Възможно ли е да продължат волейболистите след четвърт финал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, Madridist

Потребителски аватар
mirinda
Мнения: 16
Регистриран на: 27 юли 2008 22:53
Контакти:

Re: Възможно ли е да продължат волейболистите след четвърт финал

Мнениеот mirinda » 17 авг 2008 21:40

Аз със сигурност ще стана утре в 5 за да подкрепя момчетата.Нищо че те няма да ме виждат и чуват.Нито ще виждат и чуват всички свои верни фенове пред екраните.Но въпреки това истинските фенове сме длъжни да сме заедно с отбора.Каквото и да става.Така че нека утре рано сутрин всички сме пред телевизорите!!! :)

velinsky
Мнения: 464
Регистриран на: 13 авг 2008 08:12
Контакти:

Re: Възможно ли е да продължат волейболистите след четвърт финал

Мнениеот velinsky » 17 авг 2008 21:50

Мнението Ви беше едно некомпетентно заяждане на дребно
Не искам да се заяждам,искам да печелим и да се радвам,предполагам както и Вие на победите на волейболистите.Не съм буквалист-Вие явно сте,защото се заядохте с господина,който Ви пунктира за Теди Салпаров-предположихте,че той не разбира от колко души е един волейболен отбор.Но както и да е-според мен,а и според мнозинството разбиращи от волейбол в България-Теди е най-добрия вариант за поста либеро.Това,че според Вас това не е така не прави Салпаров резерва,нали? :) Не знам дали си спомняте олимпиадата в Москва през 80-та,и световното в Париж през 86-нашите бяха съответно 2-ри и 3-ти.На Московската олимпиада мнозина не одобряваха Каров,като разпределител,,а на световното Любо Ганев бе наричан дърво и ливада от подобни на Вас разбирачи на волейбол.Обаче след като се върнаха с медали/тогава нямаше интернет/,устите им,плюещи дотогава по страниците на "Народен спорт",започнаха да венцехвалят същите тези момчета....Така,че ето едно конкретно мое предложение-отсега си намислете възхваляващи Теди Салпаров,Пушката и останалите момчета постове:))Да не би да ви изпреварят истински обичащите волейбола фенове,кщоито и като пада отборът са зад него!!!!!!!!!

polar
Мнения: 20
Регистриран на: 16 авг 2008 16:31
Контакти:

Re: Възможно ли е да продължат волейболистите след четвърт финал

Мнениеот polar » 17 авг 2008 22:23

velinsky написа:Не знам дали си спомняте олимпиадата в Москва през 80-та,и световното в Париж през 86-нашите бяха съответно 2-ри и 3-ти.На Московската олимпиада мнозина не одобряваха Каров,като разпределител,,а на световното Любо Ганев бе наричан дърво и ливада от подобни на Вас разбирачи на волейбол.

Кой е бил алтернатива на Димитър Каров за поста разпределител, господине? Каров е бил номер едно за поста си тогава и го е доказал! Колкото до Любо с него сме приятели и бивши колеги и дори да беше такъв, какъвто го описахте, че са го изкарали не само "разбирачи" подобни на мен а и негови колеги национали като Петко Петков, Боре Кьосев, той след световното във Франция израстна много и се доказа като класен състезател не само в Б-я а и в Италия и съвсем ясно е че не той е главният виновник за третото място на състава ръководен от Богдан Кючуков(това може да го проверите и в свотките за титулярният ни състав през 1986 на световното във Франция във БФВ).
А по между другото сравнявате класата на Любо с тази на Салпаров ли?
Продължавам да твърдя, че Салпаров не е вариянт за никой пост и пак казвам, че няма да се позволи да се направят промени в движение и резултата ще е налице съвсем скоро. Не бих отговорил на правокативното ви поднасяне на мнението ми като на необичащ българският волейбол скептик, защото имам специално отношение(не просто запалянковско), мисля че го доказах с опита си да направим една градивна дискусия! Това че Вие обичате също Волейбола, не означава че трябва да си затваряте очите пред явни проблеми, защото ВСИЧКИ НИЕ би трябвало да изказваме градивно мнение, за да не позволяваме най-успешният ни колективен спорт да затъва заради определени интереси и издънки на нечии протежета, ЗАЩОТО ОЛИМПИАДА ИМА ВЕДНЪЖ НА 4 ГОДИНИ А НИЕ НЕ СМЕ БИЛИ ОТ 12 НА ТАКЪВ ФОРУМ! Успех на отбора и дано Мартин вземе, едно по-крайно, по-нестандартно, но правилно решение-независимо от хора като шефове на фед. и т.н.

TheFan
Мнения: 8
Регистриран на: 17 авг 2008 22:35
Контакти:

Re: Възможно ли е да продължат волейболистите след четвърт финал

Мнениеот TheFan » 17 авг 2008 22:39

Относно играта на Салпаров посетете този линк:

http://www.fivb.org/vis_web/volley/MOG2008/pdf/P5.pdf

Накратко: Салпаров към момента е втори в класацията за най-добро либеро...Какво да кажеш против играча, когато цифрите говорят???

velinsky
Мнения: 464
Регистриран на: 13 авг 2008 08:12
Контакти:

Re: Възможно ли е да продължат волейболистите след четвърт финал

Мнениеот velinsky » 17 авг 2008 22:44

Няма да се надхващаме-и аз съм от Русе и гледам волейбол от дете...сиреч от около 35 години.Също едва ли ще е уместно да пълним форума с неща,които мнозинството от посетителите му не са били родени,когато са ставали-тук си признавам,че допуснах"лирично отклонение в предния пост" :) Също не искам да си мерим познатите и приятелите във волейболните среди-това също едва ли е уместно.Провокирахте ме да пиша,заради откровено негативното Ви отношение към отбора и някои от състезателите му-визирам именно Теди Салпаров/между впрочем съм привърженик на Левски и клубната принадлежност на либерото не ме интересува :) /Между другото писах и ЗА Жеката,КОГАТО МНОГО НЕГОВИ АНТИПРИЯТЕЛИ го атакуваха по време на световното,особено след загубата от Полша.Основната ми идея е,че завистта и омразата са типично български черти и докато не се отървем от тях ще губим винаги-не само на волейбол, а и в обикновената ежедневна житейска битка.Затова единствената алтернатива според мен е безрезервната подкрепа на ОТБОРА,/не на Сиконко и Лазаров/,защото след години ще се помни,че България е печелила,или губила,а не Бате Данчо!

cvetan
Мнения: 698
Регистриран на: 17 авг 2008 22:40
Контакти:

Re: Възможно ли е да продължат волейболистите след четвърт финал

Мнениеот cvetan » 17 авг 2008 22:50

Браво за дискусията, не сте като говедата и свинете в другите форуми :) :) - просто волейбола е по-интелигентната игра !!!

Що се отнася до отбора - имам един въпрос- Не е ли Тошко Алексиев скритата дупка в отбора?+
Все ми се струва , че момчето добре игра , но като "счетоводител" - носи точки но нито една решаваща. Всеки път когато във важен момент той играе с топката нещичко не му достига и се дъни. И така няколко пъти! - Май е любимеца на тренера!( мое скромно мнение). то всеки тренер си има любимец - но е добре да го държи дълбока резерва. Цирка дето го разиграха с отстраняването на тошко от отбора заради слаба форма - приключи с титулярно място за същия.
Но до тук с критиките...
Вярвам , че просто няма други за това тези играят - пък и другите явно не са по-добри.
Аз лично ще стана в 5,00 - предлагам и вие също да не проспите мача!!!

БЪЛГАРИ ЮНАЦИ!!!!!!!!!!!

velinsky
Мнения: 464
Регистриран на: 13 авг 2008 08:12
Контакти:

Re: Възможно ли е да продължат волейболистите след четвърт финал

Мнениеот velinsky » 17 авг 2008 22:56

cvetan написа:Браво за дискусията, не сте като говедата и свинете в другите форуми :) :) - просто волейбола е по-интелигентната игра !!!

Що се отнася до отбора - имам един въпрос- Не е ли Тошко Алексиев скритата дупка в отбора?+
Все ми се струва , че момчето добре игра , но като "счетоводител" - носи точки но нито една решаваща. Всеки път когато във важен момент той играе с топката нещичко не му достига и се дъни. И така няколко пъти! - Май е любимеца на тренера!( мое скромно мнение). то всеки тренер си има любимец - но е добре да го държи дълбока резерва. Цирка дето го разиграха с отстраняването на тошко от отбора заради слаба форма - приключи с титулярно място за същия.
Но до тук с критиките...
Вярвам , че просто няма други за това тези играят - пък и другите явно не са по-добри.
Аз лично ще стана в 5,00 - предлагам и вие също да не проспите мача!!!

БЪЛГАРИ ЮНАЦИ!!!!!!!!!!!

Не мисля,че футболът не е интелигентна игра-просто прекалено много се опровокира неприязън и междуособици между агитките....ще изляза като стар проповедник,но наистина преди 89-та година/да ми прости Иван Костов,че говоря така :) / привърженици на сини и червени гледахме заедно дербитата...на старо вино и пастърма :) ,без да ни разбират ченгетата от онова време.
Колкото до Тошко-наистина,Гибона е с класи по-добър,но просто в Пекин са тези,други няма да дойдат,ако сме българи ще ги подкрепим безрезервно и перманентно!

polar
Мнения: 20
Регистриран на: 16 авг 2008 16:31
Контакти:

Re: Възможно ли е да продължат волейболистите след четвърт финал

Мнениеот polar » 17 авг 2008 22:58

TheFan написа:Относно играта на Салпаров посетете този линк:

http://www.fivb.org/vis_web/volley/MOG2008/pdf/P5.pdf

Накратко: Салпаров към момента е втори в класацията за най-добро либеро...Какво да кажеш против играча, когато цифрите говорят???


освен цифри има и моментна форма и състяние. В момента Теди тежи на отбора.

DeShawn
Мнения: 67
Регистриран на: 24 мар 2008 18:31
Контакти:

Re: Възможно ли е да продължат волейболистите след четвърт финал

Мнениеот DeShawn » 17 авг 2008 22:59

А аз се чудя защо, когато Андрей Жеков изпадне в дупка, не го сменят? Толкова ли е слаб Иван Тасев? Аз съм просто зрител на нашите национали :) но от това, което съм гледал ми се струва, че в сравнение с другите разпределители, Жеков е доста по-малко изобретателен. Не предприема нестандартни и изненадващи решения. Много рядко успява да изненада блокадата на съперника.

Ама и другите отбори имат проблеми, така че съм оптимист! Дано да бием :) !

velinsky
Мнения: 464
Регистриран на: 13 авг 2008 08:12
Контакти:

Re: Възможно ли е да продължат волейболистите след четвърт финал

Мнениеот velinsky » 17 авг 2008 23:02

polar написа:
TheFan написа:Относно играта на Салпаров посетете този линк:

http://www.fivb.org/vis_web/volley/MOG2008/pdf/P5.pdf

Накратко: Салпаров към момента е втори в класацията за най-добро либеро...Какво да кажеш против играча, когато цифрите говорят???


освен цифри има и моментна форма и състяние. В момента Теди тежи на отбора.

Извинявай,че ще мина на ти-доста приказки сменихме,но явно прозира или личен мотив против Салпаров или явна некомпетентност.Ще те чакам утре след мача пак да поговорим,но със статистиката от мача и основно от посрещането! :)


Върни се в “Пекин 2008”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта