Благодарим ти Данчо, за всичко!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, Madridist

botev_abd
Мнения: 11
Регистриран на: 17 юли 2008 00:00
Контакти:

Благодарим ти Данчо, за всичко!

Мнениеот botev_abd » 18 авг 2008 13:50

Аз се прекланям пред Йордан Йовчев, прекланям се пред неговото мъжество, упоритост и борбеност. Данчо е на 35 години и все пак издържа, влезе във финала, което е истинско постижение за човек на неговата възраст. НЕ трябва да му се сърдиме за пропуснатия медал, а трябва да му благодариме за радостните мигове, който ние е донесъл, миговете който са ни карали да се гордеем с това, че сме българи! БРАВO ДАНЧО !!!
Последна промяна от botev_abd на 18 авг 2008 15:36, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: Благодарим ти Данчо, за всичко!

Мнениеот 0007 » 18 авг 2008 14:27

БЛАГОДАРИМ ти Данчо!!!Ти си велик!!!Бори се до последно и никога не изневери на България!!!България се прекланя пред твоите успехи!ЗАвинаги ще си в сърцата ни!!!За мен ти си най-добрия на халки в последно време! И още веднъж БЛАГОДАРИм ти ДАНЧО!!!!! :cry: :cry: :cry:
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

Потребителски аватар
Angoff
Мнения: 2097
Регистриран на: 24 мар 2008 17:50
Контакти:

Re: Благодарим ти Данчо, за всичко!

Мнениеот Angoff » 18 авг 2008 14:57

Спокойно бе , нито се е отказал човека нито е умрял .... Иначе да , Цяла БГ е с него независимо от неуспеха на олимпиадата той за нас е завинаги Номер 1 !
Люляк, май, финал за купа
дузпи, шут, греда и супа
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони

Левски-Славия, протокол
Везалов, фамозен гол
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации

Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон!!!

stima
Мнения: 4
Регистриран на: 14 авг 2008 08:56
Контакти:

Re: Благодарим ти Данчо, за всичко!

Мнениеот stima » 18 авг 2008 16:21

По принцип аз мисля, че трябва да благодарим на всички българи, които участват на олимпиадата защото за такава мизерна страна като нашата и такива мишоци политици, които се сещат за спорта само когато спечели медали и ходят да се снимат това е голоямо постижение.

cefo-69
Мнения: 11
Регистриран на: 22 юни 2008 20:39
Контакти:

Re: Благодарим ти Данчо, за всичко!

Мнениеот cefo-69 » 18 авг 2008 19:14

Най-добрият наш гимнастик за последните години!Свалям му шапка за куража!

Потребителски аватар
mirinda
Мнения: 16
Регистриран на: 27 юли 2008 22:53
Контакти:

Re: Благодарим ти Данчо, за всичко!

Мнениеот mirinda » 18 авг 2008 22:44

Днес, разбира се, не можах да гледам изпълнението на Данчо(все пак съм на работа),но в момента в който по Дарик казаха че се качва на халките,залепнах за радиото.Стисках силно палци и мислено го насърчавах а после напрегнато очаквах и оценката му.Уви,Данчо не успя да вземе медал,за което страшно съжалявам.И то не защото не успя да увеличи актива от медали на страната ни(медали за България той е спечелил достатъчно),а заради самия него.Защото заслужаваше медал от последната си Олимпиада!Защото Данчо е най-прекрасното,което се е случвало на нашата гимнастика през последните повече от две десетилетия! Защото заради него с малка България се съобразяваха световните сили в спортната гимнастика.Данчо е най-великият български гимнастик за всички времена.Да ме прощават всички прекрасни гимнастици,които сме имали(между тях и двама олимпийски шампиони ако не греша),но никой от тях не е бил част от световния елит в продължение на толкова много години.И ако преди години сме имали винаги силен отбор,в последните години Данчо сам беше цял отбор.В него бяха вперени всички погледи,и той поемаше отговорността не само за своето,а и за представянето на целия български отбор. И когато от ефира на Дарик след финала на халки зазвуча "Ако си дал" на Е.Димитров като поздрав за Данчо Йовчев се разплаках.Беше ми безкрайно тъжно че този велик български гимнастик ще завърши(може би) кариерата си без медал от последното си голямо състезание.Въпреки всичко Данчо си остава за нас ГОЛЕМИЯТ ШАМПИОН!!!БЛАГОДАРИМ ТИ,ДАНЧО!!!

Потребителски аватар
mgj8
Мнения: 168
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Благодарим ти Данчо, за всичко!

Мнениеот mgj8 » 19 авг 2008 08:03

Прекланям се пред един велик българин-гимнастика Йордан Йовчев!
Светът е оцелял, защото се е смял-просто не е гледал БГ футбол!


Върни се в “Пекин 2008”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта