Възможно ли е да продължат волейболистите след четвърт финал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, Madridist

velinsky
Мнения: 464
Регистриран на: 13 авг 2008 08:12
Контакти:

Re: Възможно ли е да продължат волейболистите след четвърт финал

Мнениеот velinsky » 18 авг 2008 09:49

Не знам дали ми е промито съзнанието...но явно тази тема се превръща в нещо като личностен двубой между мен и теб.Може би прекалено много обичам българските отбори,а не робувам на клубни пристрастия,може би съм непоправим оптимист и сляпо вярвам в победите и успехите не само в спорта на българите,а може би кореспондирам не с polar,а със САМИЯ инженер Лазаров :D И без това никой не го е виждал от два дни-покрил се е като лалугер пред ястреб :D
Извини,че бихме Венецуела...и ако не си спомняш те отстраниха Куба за това място...но явно непромитото ти съзнание се е доста затлачило :D

polar
Мнения: 20
Регистриран на: 16 авг 2008 16:31
Контакти:

Re: Възможно ли е да продължат волейболистите след четвърт финал

Мнениеот polar » 18 авг 2008 10:02

velinsky написа:Колкото до четвъртфинала-цитирам думите на Марто-"традицията повелява олимпийските шампиони да отпадат на следващия форум на четвъртфинал-пожелавам си Бразилия"!)


Е браво, сега след като Бразилия стана първи в групата си, за да се сбъдне гениалната прогноза на треньорът на националният ни отбор по волейбол, трябва Бразилия да загуби от Китай.
Абе тъжна работа, тъжни и смешни прогнози. Вместо да гледа нашата игра и да мисли варианти, схеми, тактика и състав, той се занимава да гледа на карти и да се надява на статистически данни и история. Е сега ще играем срещу Русия, Полша или Италия. Пак ли ще си избираме някой? В коментара си по Евроспорт, Ивайло Гаврилов изрази различно мнение от Мартин Стоев а именно че е щастлив, че ще се разминем с Бразилия.
p.s. отново прочитам, че "velinsky" се изцепва а уж щеше да прави статистика на посрещането. Сега има за домашно много задачки!

vincenthad
Мнения: 18
Регистриран на: 12 авг 2008 11:58
Контакти:

Re: Възможно ли е да продължат волейболистите след четвърт финал

Мнениеот vincenthad » 18 авг 2008 11:02

Kakto i da se karate ili sporite i skoito i da igraem ako Zhekov ja razpredelja kakto trjabva 6te biem vseki edin ot Russia Poland ili Italia,ne moze Kaziiski i Vlado da ma4kat s Trento a s Balgaria da ne mogat - razlikata mezdu edinia i drugia slu4ai se kazva ......Grbic,taka 4e ot Zhekov zavisi

anons
Мнения: 381
Регистриран на: 28 юли 2008 16:45
Контакти:

Re: Възможно ли е да продължат волейболистите след четвърт финал

Мнениеот anons » 18 авг 2008 11:26

възможно е ....... Зависи как ще започнем.....А пък Жеков ако се осере 2-3 пъти и загива......Видяхте в досегашните мачове че губим заради недобре топки подадени......Даже ако забелязахте много рядко дава високо над блокадата....Как няма да блокират Матей като Жеков му я дава на 2 педи над мрежата...и да искаш не можеш я направи ....Посрещането ни се оправя....сега и с Пламен ...така че нека си оправим нападението и сме полуфиналисти.



mmaryan
Мнения: 102
Регистриран на: 10 авг 2008 17:20
Контакти:

Re: Възможно ли е да продължат волейболистите след четвърт финал

Мнениеот mmaryan » 18 авг 2008 14:54

ами полар защо не ходиш ти да посрещаш виждам че тази игра ти е ясна доста особенно когато си в леглото

cvetan
Мнения: 698
Регистриран на: 17 авг 2008 22:40
Контакти:

Re: Възможно ли е да продължат волейболистите след четвърт финал

Мнениеот cvetan » 18 авг 2008 14:56

А бе аз правих статистика :) (така де - не официална) всичките сгрешиха по малко. Андрей най-мното но пак не фатално. До 18та точка в втория гейм не направиха нито една ЕДНА !!!! грешка. Явно могат но им е трудно с този балкански нрав.
Под грешка разбирам - явно не оправдан риск, неточно отиграване -без значение кой печели точката.

Потребителски аватар
stella.p
Мнения: 15
Регистриран на: 16 авг 2008 14:07
Контакти:

Re: Възможно ли е да продължат волейболистите след четвърт финал

Мнениеот stella.p » 18 авг 2008 19:26

кога ще се тегли жребият?искам да знам..Русия или Полша...

georgiowen
Мнения: 5
Регистриран на: 16 авг 2008 18:07
Контакти:

Re: Възможно ли е да продължат волейболистите след четвърт финал

Мнениеот georgiowen » 19 авг 2008 10:22

Да напълно е възможно ако покажем своята игра


Върни се в “Пекин 2008”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта