Заседание

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, delqnski47, гарфилд, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Casper
Модератор
Мнения: 1097
Регистриран на: 03 окт 2009 11:11
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот Casper » 25 авг 2013 01:37

slavia_forever написа:Ами то е видимо. Тези двамата, които са с повече постове има логика да имаме общо, например да сме били колеги и интернета да е един.
Другите четирима са с по едноцифрен брой мнения, например може да сме посещавали и същи хотел. Тези неща могат да се случат и в интернет клуб, мобилен интернет и т.н.

Това няма да го коментирам. Само ще кажа - събота след 18.30 (т.е след работно време) . В една и съща тема по няколко мнения! Шанс: 1/1000000! Ако е този 1, аз ще напусна форума за винаги!

slavia_forever
Да, ти си разбрал явно, каква е целта му и никой не те подценява. Ако беше така щях да те питам за бановете. А аз много добре познавам СИН ИМПЕРАТОР и СТАНКО! Говоря отново за посланието ти (без кавички) към останалите с причината за заключване. Ако обикновен потребител отвори заключената тема и те прочете, без да има възможност да провери IP-то и да го разследва сигналът е, че след като привърженик на един отбор пусне тема в подфорума на противников отбор я смяташ за провокативна и не се допуска. Това не ти го вменявам аз, а така го пишеш ти:

Ако даден потребител прочете тази тема , веднага би разбрал за какво става въпрос! Темата не е някаква информация, копирана статия, дори впечатление от мача. Тя е целенасочено бойкотиране на треньора!!! Един вид "насаждане на омраза" , което е в противоречие с правилата. Още повече след като е пусната (според мен) от привърженик на Левски (въпреки, че клубната принадлежност не съм я споменал, съм сигурен, че всеки попаднал в темата ще разбере за кой противников отбор става дума).
П.П.Интересно, как успя да разсконспирираш моето послание, а това на СТАНКО не?

slavia_forever написа:
Още повече евентуално би си задал въпроса, след като причината е това, защо темата стои толкова дълго?! Ако не е следил кой я наблюдава, би могло да му се обясни, че дълго време не е имало активен модератор, но ако е наблюдавал темата 5 страници щеше да репликира, че през повечето време като активен потребител в нея е бил Модератор ЦСКА, който е могъл да спре тази провокация още в началото, ако е била такава. Не вярвам да прозвучи пред даден потребител като сериозно обяснение, че 5 страници си установявал автора и каква е била неговата цел.

Едва ли някой би си задавал точно тоя въпрос! Активният Модератор ЦСКА следеше темата за мача (това е видно от Последни действия) и както можеш да си представиш гледах и самият мач. Реално тази тема, основно я преглеждах след края на мача. И не смятам да давам каквото и да е обяснение на някой потребител ,колко време ми е отнело. Още повече, че и други са модерирали по същото време и изобщо не са успяли да го констатират!
Добрите решения идват с опита, а голяма част от опита идва с лоши решения!

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот slavia_forever » 25 авг 2013 02:36

Casper написа:Ако даден потребител прочете тази тема , веднага би разбрал за какво става въпрос! Темата не е някаква информация, копирана статия, дори впечатление от мача. Тя е целенасочено бойкотиране на треньора!!! Един вид "насаждане на омраза" , което е в противоречие с правилата. Още повече след като е пусната (според мен) от привърженик на Левски (въпреки, че клубната принадлежност не съм я споменал, съм сигурен, че всеки попаднал в темата ще разбере за кой противников отбор става дума).

Тогава какво ти пречеше да заключиш темата по тази точка, която в момента ми цитираш, а заключваш по друга причина, която сама по себе си регламентира ограничение кой къде да пише?

Casper написа:П.П.Интересно, как успя да разсконспирираш моето послание, а това на СТАНКО не?

Това ще го приема като откровено заяждане и ирония към мен, както и долните цитати:
Casper написа:И това ли трябваше да го напиша в причината?

Casper написа:П.П. И предния път ти казах, че чета темите, а не заглавията.

Casper написа:П.П. Още доказателства искаш ли?

Ако и аз карах в този дух, щях да те попитам къде са разликите:
Casper написа:Тъй като темата е пусната от привърженик на противников отбор я смятам за провокация!

Casper написа:Никъде не съм написал, че даден привърженик не можело да пише в определен подфорум.

Какво според теб е видно, че казваш на потребителите, които не знаят за какво иде реч и гледат заключената тема, че могат да пишат в противников подфорум, или че това е провокация и такива се заключват?
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Casper
Модератор
Мнения: 1097
Регистриран на: 03 окт 2009 11:11
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот Casper » 25 авг 2013 09:20

slavia_forever написа:
Casper написа:Ако даден потребител прочете тази тема , веднага би разбрал за какво става въпрос! Темата не е някаква информация, копирана статия, дори впечатление от мача. Тя е целенасочено бойкотиране на треньора!!! Един вид "насаждане на омраза" , което е в противоречие с правилата. Още повече след като е пусната (според мен) от привърженик на Левски (въпреки, че клубната принадлежност не съм я споменал, съм сигурен, че всеки попаднал в темата ще разбере за кой противников отбор става дума).

Тогава какво ти пречеше да заключиш темата по тази точка, която в момента ми цитираш, а заключваш по друга причина, която сама по себе си регламентира ограничение кой къде да пише?

Ами това е психология ! Темата ЗА или ПРОТИВ Стойчо Младенов се върти от както той е станал треньор на ЦСКА. Имаше и други подобни, както тази която ти сля преди време без причина. Феновете на ЦСКА все още са доста неспокойни от това, как ще се представя отбор събран два дни преди шампионата. Преди този мач почти всички бяха на мнение, че Стойчо трябва да бъде оставен на мира и да работи. Пускането на такава тема в подобен момент, отново ще раздели хората на ЗА и ПРОТИВ. Ако я бях заключил с точката , в която е описано насаждането на омраза, по-никакъв начин нямаше да разберат, че някой се опитва да ги подведе. Съвсем различно е посланието, привърженик на ЦСКА да пусне тема против Стойчо, и такава пусната от привърженик на противников отбор, който има за цел да внесе смут и разединение! Темата съм я заключил с причината (ПРОВОКАЦИЯ), а не с последствието на идеята за пускането и (насаждане на омраза), което в същност е скрито под формата на цесекарски ник и подвеждане за клубна принадлежност!

slavia_forever написа:
Casper написа:П.П.Интересно, как успя да разсконспирираш моето послание, а това на СТАНКО не?

Това ще го приема като откровено заяждане и ирония към мен, както и долните цитати:
Casper написа:И това ли трябваше да го напиша в причината?

Casper написа:П.П. И предния път ти казах, че чета темите, а не заглавията.

Casper написа:П.П. Още доказателства искаш ли?


Ами учудваме факта, че колкото и да ти обяснявам, че никъде не съм ограничил потребителите да пишат в различните подфоруми, ти продължаваш да твърдиш именно това. Четеш само причината, като я изваждаш от контекста на темата. Едното е последствие от другото, а не конкретна забрана за писане, и много лесно се разбира. Както ти казах и предните постове, нямам оплакване до този момент , че съм ограничил някой с нещо. Явно сините потребители са ме разбрали на момента!

slavia_forever написа:Ако и аз карах в този дух, щях да те попитам къде са разликите:
Casper написа:Тъй като темата е пусната от привърженик на противников отбор я смятам за провокация!

Casper написа:Никъде не съм написал, че даден привърженик не можело да пише в определен подфорум.

Какво според теб е видно, че казваш на потребителите, които не знаят за какво иде реч и гледат заключената тема, че могат да пишат в противников подфорум, или че това е провокация и такива се заключват?


Да подкарвам ли и аз в тоя дух:
Re: Черно тото,бой и още нещо
Мнениеот slavia_forever на 23 Авг 2013 23:50

Причина: Довиждане!


Re: Долу ръцете от Коко!
Ново мнениеот slavia_forever на 23 Авг 2013 21:51

Причина: Доста тъпа тема.....


Re: поздрав за феновете на Лудогорец
Мнениеот slavia_forever на 22 Авг 2013 22:06

Причина: Стига толкова!


Какво в същност казваш ти на потребителите? Защото аз ти дадох многократни обяснения за посланието си, и съм сигурен, че хората са ме разбрали много добре! И в същност, нали ти сам твърдеше, че подписът е показател за неразбралите да потърсят отговорност на модератора, каквото там не са разбрали. Е, аз нямам подобни запитвания или повторно пускане на същата тема. На мен и потребителите всичко е ясно, но не знам защо на теб не е !?
Добрите решения идват с опита, а голяма част от опита идва с лоши решения!

Потребителски аватар
Casper
Модератор
Мнения: 1097
Регистриран на: 03 окт 2009 11:11
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот Casper » 25 авг 2013 11:10

slavia_forever написа:

Това ще го приема като откровено заяждане и ирония към мен.......


И още нещо! Фактът, че ми търсиш сметка толкова време за мое действие ( единствено ти ) , без да имаш сигнал, без оплакване от наказан или някой друг потребител, без да си писал или модерирал темата, за която сам казваш, че не коментираш дали трябва да стои, ме навежда на мисълта за твое решение, точно за това в което ме обвиняваш! Аз не знам да сме взимали решения за даване на отчет пред теб, когато нещо не ти е ясно или пък не си разбрал някакво послание, още повече пък да се имаш за някакъв шеф сред модераторите! Пак казвам, че тези за които е отправено са го разбрали в момента в който е написано. Видно от поста по-горе, ти си давал доста по неразбрани причини за заключване, но аз не съм ти търсил подобна сметка, ако това не е повдигнато на въпрос от засегнат потребител. Съжалявам, че си вадим "кирливите ризи", но нещата за които си пишем ми намирисват на някакъв реваншизъм от твоя страна. Едно е да ме попиташ: -Мартине, защо си написал тази причина,... съвсем друго е да изказваш НЕсъгласие и да ми търсиш обяснение ! Наистина излиза : "Крадеца вика: - дръжте крадеца".... Поне така виждам аз нещата! Въпрос на разбиране!!!
Добрите решения идват с опита, а голяма част от опита идва с лоши решения!

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот slavia_forever » 25 авг 2013 12:07

Casper написа:Какво в същност казваш ти на потребителите? Защото аз ти дадох многократни обяснения за посланието си, и съм сигурен, че хората са ме разбрали много добре! И в същност, нали ти сам твърдеше, че подписът е показател за неразбралите да потърсят отговорност на модератора, каквото там не са разбрали. Е, аз нямам подобни запитвания или повторно пускане на същата тема. На мен и потребителите всичко е ясно, но не знам защо на теб не е !?

Абсолютно това твърдях. Ако беше написал едно "достатъчно" например и беше заключил, щеше поне хората да знаят кой да питат каква е причината. Ако беше заключил темата заради нарушението, което след това цитира също имаше своята обосновка и логигика в действието. Но с това, което си написал за причина ясно обяснява на потребителя причината и следствието от това, като публикува теми някъде как се тълкува и какво се случва!
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот slavia_forever » 25 авг 2013 12:17

Casper написа:
slavia_forever написа:Това ще го приема като откровено заяждане и ирония към мен.......

И още нещо! Фактът, че ми търсиш сметка толкова време за мое действие ( единствено ти ) , без да имаш сигнал, без оплакване от наказан или някой друг потребител, без да си писал или модерирал темата, за която сам казваш, че не коментираш дали трябва да стои, ме навежда на мисълта за твое решение, точно за това в което ме обвиняваш! Аз не знам да сме взимали решения за даване на отчет пред теб, когато нещо не ти е ясно или пък не си разбрал някакво послание, още повече пък да се имаш за някакъв шеф сред модераторите! Пак казвам, че тези за които е отправено са го разбрали в момента в който е написано. Видно от поста по-горе, ти си давал доста по неразбрани причини за заключване, но аз не съм ти търсил подобна сметка, ако това не е повдигнато на въпрос от засегнат потребител. Съжалявам, че си вадим "кирливите ризи", но нещата за които си пишем ми намирисват на някакъв реваншизъм от твоя страна. Едно е да ме попиташ: -Мартине, защо си написал тази причина,... съвсем друго е да изказваш НЕсъгласие и да ми търсиш обяснение ! Наистина излиза : "Крадеца вика: - дръжте крадеца".... Поне така виждам аз нещата! Въпрос на разбиране!!!

Аз не ти търся сметка заради многото оплаквания, а защото сега като в като някой публикува тема в противников подфорум и тя стои отключена, потребителите могат да ни дадат препратка към тази заключената и да питат с всички основания защо тази е отключена!

Какво значи даване на отчет пред мен? Доколкото помня всички даваме пред всички. За предишния въпрос аз обяснявах тук много повече от теб нещо, за което бях прав и не обявих за шеф никой, който ме попита. Също така съм търсил съгласието на всички за предприемане на дадени действия. И не на последно място когато слях теми, в които ти модерираше, приех грешката си и се извиних. Но ти не приемаш като грешка тази абсурдна причина, която сама по себе си ясно ограничава като словоред правата на хората да пишат в чужди подфоруми. Какви крадци, какви кирливи ризи, какъв реваншизъм?! Аз ти цитирах, че няколко пъти ме иронизираш, докато аз опитвам да ти се аргументирам без да се заяждам. Явно в обратната страна не е така, поне по думите ти.
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Casper
Модератор
Мнения: 1097
Регистриран на: 03 окт 2009 11:11
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот Casper » 25 авг 2013 12:53

slavia_forever написа:
Casper написа:Какво в същност казваш ти на потребителите? Защото аз ти дадох многократни обяснения за посланието си, и съм сигурен, че хората са ме разбрали много добре! И в същност, нали ти сам твърдеше, че подписът е показател за неразбралите да потърсят отговорност на модератора, каквото там не са разбрали. Е, аз нямам подобни запитвания или повторно пускане на същата тема. На мен и потребителите всичко е ясно, но не знам защо на теб не е !?

Абсолютно това твърдях. Ако беше написал едно "достатъчно" например и беше заключил, щеше поне хората да знаят кой да питат каква е причината. Ако беше заключил темата заради нарушението, което след това цитира също имаше своята обосновка и логигика в действието. Но с това, което си написал за причина ясно обяснява на потребителя причината и следствието от това, като пише някъде как се тълкува и какво се случва!

Ами, позволи ми и аз да не съм съгласен с твоето тълкуване на нещата. С какво едно "Достатъчно" обяснява причината и определя, как се тълкува? Непременно ли трябва да даваме повод на потребителите да ни пълнят ЛС с въпроси, относно неразбрана обосновка? Аз поне, много рядко получавам такива от не разбрали ме!(А за тази тема нямам нито едно). За мен е излишно подобно внасяна на напрежение, както и излишно губене на време, след като мога в няколко реда да дам обяснение, без да има последствия и причини за допълнителни тълкувания. Как така форумът ме разбира без допълнителни обяснения, а ти не?
Добрите решения идват с опита, а голяма част от опита идва с лоши решения!

Потребителски аватар
Casper
Модератор
Мнения: 1097
Регистриран на: 03 окт 2009 11:11
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот Casper » 25 авг 2013 12:54

slavia_forever написа:Аз не ти търся сметка заради многото оплаквания, а защото сега като в като някой публикува тема в противников подфорум и тя стои отключена, потребителите могат да ни дадат препратка към тази заключената и да питат с всички основания защо тази е отключена!

Какво значи даване на отчет пред мен? Доколкото помня всички даваме пред всички. За предишния въпрос аз обяснявах тук много повече от теб нещо, за което бях прав и не обявих за шеф никой, който ме попита. Също така съм търсил съгласието на всички за предприемане на дадени действия. И не на последно място когато слях теми, в които ти модерираше, приех грешката си и се извиних. Но ти не приемаш като грешка тази абсурдна причина, която сама по себе си ясно ограничава като словоред правата на хората да пишат в чужди подфоруми. Какви крадци, какви кирливи ризи, какъв реваншизъм?! Аз ти цитирах, че няколко пъти ме иронизираш, докато аз опитвам да ти се аргументирам без да се заяждам. Явно в обратната страна не е така, поне по думите ти.

Явно четеш мненията ми през ред! Много ясно написах, че ако няма оплаквания или сигнали, никой няма да ти иска обяснение за взето решение! И, позволи ми да отбележа, че само на теб причината ти изглежда абсурдна! Обясних ти също, че изваждаш причината от контекста на темата, като си вадиш някакви свои заключения. Няма чужди подфоруми, които да съм споменавал, а ти само това повтаряш. Причината е "ПРОВОКАЦИЯ" , а не чуждия подфорум. Ако получиш подобно запитване за писане на тема в противников посфорум, направи му препратка към мен, аз ще му обясня! Можеш да бъдеш спокоен за подобен казус!
Добрите решения идват с опита, а голяма част от опита идва с лоши решения!

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот slavia_forever » 25 авг 2013 15:56

Casper написа:Явно четеш мненията ми през ред! Много ясно написах, че ако няма оплаквания или сигнали, никой няма да ти иска обяснение за взето решение! И, позволи ми да отбележа, че само на теб причината ти изглежда абсурдна! Обясних ти също, че изваждаш причината от контекста на темата, като си вадиш някакви свои заключения. Няма чужди подфоруми, които да съм споменавал, а ти само това повтаряш. Причината е "ПРОВОКАЦИЯ" , а не чуждия подфорум. Ако получиш подобно запитване за писане на тема в противников посфорум, направи му препратка към мен, аз ще му обясня! Можеш да бъдеш спокоен за подобен казус!

Явно ти четеш мненията ми през ред. Обясних ти че това, което си написал като причина може да се използва като препратка, когато някой не му харесва, че фенове на друг отбор пишат в подфорума на любимия му отбор и ти това си го регламентирал. Много дълго се обясняваме, а ти НЕ желаеш да се съгласиш, какво означава това, което си написал. А то е съвършенно ясно и не е предпоставка за интерпретации. За БАН-овете в последствие даже не говорих за да не сметнеш, че е заяждане и преди това ти го написах. Бяхме се разбрали в причина за БАН да се копира конкретната изява. А ти знаеш ли какво си написал? Погледни само какви банове налагаш:

Бан: потребител причина "Пускане на провокативна тема от привърженик на противников отбор"
Бан: потребител причина "Пускане на провокативна тема от привърженик на противников отбор - другия ник му е СТАНКО!"
Бан: потребител причина "Всички модератори след смъртта си Господ ги прибира в Рая и те денонощно му модерират пощата."

Casper написа:Ами това е психология !

Има правила! Ако психологията ти е да направляваш хората къде да се изявяват и ги банваш с подобни причини, за мен това НЕ е никаква психология. Аз лично бих си потърсил правата. Ти си налагаш някакви си твои стандарти, подтикваш хотрата да НЕ пишат в едни или други подфоруми, ако са фенове да други отбори и ТОВА ИМ ГО КАЗВАШ СЪВЪРШЕННО ЯСНО С ТОВА, КОЕТО СИ ИМ НАПИСАЛ!
Casper написа:Темата ЗА или ПРОТИВ Стойчо Младенов се върти от както той е станал треньор на ЦСКА. Имаше и други подобни, както тази която ти сля преди време без причина. Феновете на ЦСКА все още са доста неспокойни от това, как ще се представя отбор събран два дни преди шампионата. Преди този мач почти всички бяха на мнение, че Стойчо трябва да бъде оставен на мира и да работи. Пускането на такава тема в подобен момент, отново ще раздели хората на ЗА и ПРОТИВ. Ако я бях заключил с точката , в която е описано насаждането на омраза, по-никакъв начин нямаше да разберат, че някой се опитва да ги подведе. Съвсем различно е посланието, привърженик на ЦСКА да пусне тема против Стойчо, и такава пусната от привърженик на противников отбор, който има за цел да внесе смут и разединение! Темата съм я заключил с причината (ПРОВОКАЦИЯ), а не с последствието на идеята за пускането и (насаждане на омраза), което в същност е скрито под формата на цесекарски ник и подвеждане за клубна принадлежност!

Така ли? Ами за да оставим Стойчо и другите треньори да работят, да закриваме форума и никой няма да пише против тях. Ти ако искаше да няма толкова теми, щеше да оставиш една тема за Стойчо Младенов и да се пише само в нея. Преди имаше такава и мисля, че нещата някак вървяха без извънредни ситуации и проблеми.
Casper написа:
Да подкарвам ли и аз в тоя дух:
Re: Черно тото,бой и още нещо
Мнениеот slavia_forever на 23 Авг 2013 23:50

Причина: Довиждане!


Re: Долу ръцете от Коко!
Ново мнениеот slavia_forever на 23 Авг 2013 21:51

Причина: Доста тъпа тема.....


Re: поздрав за феновете на Лудогорец
Мнениеот slavia_forever на 22 Авг 2013 22:06

Причина: Стига толкова!


Какво в същност казваш ти на потребителите? Защото аз ти дадох многократни обяснения за посланието си, и съм сигурен, че хората са ме разбрали много добре! И в същност, нали ти сам твърдеше, че подписът е показател за неразбралите да потърсят отговорност на модератора, каквото там не са разбрали. Е, аз нямам подобни запитвания или повторно пускане на същата тема. На мен и потребителите всичко е ясно, но не знам защо на теб не е !?

Вместо да се правиш на месия и някакъв форумен ментор и да твърдиш, че целия форум те е разбрал, аз мога да ти напомня, че именно ти едно време ми даде тук съвет, че не е полезно да цитирам постоянно определени точки (5 например), за да не стане нарицателно. От друга страна ти цитираш теми, в които основно проблема и ескалацията на напрежение и нападки не предполагат много обяснения и съм написал "достатъчно". От трета страна аз не съм си позволил да казвам на някой къде да не пише и да му заключвам темата като провокативна и да ги банвам. За причината "много тъпа тема" това беше цитат от друг потребител, а самата тя беше написана от фен на Ботев за да се подиграва с Коко Динев. Но аз не си позволих да кажа къде да не се пише и да го банна, както направи ти в подобен случай, който всъщност коментираме.
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Casper
Модератор
Мнения: 1097
Регистриран на: 03 окт 2009 11:11
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот Casper » 25 авг 2013 16:17

Явно ти четеш мненията ми през ред. Обясних ти че това, което си написал като причина може да се използва като препратка, когато някой не му харесва, че фенове на друг отбор пишат в подфорума на любимия му отбор и ти това си го регламентирал. Много дълго се обясняваме, а ти НЕ желаеш да се съгласиш, какво означава това, което си написал. А то е съвършенно ясно и не е предпоставка за интерпретации. За БАН-овете в последствие даже не говорих за да не сметнеш, че е заяждане и преди това ти го написах. Бяхме се разбрали в причина за БАН да се копира конкретната изява. А ти знаеш ли какво си написал? Погледни само какви банове налагаш:

Бан: потребител причина "Пускане на провокативна тема от привърженик на противников отбор"
Бан: потребител причина "Пускане на провокативна тема от привърженик на противников отбор - другия ник му е СТАНКО!"
Бан: потребител причина "Всички модератори след смъртта си Господ ги прибира в Рая и те денонощно му модерират пощата."

Това , че ти си ми обяснил, че някой, някъде , някога нямало да му хареса и би използвал това като причина, изобщо е леко малоумна теза. Нищо и никъде не съм регламентирал, а и нямам това право. Това се прави в "Правилата на форума"! Аз само съм пояснил защо е заключена темата. И, няма как да се съглася с нещо което не съм написал, а се намира само в главата ти. А, ако това което съм посочил не е конкретна изява, то значи , че изобщо живеем в различен свят. Какво по-конкретно от това искаш, след като съм написал точно действията, които е извършил дадения потребител? Както се казва: "Човек се съди по делата, а не по думите". В случая няма думи, с които да бъде наказан, но действията му са наказуеми! Ако бях копирал името на темата : Стойчо ВЪН!, щеше да ме атакуваш, че това не е мнение за бан. Така или иначе няма да мога да ти угодя!


Има правила! Ако психологията ти е да направляваш хората къде да се изявяват и ги банваш с подобни причини, за мен това НЕ е никаква психология. Аз лично бих си потърсил правата. Ти си налагаш някакви си твои стандарти, подтикваш хотрата да НЕ пишат в едни или други подфоруми, ако са фенове да други отбори и ТОВА ИМ ГО КАЗВАШ СЪВЪРШЕННО ЯСНО С ТОВА, КОЕТО СИ ИМ НАПИСАЛ!


Гати ти тъпата история!!! Абе ти на луд ли ме правиш или какво? Виждаш ли думичката "провокативна" ? Виждаш ли я??? "Пускане на провокативна тема от привърженик на противников отбор"!!! Къде съм направлявал кой къде да пише ? Посочи ми го!!!!!!!!!!

Ами за да оставим Стойчо и другите треньори да работят, да закриваме форума и никой няма да пише против тях. Ти ако искаше да няма толкова теми, щеше да оставиш една тема за Стойчо Младенов и да се пише само в нея. Преди имаше такава и мисля, че нещата някак вървяха без извънредни ситуации и проблеми.

За пореден път ти доказвам, че причината е "ПРОВОКАЦИЯ", а не писане против някой. И никога не съм искал да няма теми, даже имахме разговор за сляти от теб такива. И не си мисли, че различни казуси, събития или решения, непременно трябва да бъдат обединявани, само защото в тях съществува една и съща дума. Това, че преди не съм го правил на проблем, не означава, че съм бил съгласен с действията ти. Просто съм бил толерантен . Не веднъж Стенли писа, да се внимава със сливането и да не се прекалява!

Вместо да се правиш на месия и някакъв форумен ментор и да твърдиш, че целия форум те е разбрал, аз мога да ти напомня, че именно ти едно време ми даде тук съвет, че не е полезно да цитирам постоянно определени точки (5 например), за да не стане нарицателно. От друга страна ти цитираш теми, в които основно проблема и ескалацията на напрежение и нападки не предполагат много обяснения и съм написал "достатъчно". От трета страна аз не съм си позволил да казвам на някой къде да не пише и да му заключвам темата като провокативна и да ги банвам. За причината "много тъпа тема" това беше цитат от друг потребител, а самата тя беше написана от фен на Ботев за да се подиграва с Коко Динев. Но аз не си позволих да кажа къде да не се пише и да го банна, както направи ти в подобен случай, който всъщност коментираме.


Моля, моля! Аз месия или ментор? Бъркаш човека. Не случайно пожелах никът ми да е Casper ( т.е. невидим). Отдавна съм преминал границата на популизма и доказването. Не ме интересуват бройки мнения или годишни класацийки. Още повече пък някакво избиване на комплекси ! За разлика от теб, за който се пускат теми, пишат се оди и получаваш конкретни заплахи за живота на теб и твоите близки. Мислиш ли, че за тези действия на потребителите си бил най-коректния модератор? И да, аз мога да дам съвет, за който иска да ме чуе, но не и да разпореждам, кое е правилно или не. Когато ние създавахме правилата, ти беше един от най-проблемните потребители. Като модератор отново най-големите проблеми на потребителите са със теб. Така, че това доказва, кой работи за добрия тон и кого потребителите разбират какво им се казва. Именно тук се крие психологията! Да можеш да дадеш такъв отговор, на който хората да нямат допълнителни въпроси или негодуване. Ако смяташ, че "Довиждане" или "Достатъчно" са най - правилните причини за заключване на теми, независимо колко са тъпи , как би си интерпретирал потребителят думите ти: "Махай се от форума" или "Не си ми симпатичен"? И нека не ти напомням предишния разговор за заключена тема с причина : "Да беше казал нещо ново" и след корекция на същата, потребителят санкциониран с причина: Причина: "Публикуване отново на тема, която беше заключена", а не с правилото: Заобикаляне на модераторски действия!
Виждаш ли, аз може да не съм съгласен с много неща в действията на модераторите и правилата във форума, но никога няма да го направя проблем, ако нямам конкретна причина за това - оплакване или сигнал! Никога не бих си позволил да нападам колега без да бъда провокиран за това. Нямаше никога да вадя извадки от Последни действия или Бан панела, ако някой не започне да злоупотребява с подобни. Както каза един от колегите, "компроматите" не са ми приоритет. Ти си позволяваш за втори път да действаш по този начин. Това вече излиза от границите на колегиалността!
И накрая ще кажа: Аз така преценявам нещата и така съм действал от както съм станал модератор в тоя форум. Никога до сега не съм имал проблем с решенията си или причините за санкциониране на теми или потребители. Явно само ти имаш проблем с това, и той си е твой. А ако аз не съм удобен, нека другите да кажат дали да освободя форума от присъствието си и да се слуша само твоята дума. С удоволствие ще дам път на безгрешните!
Добрите решения идват с опита, а голяма част от опита идва с лоши решения!


Върни се в “Модератори”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост