Прехвалените ни волейболисти

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, Madridist

Потребителски аватар
mirinda
Мнения: 16
Регистриран на: 27 юли 2008 22:53
Контакти:

Re: Прехвалените ни волейболисти

Мнениеот mirinda » 17 авг 2008 00:52

Аз вярвам на този отбор,въпреки последните резултати.От Италия втори път няма да загубим,ако се паднем срещу тях.Убедена съм(дори си ги пожелавам за 1/4 финалите).Бразилия не са това,което бяха...пък и са ни сърбали попарата не веднъж...А Полша...Е,този вариант за съперник,честно казано най не ми харесва...Но който и да ни се падне,най-важно е момчетата да са здрави,да се успокоят(няма как скандалът с капитана да не им е повлиял,колкото и да се мъчат да се абстрахират...) и да заиграят така,както могат.Тогава със сигурност ще имаме и поводи за радост.Успех!!!

polar
Мнения: 20
Регистриран на: 16 авг 2008 16:31
Контакти:

Re: Прехвалените ни волейболисти

Мнениеот polar » 17 авг 2008 14:00

Няма отбор който да победим на следващият етап, не знам как си ги пожелаваме, имам предвид че Италия вече си ги пожелаваха. Надявам се че въпреки малкото възможности, които имаме на скамейката Мартин ще вземе драстични мерки, може би и с някои нестандартни и екзотични решения. Ако бях на негово място до четвърт финалите някои от състезателите щяха да тренират само изпълнение на сервис и защита. За следващите мачове вадя от състава Салпаров, Евгени Иванов(на негово място Х.Цветанов), ако Владо е контузен на негово място Боян Йорданов като титуляр, като прибавим завръщането на Пламен може да постигнат доста неща. И пак повтарям доброто посрещане е изключително важно, но то ще дойде с Пламен и без Салпаров, същото се отнася и за играта в защита. Никой отбор, особено на такъв форум няма нужда от статисти. Иначе без някакви драстични мерки и промени в състава, дори в движение, няма как да дойдат победи сега. Още повече няма какво да губим, от тук нататък има най-малко два мача. Момента за избор на удобен противник в следващата фаза вече е изпуснат. Успех!

lid06
Мнения: 4
Регистриран на: 17 авг 2008 20:39
Контакти:

Re: Прехвалените ни волейболисти

Мнениеот lid06 » 17 авг 2008 20:45

Данчо Лазаров,президентът на волейболната федерация,не само не е посрещнал Пламен Константинов на летището,но и се изказал,че е сигурен,че Пламен е взимал допинг :evil: .Е,кажете ми ,как да играят момчетата,след като самият им шеф им подлива вода и прави всичко възможно да всее смут в отбора. Такова нещо едва ли има някъде по света.Този,който отговаря за волейбола да прави всичко възможно да го провали. Отвратена съм просто от това,което прави.Дано завръщането на Пламен да мобилизира останалите и всичко да завърши добре,въпреки номерата на Лазаров.Вярвам в отбора и мисля,че заслужават медал.

Потребителски аватар
stella.p
Мнения: 15
Регистриран на: 16 авг 2008 14:07
Контакти:

Re: Прехвалените ни волейболисти

Мнениеот stella.p » 17 авг 2008 21:18

Това го е казал Иван Тодоров, доколкото разбрах. Пламене,явно си много неудобен.
Що за българин е тоя,що за човек въобще...Умът ми не го побира.. Когато печелят са с тях,
снимат се,дават грандиозни обещания...но има ли проблем,гледат да си измият ръцете. Лазаров това направи.
Оплете се в лъжите си,вместо да намери начин да помогне.Нали затова е шеф,за да знае как да постъпи,така че да
защити спортиста.Вместо това хората му се чудят как може да е толкова безочлив ("За първи път виждам ръководител на федерация, който сам да наказва състезател без той да има положителна проба. Такова чудо няма!"-доц.Плочев).
Днес,поредната атака - Тодоров бил сигурен,че Пламен се е върнал в България,за да се изчисти... Дори не ми се
вярва,че нормално мислещ човек може да каже това... Това вероятно е последната Олимпиада на Капитана. Много ви е страх мижитурки такива!Пламен е достатъчно силен човек!
Успех,Капитане!Не се давай! Имаш да мотивираш цял отбор!

velinsky
Мнения: 464
Регистриран на: 13 авг 2008 08:12
Контакти:

Re: Прехвалените ни волейболисти

Мнениеот velinsky » 17 авг 2008 21:54

Данчо Лазаров го е страх,че след Олимпиадата шеф на волейбола ще е Гибона!Типично за мижитурка като него!Въпреки,че съм от Левски,ще почерпя като го отстранят от ръководния пост във федерацията! :D

lid06
Мнения: 4
Регистриран на: 17 авг 2008 20:39
Контакти:

Re: Прехвалените ни волейболисти

Мнениеот lid06 » 17 авг 2008 22:41

Един мой познат смята,че може от някой друг отбор да плащат на Лазаров за да провали нашите. :o Дали е възможно това?Просто не ми се мисли за такъв вариант.Това вече ще бъде национално предателство.

velinsky
Мнения: 464
Регистриран на: 13 авг 2008 08:12
Контакти:

Re: Прехвалените ни волейболисти

Мнениеот velinsky » 17 авг 2008 22:47

lid06 написа:Един мой познат смята,че може от някой друг отбор да плащат на Лазаров за да провали нашите. :o Дали е възможно това?Просто не ми се мисли за такъв вариант.Това вече ще бъде национално предателство.

Дреме му на оная работа на бате Данчо-нали си гуши мангизите....Между впрочем ,нали щеше да посреща Гибона,ако е чист на летището в Пекин?Дребно ,долно мекотело.....изразявам колективното мнениена около 50 човека познати и приятели ,обичащи волейбола...между другото доста меко се изразих :D

lid06
Мнения: 4
Регистриран на: 17 авг 2008 20:39
Контакти:

Re: Прехвалените ни волейболисти

Мнениеот lid06 » 18 авг 2008 07:55

Щастлива съм.Пламен се върна.Отново побеждаваме.Успех към върха,момчета.

vincenthad
Мнения: 18
Регистриран на: 12 авг 2008 11:58
Контакти:

Re: Прехвалените ни волейболисти

Мнениеот vincenthad » 18 авг 2008 12:30

Zhekov Zhekov e koza na nazionalite!Ako toi ja razpredelja kato trebe - Matei 6te pravi dupki v zemjata.

Потребителски аватар
klamer4o
Мнения: 117
Регистриран на: 31 юли 2008 17:06
Контакти:

Re: Прехвалените ни волейболисти

Мнениеот klamer4o » 18 авг 2008 14:38

polar написа:Няма отбор който да победим на следващият етап, не знам как си ги пожелаваме, имам предвид че Италия вече си ги пожелаваха. Надявам се че въпреки малкото възможности, които имаме на скамейката Мартин ще вземе драстични мерки, може би и с някои нестандартни и екзотични решения. Ако бях на негово място до четвърт финалите някои от състезателите щяха да тренират само изпълнение на сервис и защита. За следващите мачове вадя от състава Салпаров, Евгени Иванов(на негово място Х.Цветанов), ако Владо е контузен на негово място Боян Йорданов като титуляр, като прибавим завръщането на Пламен може да постигнат доста неща. И пак повтарям доброто посрещане е изключително важно, но то ще дойде с Пламен и без Салпаров, същото се отнася и за играта в защита. Никой отбор, особено на такъв форум няма нужда от статисти. Иначе без някакви драстични мерки и промени в състава, дори в движение, няма как да дойдат победи сега. Още повече няма какво да губим, от тук нататък има най-малко два мача. Момента за избор на удобен противник в следващата фаза вече е изпуснат. Успех!

и това ако не е Данчо Лазаров... :D:D:D


Върни се в “Пекин 2008”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта