Прехвалените ни волейболисти

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, Madridist

Потребителски аватар
user
Мнения: 60
Регистриран на: 06 авг 2008 09:34
Местоположение: София
Контакти:

Re: Прехвалените ни волейболисти

Мнениеот user » 16 авг 2008 16:06

selvim написа:До кога да ги чакаме да се дигнат бе разбирач? Световната лига я пропиляха заради олимпиадата и е ясно каво ще последва. Може би се подготвят за следващата, ама и тогава няма да са във форма, защото ще са пред пенсия. Като Гонзо в Левски, ще го чакаме да си върне формата, докога и за какво? Вън от отбора... и да играят най-добре подготвените за момента. Стига сме робували на имена. Какви 90% психика бе ..., пиши умни неща, няма спорт без психологическа настройка и мотивация.



"Северинчо", ходи викай за РЮСТЮ РЕДЖБEР ако искаш, но НЕ плюй по нашите момчета...Дори никога вече да не спечелят мач, те са дали толковамного на БГ, че дори нямаш право да ги коментираш!!!За Гонзо - той не е имал форма, за да си я връща! Тези имена, във волейбола говоря, както казах са толкова доказани и пре доказани, че точно ти можеш само да замълчиш и да им се поклониш, както правиш в джамията!!! А за последното...не съм "заслужил майстор на спорта", но съм се стремял да спортувам доста неща и съответно да приличам на тези, които ти плюеш и знам какво и на игрището!!!
ОБИЧАМ РОДИНАТА,МРАЗЯ ДЪРЖАВАТА!!!

цска60-31
Мнения: 38
Регистриран на: 13 авг 2008 23:34
Контакти:

Re: Прехвалените ни волейболисти

Мнениеот цска60-31 » 16 авг 2008 16:17

selvim иди в джамията с гонзо а остави бг волейбола

Addler
Мнения: 275
Регистриран на: 01 юни 2008 13:49
Контакти:

Re: Прехвалените ни волейболисти

Мнениеот Addler » 16 авг 2008 16:48

На тази олимпиада всичко се решава в един мач, затова не е чак толкова важно какво играят в момента.Замисляли ли сте се , че всичко може да е тактика за да не могат да ни разузнаят. Сега след като и Пламен се върне смятам , че иаме много добри шансове за нещо голямо.
Аз съм максималист и за мен нещо голямо значи ЗЛАТО, много са добри и всичко друго ще е утешителна награда.
УСПЕХ МОМЧЕТА !!!

polar
Мнения: 20
Регистриран на: 16 авг 2008 16:31
Контакти:

Re: Прехвалените ни волейболисти

Мнениеот polar » 16 авг 2008 17:05

Съгласен съм с всички с изключение на това, че можем някакси да обърнем всеки противник в даден момент.
Даже няма как и случайно да стане. И по-добре защото иначе би се получило кофти да прецакаме някой стойностен отбор.
Нашите пишман национали могат да играят горе-долу само във Варна пред наша публика, която наистина създава атмосфера, това е характерно за некласните отбори - един класен отбор може да играе силно не само пред собствена публика и има взимозаменяеми състезатели. Не знам как става, но ние нямаме и резерви, онзи ден при контузени Т.Алексиев и Стойков, имахме един централен блокирвач и Иван Тасев - разпределител на 41г. Като добавим факта че почти през цялото време си играем с 5 души, понеже двамата посрещачи най-често Алексиев и Казииски се стараят да покриват при посрещане Т.Салпаров (важна роля на играещият либеро е да участва активно в посрещането, а не да се крие зад колегите си със страх да поеме отговорност). Обърнете внимание колко топки в защита изваждат либерото на другите отбори и как работа на нашият либеро е най-вече да подскача и да надъхва колегите си при спечелена точка. Дори резервният разпределител ще се справи по-добре с посрещането. Това е голям проблем, който няма как да не рефлектира върху цялостният облик на състава.
А като добавим и огромният процент сбъркани сервиси, то не Пламен а и господ не може да помогне. На състезатели като Боян Йорданов и Жеков, треньорското ръководство трябва да забрани да изпълняват сервис с отскок, докато не се научат да го правят поне с 80% успеваемост - имам впредвид да прехвърлят мрежата, иначе мъката ще е голяма, това са неща които се учат много по-рано а не в нац.отбор. В заключение: каквато е цялостната ситуация в Б-я, такъв е и шефа на федерацията по волейбол, такъв е и отборът в който фигурират нечии протежета!

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Прехвалените ни волейболисти

Мнениеот stefani » 16 авг 2008 17:23

Искаха Италия на четвъртфинал , адзурите ни помляха . Да оставим всички други слабости , но ние правим елементарни грешки от сервиз.
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

polar
Мнения: 20
Регистриран на: 16 авг 2008 16:31
Контакти:

Re: Прехвалените ни волейболисти

Мнениеот polar » 16 авг 2008 17:51

stefani написа:Искаха Италия на четвъртфинал , адзурите ни помляха . Да оставим всички други слабости , но ние правим елементарни грешки от сервиз.

Излючително много грешки от сервис. Ако поне вкарат в игра топката, колкото и леко да е изпълнен сервиса даваш взможност на противника да сбърка или ти остават шансове на блокада. Това което демонстрират и най-вече Боян е пъти по-лошо от хазарт, това е безотговорност и подценяване на собствения и трудът на всеки един от отбора и на трньорското ръководство, дори и на Теодор Салпаров, защото той действително гори в играта от желание, просто са мъ такива възможностите и те са били такива винаги, не знам защо го лансираха толкова, сега им идва в тежест, не е малко да имаш добър либеро, който да покрива голям периметър и да освобождава за действие нападателите посрещачи(разбира се когато е възможно), това улеснява комплексно нещата защото като цяло разпределителя започва да получава по-голям процент добри топки и от там нататък нещата вървят!

Потребителски аватар
user
Мнения: 60
Регистриран на: 06 авг 2008 09:34
Местоположение: София
Контакти:

Re: Прехвалените ни волейболисти

Мнениеот user » 16 авг 2008 18:10

polar написа:
stefani написа:Искаха Италия на четвъртфинал , адзурите ни помляха . Да оставим всички други слабости , но ние правим елементарни грешки от сервиз.

Излючително много грешки от сервис. Ако поне вкарат в игра топката, колкото и леко да е изпълнен сервиса даваш взможност на противника да сбърка или ти остават шансове на блокада. Това което демонстрират и най-вече Боян е пъти по-лошо от хазарт, това е безотговорност и подценяване на собствения и трудът на всеки един от отбора и на трньорското ръководство, дори и на Теодор Салпаров, защото той действително гори в играта от желание, просто са мъ такива възможностите и те са били такива винаги, не знам защо го лансираха толкова, сега им идва в тежест, не е малко да имаш добър либеро, който да покрива голям периметър и да освобождава за действие нападателите посрещачи(разбира се когато е възможно), това улеснява комплексно нещата защото като цяло разпределителя започва да получава по-голям процент добри топки и от там нататък нещата вървят!


И аз съм на това мнение, дори бих казал следното:
Теди Салпаров <===> Марто Петров :!: ;)
ОБИЧАМ РОДИНАТА,МРАЗЯ ДЪРЖАВАТА!!!

Потребителски аватар
mishkar
Мнения: 491
Регистриран на: 03 авг 2008 17:37
Контакти:

Re: Прехвалените ни волейболисти

Мнениеот mishkar » 16 авг 2008 19:16

цска60-31 написа:mishkar защо не си гледаш мишките

Не знам дали се прибраха от Сливен. Вчера ходиха там на бик :lol: :lol: :lol:
нямам подпис...

Потребителски аватар
user
Мнения: 60
Регистриран на: 06 авг 2008 09:34
Местоположение: София
Контакти:

Re: Прехвалените ни волейболисти

Мнениеот user » 16 авг 2008 20:56

mishkar написа:
цска60-31 написа:mishkar защо не си гледаш мишките

Не знам дали се прибраха от Сливен. Вчера ходиха там на бик :lol: :lol: :lol:


А ти гледа ли днес мача на Локо Мз. с онея другите? Че нещо се църкаше там, но незнам... ;)
ОБИЧАМ РОДИНАТА,МРАЗЯ ДЪРЖАВАТА!!!

Потребителски аватар
mishkar
Мнения: 491
Регистриран на: 03 авг 2008 17:37
Контакти:

Re: Прехвалените ни волейболисти

Мнениеот mishkar » 16 авг 2008 23:45

От свинефермата нещо, много дигнахте глави. Не ви извадиха във В група ( а беше задължително според правилника )и грухтенето с пълна сила завладя ефира :mrgreen:
нямам подпис...


Върни се в “Пекин 2008”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта