По-лежерно!

Не съм му искал извинение, просто му казах, че е сбъркал с едно определено нещо. А нещото беше такова, че ако се отнасяше за някой от нас Стенли щеше сериозно да се замисли дали да не му отнеме правата. Но при него минава за грешка на новака, така да се каже. След като му казах, че стореното е грешка, при това не съвсем безобидна, той се кротна, това е.

В Свободна зона има тема за 1-ви април, която си седи. Не мисля, че е нужно да се оставя всяка отделна майтапчиска тема, да не говорим, че повечето от тях са си доста инфантилни и са всичко друго, но не и забавни...
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот vaskonti » 02 апр 2013 19:56

Коце, този тук с теб ли се ебава нещо - http://forum.gong.bg/memberlist.php?mode=viewprofile&u=163859
:roll:
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]


Върни се в “Модератори”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта