Заседание

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, delqnski47, гарфилд, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот vaskonti » 20 мар 2013 16:51

Стенли, преди малко този юнак - http://forum.gong.bg/gong/memberlist.php?mode=viewprofile&u=158169 ми поиска учтиво разрешение да остави линка в подписа си. Казах му да ти пише, така че кажи какво (не)се случва за да знам какво да правя.

Всъщност, ако не ти пише направо му изтрий подписа.
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
stenly
Модератор
Мнения: 2804
Регистриран на: 30 юни 2008 18:30
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот stenly » 20 мар 2013 17:55

vaskonti написа:Стенли, преди малко този юнак - http://forum.gong.bg/gong/memberlist.php?mode=viewprofile&u=158169 ми поиска учтиво разрешение да остави линка в подписа си. Казах му да ти пише, така че кажи какво (не)се случва за да знам какво да правя.

Всъщност, ако не ти пише направо му изтрий подписа.


Ще изчакам да ми напише, ако не, след 24 часа ще му го махна.
Модераторите не са ви враг!

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот MORSKI » 20 мар 2013 22:32

stenly написа:
MORSKI написа:Решил съм го твърдо едва ли има какво толкова да обосновавам.

Надявам се, че все пак ще удържиш на думата си и ще обясниш и на останалите. Това е твое решение, за което аз много съжалявам, но все пак мисля, че е редно да драснеш няколко реда, в които да се обосновеш. :)


Разбира се след като нещо съм обещал го правя.
Махам се от форума защото вече съм загубил чувството заради което се регнах. Не е завабление, а непрестанни нерви. Това ми докара много форумни и реални врагове с които вече открито влизам в конфликт. За съжаление модераторския панел ме спира да ги напсувам, но на моементи не се сдържам. Предпочитам да спра да влизам във форума и да нямам допирни точки с него. Още повече, че той ми е донесъл куп негативи и прекалено малко положителни неща. Вие, екипът сте едно от тях. Готините приятелства, които създадохме са до живот, така че форумът е само средство да ни запознае ;) Още повече, че аз някога може и да реша да се върна. Някога...

Исках Стенли да ми изтрие профилът и нищо да не свързва името ми с него. Явно няма как да стане заради това я помолих да ми остави правата, за да мога да си изтрия мненията в нашия раздел и в този на Реал Мадрид (за там имам права). Стенли, обаче това ще отнеме поне 2-3 дена, ако не и повече, така че аз ще ти пиша кога можеш да ми махнеш правата направо. До тогава, ако прецениш, може да оставиш и правата ми за раздела, за да можем да си кажем още нещо, ако има.

Иначе знаете, че с вас винаги ми е било приятно и успяхме да направим много за този форум. Друг въпрос е, че малко хора го оценяват. А аз съм емоционален човек и без друго в реалния живот имам достатъчно врагове кусур са ми и тези във форума. 5 години ми бяха достатъчни тук ;)

Та така, ако има още нещо питайте.

Потребителски аватар
Casper
Модератор
Мнения: 1097
Регистриран на: 03 окт 2009 11:11
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот Casper » 21 мар 2013 08:05

Саше, напълно те разбирам, но и съжалявам, че си тръгваш толкова разочарован от форума. Наистина модераторството, като всяка силова структура е недолюбвано от масовият потребител, а да не говорим за провокаторите и някой от фанатизираните опоненти. И след като те познавам, се досещам колко ти е било трудно в годините, както да подтискаш гнева си, така и да ограничаваш гнева, глупостите и провокациите на феновете от форума. За съжаление, такава е съдбата на "пазителите" на реда. Негативизма е част от работата ни и това ти е било ясно (или си го разбрал) веднага след като станахме модератори в най-големия спортен форум. Но, все пак трябва и да се гордееш, че постигнахме доста неща в организацията и поддържането на реда в тези трудни, както за живота така и за спорта ни години. С общи усилия, направихме форума едно добро място за комуникация , като създадохме и едни нормални условия за работа на последващите ни модератори.
Не знам дали ще си промениш мнението и да продължиш да бъдеш част от екипа, но ще ти благодаря за съвместната работа и се надявам , че ще си останем едни добри приятели за в бъдеще. Желая ти успех, каквото и да решиш!
Добрите решения идват с опита, а голяма част от опита идва с лоши решения!

Потребителски аватар
stenly
Модератор
Мнения: 2804
Регистриран на: 30 юни 2008 18:30
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот stenly » 21 мар 2013 10:39

MORSKI написа:Махам се от форума защото вече съм загубил чувството заради което се регнах. Не е завабление, а непрестанни нерви. Това ми докара много форумни и реални врагове с които вече открито влизам в конфликт. За съжаление модераторския панел ме спира да ги напсувам, но на моементи не се сдържам. Предпочитам да спра да влизам във форума и да нямам допирни точки с него. Още повече, че той ми е донесъл куп негативи и прекалено малко положителни неща. Вие, екипът сте едно от тях. Готините приятелства, които създадохме са до живот, така че форумът е само средство да ни запознае ;) Още повече, че аз някога може и да реша да се върна. Някога...

Исках Стенли да ми изтрие профилът и нищо да не свързва името ми с него. Явно няма как да стане заради това я помолих да ми остави правата, за да мога да си изтрия мненията в нашия раздел и в този на Реал Мадрид (за там имам права). Стенли, обаче това ще отнеме поне 2-3 дена, ако не и повече, така че аз ще ти пиша кога можеш да ми махнеш правата направо. До тогава, ако прецениш, може да оставиш и правата ми за раздела, за да можем да си кажем още нещо, ако има.

Иначе знаете, че с вас винаги ми е било приятно и успяхме да направим много за този форум. Друг въпрос е, че малко хора го оценяват. А аз съм емоционален човек и без друго в реалния живот имам достатъчно врагове кусур са ми и тези във форума. 5 години ми бяха достатъчни тук ;)

Та така, ако има още нещо питайте.

Аз и вчера ти написах и казах, че меко казано побеснях. Но не от факта, че искаш да напуснеш форума (имаш доводи, които не смея дори да коментирам), а от това, че искаш да махна изцяло профила ти! Това наистина не го разбирам. Ама наистина! Казах ти го и лично. Колкото до добрата оценка, за това, което правиш... Няма да получиш това и в живота, ако го търсиш. Аз също работя нещо, за което не получавам оценки, а заплата. Тук всички сме заедно, за да направим форума едно приятно място за общуване. И сме го постигнали, благодарение и на твоята намеса. Ако ти наистина си загубил това чуствство, ОК, но не ме карай да те ИЗТРИВАМ изцяло, защото ти си бил част от форума и всеки един тук го знае. А аз, дори и да има някаква възможност за това, отказвам да го направя!
В този ред на мисли, трий каквито мнения искаш, можеш да ги изтриеш до едно, но ако смяташ, че тези над 12000 хиляди мнения нямат значение и искаш да ги махнеш, все едно нищо не се е случвало.... не знам какво да мисля.
Модераторите не са ви враг!

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот slavia_forever » 21 мар 2013 11:52

Саше, според мен трябва да се концентрираш върху изграждането на настоящето и бъдещето си, вместо да търсиш решение на проблемите в промяна на миналото ти. Личното ми мнение, с което разбира се не те ангажирам е, че с изтриване на профила или мненията ти, няма да получиш това което търсиш.
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот MORSKI » 21 мар 2013 17:04

slavia_forever написа:Саше, според мен трябва да се концентрираш върху изграждането на настоящето и бъдещето си, вместо да търсиш решение на проблемите в промяна на миналото ти. Личното ми мнение, с което разбира се не те ангажирам е, че с изтриване на профила или мненията ти, няма да получиш това което търсиш.


Именно това правя, Коце. Концентрирам се върху бъдещето и настоящето. Форумът ми донесе уникални неприятности не един или два пъти. Миналото наистина няма как да се изтрие току-така, но предпочитам да направя каквото мога по този въпрос дори само за пред себе си, ако щеш. Ясно е, че потребителите ще ме помнят и ще знаят, че ме е имало. Кой с добро, кой с лошо. Но аз не искам в бъдеще хора с които се запознавам или ме познават да съдят по мненията ми във форум. Или пък да чувам зад гърба си неща, како сега- ааа мани го тоя. Това е морския от форума и т.н. Като се видим някой път ще ти кажа на живо.

Марти мерси за думите. Разбира се, че ще останем приятели. Аз съм го написал.

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот MORSKI » 21 мар 2013 17:09

stenly написа:Аз и вчера ти написах и казах, че меко казано побеснях. Но не от факта, че искаш да напуснеш форума (имаш доводи, които не смея дори да коментирам), а от това, че искаш да махна изцяло профила ти! Това наистина не го разбирам. Ама наистина! Казах ти го и лично. Колкото до добрата оценка, за това, което правиш... Няма да получиш това и в живота, ако го търсиш. Аз също работя нещо, за което не получавам оценки, а заплата. Тук всички сме заедно, за да направим форума едно приятно място за общуване. И сме го постигнали, благодарение и на твоята намеса. Ако ти наистина си загубил това чуствство, ОК, но не ме карай да те ИЗТРИВАМ изцяло, защото ти си бил част от форума и всеки един тук го знае. А аз, дори и да има някаква възможност за това, отказвам да го направя!
В този ред на мисли, трий каквито мнения искаш, можеш да ги изтриеш до едно, но ако смяташ, че тези над 12000 хиляди мнения нямат значение и искаш да ги махнеш, все едно нищо не се е случвало.... не знам какво да мисля.


Не виждам какво им е на доводите? Нима не ти се струват основателни? Обясних ти защо искам да го направиш. Фактът, че имам толкова негативни спомени ме кара да искам да скъсам снимката както ти образно каза. Да, разбира се, че няма как да скрия, че я е имало. Естествено, че остава следа, но това е нещото, което мога да направя/. Няма как да поправя грешка, свършена преди близо 5 години. Уви.... Единственото хубаво нещо в този форум са приятелствата до живот, които направих с вас. Друго положително аз не виждам.

Стенли не е точно така. Когато напишеш хубав коментар получаваш похвала, ако не от читателите на Гонг, то поне от главния си редактор и семейството си, от приятелите и роднините.
Честно- тук освен от вас, които си знаем какво ни е, от никой друг добра дума няма да се чуе. Даже приятелите и познатите не ме разбират. Напротив, чудят ми се на акъла. Разбираш ме надявам се какво искам да ти кажа?

Потребителски аватар
stenly
Модератор
Мнения: 2804
Регистриран на: 30 юни 2008 18:30
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот stenly » 21 мар 2013 17:44

MORSKI написа:Не виждам какво им е на доводите? Нима не ти се струват основателни? Обясних ти защо искам да го направиш. Фактът, че имам толкова негативни спомени ме кара да искам да скъсам снимката както ти образно каза. Да, разбира се, че няма как да скрия, че я е имало. Естествено, че остава следа, но това е нещото, което мога да направя/. Няма как да поправя грешка, свършена преди близо 5 години. Уви.... Единственото хубаво нещо в този форум са приятелствата до живот, които направих с вас. Друго положително аз не виждам.

Стенли не е точно така. Когато напишеш хубав коментар получаваш похвала, ако не от читателите на Гонг, то поне от главния си редактор и семейството си, от приятелите и роднините.
Честно- тук освен от вас, които си знаем какво ни е, от никой друг добра дума няма да се чуе. Даже приятелите и познатите не ме разбират. Напротив, чудят ми се на акъла. Разбираш ме надявам се какво искам да ти кажа?

След като си натрупал толкова много негативи, разбира се, че най-правилното нещо е да напуснеш форума. Както ти казах, чисто философки погледнато няма как да изтриеш миналото. Доводите ти са основателни и ти самият знаеш най-добре какво точно имаш предивид, затова и не ги коментирам, дори не смея да го направя. Но все още не разбирам останалото. Както и да е. Казах ти каквото имам, решението е твое, дано да е за хубаво.

P.S. Това за потупването по рамото, ако очакваш да срещеш добра дума в България за работата, която си свършил, отсега го запомни, ще останеш разочарован. Но нищо не пречи ти да го правиш.
Модераторите не са ви враг!

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот Madridist » 21 мар 2013 18:21

Имам една молба към стенли и по-старите модератори. Получих лично съобщение от един потребител и му обещах съдействие . Ето какво ме помоли той :

Sardukar написа:Здравей,
Правя изследване на футболните фенове във виртуалното пространство и искам да те помоля за информация относно форума на гонг. Ако знаеш, може и искаш да ми кажеш няколко неща:
- от кога съществува форума
- колко са регистрираните потребители (ако имаш инфо и за активните, но това би било бонус)
- колко сте модераторите
Благодаря предварително за отделеното време ;)

Поздрави,
Красимир (Sardukar)


За модераторите и тяхната бройка е ясен и видим отговора. Регистрираните потребители, също . Само ме интересува, точната дата на създаване на форума. Благодаря предварително 8-)
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]


Върни се в “Модератори”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта