Заседание

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, delqnski47, гарфилд, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23896
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот delqnski47 » 30 окт 2015 18:47

stenly написа:
delqnski47 написа:Виждам,че не се прие ''законопроекта'' за назначаване на още един мод в ЦСКА.

Давай да преговорим и да решаваме кой става и кой не. Изгубих нишката заради отсъствието ми, затова моля да ме извиниш.

Приемам ти извинението.Мислех да те понижа на локален мод в раздел ''Кошче за отпадъци'',но ти прощавам. :roll: :mrgreen:
Иначе аз вече издигнах една кандидатура за Удоджи и тя беше приета от Васко+Гарфийлд+Модор,който се включи ей сега.(говоря за мод на ЦСКА).Убеден съм,че и други ще са съгласни,ако си изкажат мнението.
Аз имам наблюдения за него,не си изказвам мнението ей така за спорта.Ето ги и тях:
1.90% от докладите му аз ги изпълнявам.Тоест,ако той ''не ставаше за подфорума на ЦСКА'',то и аз не ставам.Тоест аз не трябва да бъда тук и е редно да ме смените.Това ми е единият аргумент .
2.Отделя доста време за форума.Доста голям плюс също.
3.Всичките му коментари са интересни,обосновани и е доста ценен кадър за форума.Не се срещат много много такива като него.
4. Той е един от ''старите кучета'' на форума,което също се взима предвид,когато се избира.
5.Не е свързано пряко с него,но в подфорума на ЦСКА имам чувството че се модерира само от двама човека.А това е подфорума на ЦСКА,а не раздел ''Кошче за отпадъци'' или ''Архив''.Тази бройка не е изобщо достатъчна,особено когато говорим за аматьорска длъжност,каквато е нашата.
Това от мене. :) Нито той,нито и ние сме перфектни,но смятам плюсовете за доста повече от минусите при него.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот modor » 30 окт 2015 19:09

Аз съм за!
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
stenly
Модератор
Мнения: 2804
Регистриран на: 30 юни 2008 18:30
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот stenly » 02 ное 2015 12:05

Гледам, че останалите се въздържат от коментар по темата, но ще изчакам още ден, всички да кажат каквото имат. Ако не, решаваме и основната тежест ще имаш ти, да го следиш и контролираш как действа и по какъв начин.
Модераторите не са ви враг!

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот vaskonti » 02 ное 2015 13:48

Аз ще повторя това, което казах и преди - би било крайно недалновидно ако изпуснем човек, който очевидно има време за форума и е умерен в изказванията си. Вярно, че понякога е прекалено пунктуален, но това да му е кусура.
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44168
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот rhaegar » 02 ное 2015 16:06

Аз също съм за Удоджи.

Стенли, понеже вече си активна, би ли махнала видеото от подписа на тоя шоколад? gong/memberlist.php?mode=viewprofile&u=34645
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23829
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот paceto » 04 ное 2015 18:33

paceto написа:Udoji90 му е рано още за такъв голям форум, а и продължава да дребнее с докладите и това ще ядоса много хора в червеният форум.


За да не се повтарям ще се цитирам.

И още нещо Стенли, много е паднало нивото на редакторите в сайта, защото всеки ден излизат статии с куп правописни грешки или с грешни снимки. Не знам на какво се дължи това на нови хора в екипа ли, стажанти ли се занимават с пускането на статии в сайта, но това удря сериозно по името на сайта.

Ето погледни само тук в тази статия от вчера колко грешки има :) - http://real.gong.bg/football-sviat/ispa ... eal-351500
Днес друга с грешна снимка като е сложена снимка на Начо Монреал от Арсенал, а се говори в статията за Начо от Реал Мадрид и дори екипите им са различни на цвят и това не е първата подобна статия - http://gong.bg/football-sviat/shampions ... ame-351639

И моля те помоли някой да премахнете от базата данни вече тази снимка на Навас, защото за почти всяка негова статия се слага ето тази отблъскваща негова снимка, а има къде повече нормални снимки вместо тази с раната и лепенката, която се върти вече месеци наред. Направи една справка с името му и погледни колко пъти се слага тази отвратителна снимка :) - [offtopic]http://real.gong.bg/football-sviat/shampionska-liga/navas-iskame-da-spechelim-shampionskata-liga-351268[/offtopic]

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот vaskonti » 04 ное 2015 22:06

Удоджи е от 7 години в този форум, обзалагам се, че няма нито един бан, въпреки, че е доста активен, а това говори само по себе си за това що за човек е. Модератор е вече почти година в не по-малкия форум Футбол България, където освен със сини и червени, трябва да се справя и с жълти, черно-бели, зелени, още едни зелени, едни други по-зелени и какви ли още не. Не съм видял до сега някой да се оплаче от него.
Що се отнася до евентуалните сръдни на червени фенове, то и в момента не цари пълно блаженство, не само сред тях, ами и сред останалите. Не съм убеден, че има и един що годе активен раздел във форума, в който форумците да са доволни от модерирането. То е и нормално да е така, няма как всички да са доволни. По тази причина не виждам какво толкова ще размъти в подфорум ЦСКА.
Пак ще кажа - модератор със свободно време за форума е ценен и рядък лукс, който не можем да си позволим да изпуснем, особено с аргумент "не е дорасъл".
Аз в момента имам по няколко минути сутрин в офиса, докато си пия кафето и вечер по няколко минути - след като малката заспи и докато аз се оттегля за същото.
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23896
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот delqnski47 » 04 ное 2015 22:09

vaskonti написа:Удоджи е от 7 години в този форум, обзалагам се, че няма нито един бан, въпреки, че е доста активен, а това говори само по себе си за това що за човек е. Модератор е вече почти година в не по-малкия форум Футбол България, където освен със сини и червени, трябва да се справя и с жълти, черно-бели, зелени, още едни зелени, едни други по-зелени и какви ли още не. Не съм видял до сега някой да се оплаче от него.
Що се отнася до евентуалните сръдни на червени фенове, то и в момента не цари пълно блаженство, не само сред тях, ами и сред останалите. Не съм убеден, че има и един що годе активен раздел във форума, в който форумците да са доволни от модерирането. То е и нормално да е така, няма как всички да са доволни. По тази причина не виждам какво толкова ще размъти в подфорум ЦСКА.
Пак ще кажа - модератор със свободно време за форума е ценен и рядък лукс, който не можем да си позволим да изпуснем, особено с аргумент "не е дорасъл".
Аз в момента имам по няколко минути сутрин в офиса, докато си пия кафето и вечер по няколко минути - след като малката заспи и докато аз се оттегля за същото.

Подкрепям всяка дума.Горе долу написах същото горе,но под формата на точки,та да се ''смели'' по добре. :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
stenly
Модератор
Мнения: 2804
Регистриран на: 30 юни 2008 18:30
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот stenly » 05 ное 2015 12:16

rhaegar написа:Аз също съм за Удоджи.

Стенли, понеже вече си активна, би ли махнала видеото от подписа на тоя шоколад? gong/memberlist.php?mode=viewprofile&u=34645

Абе, аз хубаво съм на линия, но имам проблем с влизането в админ панела. Вече два дни се боря, надяам се да се получи най-после.
Модераторите не са ви враг!

Потребителски аватар
stenly
Модератор
Мнения: 2804
Регистриран на: 30 юни 2008 18:30
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот stenly » 05 ное 2015 12:25

paceto написа:И още нещо Стенли, много е паднало нивото на редакторите в сайта, защото всеки ден излизат статии с куп правописни грешки или с грешни снимки. Не знам на какво се дължи това на нови хора в екипа ли, стажанти ли се занимават с пускането на статии в сайта, но това удря сериозно по името на сайта.

Ето погледни само тук в тази статия от вчера колко грешки има :) - http://real.gong.bg/football-sviat/ispa ... eal-351500
Днес друга с грешна снимка като е сложена снимка на Начо Монреал от Арсенал, а се говори в статията за Начо от Реал Мадрид и дори екипите им са различни на цвят и това не е първата подобна статия - http://gong.bg/football-sviat/shampions ... ame-351639

И моля те помоли някой да премахнете от базата данни вече тази снимка на Навас, защото за почти всяка негова статия се слага ето тази отблъскваща негова снимка, а има къде повече нормални снимки вместо тази с раната и лепенката, която се върти вече месеци наред. Направи една справка с името му и погледни колко пъти се слага тази отвратителна снимка :) - [offtopic]http://real.gong.bg/football-sviat/shampionska-liga/navas-iskame-da-spechelim-shampionskata-liga-351268[/offtopic]


Не знам какво да ти кажа, всичко, което си написал тук е недопустимо, но не мога аз да взема мерките, има главен редактор, има ръководство. Просто мога да се старая повече за себе си. Двете статии са писани от мои колеги, които имат много години опит, не знам на какво се дължи това. :(
Модераторите не са ви враг!


Върни се в “Модератори”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост