Възможно ли е да продължат волейболистите след четвърт финал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, Madridist


Потребителски аватар
Lord of memories
Мнения: 1528
Регистриран на: 13 авг 2008 18:59
Skype: lord_of_memories
Контакти:

Re: Възможно ли е да продължат волейболистите след четвърт финал

Мнениеот Lord of memories » 17 авг 2008 20:07

neoje написа:abe nali shte gi davat utre ot 5 chasa po bnt?

да, пет сутринта китайско време се пада 10
GGMU


velinsky
Мнения: 464
Регистриран на: 13 авг 2008 08:12
Контакти:

Re: Възможно ли е да продължат волейболистите след четвърт финал

Мнениеот velinsky » 17 авг 2008 20:15

Тук имаш право-има вариант Китай да бие Италия,ако ние паднем от Венецуела и тогава трябва да се смятат точките в отделните геймове между Китай,Венецуела и България,за да се разбере кой ще е 3,4,5...При каквато и да е наша победа над Венецуела утре сутрин в 5-ще сме 3-ти при ВСИЧКИ ПОЛОЖЕНИЯ!Но и не трябва да ги оплюваме момчетата,а да станем в 4 и 30,да изпием по кафе и да стискаме палци и отпуснем гърла...нищо,че бабите в блоковете ще зареват на умряло :D И да не бистрим състава-има хора,на които се плаща за това,и което е по-важното-те са обучени за това-да водят волейболни отбори към победи!Хайде наш,те!И който не се чувства българин,а например-турчин,циганин,евреин,румънец,и т.н. да си седи и да си плюе,защото само това може-да насъсква глупави страсти.....Мен лично ме боли за националите и вярвам в тях и в Марто-успех момчета!

Потребителски аватар
stella.p
Мнения: 15
Регистриран на: 16 авг 2008 14:07
Контакти:

Re: Възможно ли е да продължат волейболистите след четвърт финал

Мнениеот stella.p » 17 авг 2008 20:21

И аз вярвам силно в тях!Силно и безрезервно! Обичам ги ,когато бият!Подкрепям ги,когато загубят!
Това значи фен! Това значи българин!
Марто каза още преди заминаването:Има хора,които искат да ни попречат.
Мисля,че цяла България се увери в това...Даже и разбра кои са тия хора.
Много се надявам момчетата да не се поддадат на долните им интриги!
Те са ГЕРОИ и винаги ще са такива...каквото и да се случи !
Вие сте ВЕЛИКИ БЪЛГАРИ!!! не го забравяйте!

velinsky
Мнения: 464
Регистриран на: 13 авг 2008 08:12
Контакти:

Re: Възможно ли е да продължат волейболистите след четвърт финал

Мнениеот velinsky » 17 авг 2008 20:29

stella.p написа:И аз вярвам силно в тях!Силно и безрезервно! Обичам ги ,когато бият!Подкрепям ги,когато загубят!
Това значи фен! Това значи българин!
Марто каза още преди заминаването:Има хора,които искат да ни попречат.
Мисля,че цяла България се увери в това...Даже и разбра кои са тия хора.
Много се надявам момчетата да не се поддадат на долните им интриги!
Те са ГЕРОИ и винаги ще са такива...каквото и да се случи !
Вие сте ВЕЛИКИ БЪЛГАРИ!!! не го забравяйте!

Браво,браво,браво,браво....дано повечето са като теб!!!!!!!!!!!!

cristiano_seven
Мнения: 5
Регистриран на: 14 авг 2008 17:58
Контакти:

Re: Възможно ли е да продължат волейболистите след четвърт финал

Мнениеот cristiano_seven » 17 авг 2008 21:05

stella.p написа:И аз вярвам силно в тях!Силно и безрезервно! Обичам ги ,когато бият!Подкрепям ги,когато загубят!
Това значи фен! Това значи българин!
Марто каза още преди заминаването:Има хора,които искат да ни попречат.
Мисля,че цяла България се увери в това...Даже и разбра кои са тия хора.
Много се надявам момчетата да не се поддадат на долните им интриги!
Те са ГЕРОИ и винаги ще са такива...каквото и да се случи !
Вие сте ВЕЛИКИ БЪЛГАРИ!!! не го забравяйте!


e тфа е да си българин и аз сам с тях и винаги сам бил заради тях сега тренирам 5 година волейбол,заради тях гледам волейбол,заради тях това е наи-успе6ния ни колективен спорт,заради тях съперниците ни се стрсхувват,не случаино матей казииски е номер 1 в европа,не случаино тренто е шампион във италия със казииски и в.николов във състава си,и не забравяите че ние винаги ще сме с тях и винаги ще се радваме на успехите им и винаги ще страдаме с тях,поне така се нядявам за вас

п.с. не сам пропуснал ма4 във варна

THE G.A.M.E
Мнения: 49918
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Възможно ли е да продължат волейболистите след четвърт финал

Мнениеот THE G.A.M.E » 17 авг 2008 21:10

Спокойно, утре бием 3-1 и в четвърт финала, играта ни ще е съвсем друга....колкото до Венецуела, те определено са най слабият тим, в нашата група, а дали е възможно да отпаднем ? Това граничи с фантастика, трябва да се случат един куп неща....така че е почти невъзможно ! А за четвърт финалите, си пожелавам Полша, или Италия, което определено ни дава страхотен шанс за полуфинал ;) , не ми се иска да е Брзилия, колкото и лошо да играят в момента....те винаги правят големите си мачове, в елиминацийте.....
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

ritchi
Мнения: 116
Регистриран на: 17 авг 2008 18:38
Контакти:

Re: Възможно ли е да продължат волейболистите след четвърт финал

Мнениеот ritchi » 17 авг 2008 21:14

Lord of memories написа:
neoje написа:abe nali shte gi davat utre ot 5 chasa po bnt?

да, пет сутринта китайско време се пада 10


ПЕТ СУТРИНТА БЪЛГАРСКО ВРЕМЕ Е ДЕСЕТ СУТРИНТА КИТАЙСКО,ПЕКИН Е ТОЧНО ПЕТ ЧАСА И СЕДЕМ МИНУТИ НАПРЕД ВЪВ ВРЕМЕТО СПРЯМО СОФИЯ!

polar
Мнения: 20
Регистриран на: 16 авг 2008 16:31
Контакти:

Re: Възможно ли е да продължат волейболистите след четвърт финал

Мнениеот polar » 17 авг 2008 21:35

На "velinsky", искам да благодаря за опита да ме коригира, за "незнанията ми по правилата на тази игра" Г-н "velinsky", следите ли ми мисълта?
Напълно ми е известно, че няма как да играем с 5 човека, но Вие явно сте голям буквалист. По всичко което така обстойно обяснявате не ми стана ясно, какъв е проблема друг състезател, дори Тасев да бъде либеро и ЕСТЕСТВЕНО няма да участва на първа линия и да бие сервис. Мисля че можеше да вложите усилията си не да поставяте под съмнение познанията ми по волейбол а да порасъждавате дали Салпаров е повече или по-малко статист и позьор и че непълноценното му участие до този момент, товари и без това осакатеният ни състав. Мнението Ви беше едно некомпетентно заяждане на дребно. И никъде не прочетох според Вас каква е "панацеята". И когато споменах Тасев-като вариант либеро по необходимост, въобще не съм си представял : "като либеро може да играе ВСЕКИ ОТ ОСТАНАЛИТЕ,но изпълнявайки гореописаните предписания-да не изпълнява сервиз,да не прави блок,да не отиграва от предна линия като нападател." , ЗАЩОТО ТОЙ Е РАЗПРЕДЕЛИТЕЛ И НЕ ГО ВИЖДАМ НИТО КАТО ДИАГОНАЛ, ЦЕНТРАЛЕН И Т.Н. Простичката истина е че всеки би се справил по-добре! Но нека погледаме утре и ще видим, как играят другите отбори, колко работа вършат играещите либеро и как нашите посрещачи се чудят Салпаров ли да покриват, своите зони ли и т.н. Със смяната либерото и титуляр Христо Цветанов промените са две на брой а това може и да е панацея, май няма да загубим нищо с такъв опит. Иначе просто ще се помъчим още два мача и се прибираме! Успех


Върни се в “Пекин 2008”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта