Даниела Йорданова изгърмя с допинг

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, Madridist

Потребителски аватар
Lord of memories
Мнения: 1528
Регистриран на: 13 авг 2008 18:59
Skype: lord_of_memories
Контакти:

Даниела Йорданова изгърмя с допинг

Мнениеот Lord of memories » 15 авг 2008 19:49

Най-добрата ни състезателка в леката атлетика, бронзовата медалистка от последното европейско първенство, Даниела Йорданова бе спряна от участие в Олимпийскоите игри в Пекин. Състезателката ни изгърмя с допинг в последния момент.
GGMU

Потребителски аватар
nubby
Мнения: 17
Регистриран на: 11 юли 2008 00:25
Контакти:

Re: Даниела Йорданова изгърмя с допинг

Мнениеот nubby » 15 авг 2008 20:04

Димитър Василев, треньор на Даниела Йорданова:
“Поемам цялата отговорност за положителната проба на Даниела Йорданова”, заяви личният треньор на атлетката Димитър Василев. “За медикаментозното възстановяване на състезателката ми винаги съм се съветвал с компетентни медицински лица. Последната дума обаче съм имал аз и заради това нося цялата отговорност по случая. От 8 март 2008 г. до 13 юни 2008 г. Даниела е минала през 7 извънсъстезателни допинг теста, които са имали отрицателен резултат.

Голямата загадка за мен и състезателката ми е фактът, че пробата която й е взета на 17 юни 2008 г. (четири дни след теста на УАДА) от Националната комисия по допинг контрол в България е отрицателна.
В последните 2 години правех всичко възможно да купувам медикаменти за Даниела от световно признати фирми. През пролетта на тази година обаче се случи така, че купих инцидентно медикаменти от Гърция и Турция. За да предпазя Даниела от приемане на замърсени добавки, се опитах да изследвам всички тези медикаменти. Очевидно не съм успял напълно и атлетката ми е приела замърсени добавки. За мен тази положителна проба е голям шок”.

От това изказване всичко става ясно. Няма какво повече да се коментира.
Изображение

_________________________________________________________
Щом пълзиш като червей, не се сърди, че са те настъпили.

Потребителски аватар
HRISTEV
Мнения: 75
Регистриран на: 24 мар 2008 23:21
Контакти:

Re: Даниела Йорданова изгърмя с допинг

Мнениеот HRISTEV » 15 авг 2008 20:51

Тая олимпиада се оказава пълен резил . половината ги хващат с допинг другата половина берат резил след резил . Евала само на Явор Янакиев . това за жалост май ще остане единствения ни медал ....

Потребителски аватар
a boy named goo
Мнения: 1606
Регистриран на: 24 мар 2008 17:12
Контакти:

Re: Даниела Йорданова изгърмя с допинг

Мнениеот a boy named goo » 15 авг 2008 21:02

Поне на Димитър Василев му прави чест че си подаде оставката, нещо което онези шибаняци от щангите не направиха. Факт е, че спорта в България умира и на никой не му пука, предлагам да се радваме на този мизерен бронзов медал, защото скоро и това няма да имаме.
Проблемите на света не могат да бъдат решени от скептици или циници, чиито хоризонти са ограничени от очевидните реалности. Нуждаем се от хора, способни да мечтаят за неща, които никой не е виждал.
Джон Фицджералд Кенеди

Потребителски аватар
HRISTEV
Мнения: 75
Регистриран на: 24 мар 2008 23:21
Контакти:

Re: Даниела Йорданова изгърмя с допинг

Мнениеот HRISTEV » 15 авг 2008 21:12

еми така е . сега каквато и държавата такъв и спорта .

Потребителски аватар
nostradamus
Мнения: 621
Регистриран на: 27 юли 2008 10:25
Местоположение: СТАДИОН"Г.АСПАРУХОВ"
Контакти:

Re: Даниела Йорданова изгърмя с допинг

Мнениеот nostradamus » 15 авг 2008 21:47

ТАКА Е,ЛЕКАТА АТЛЕТИКА НЕ Е ЛЮБИМА НА ЛИЦЕТО ГОЦЕ И НЕ СЕ СЕТИХА ДА И СЛОЖАТ "ЛЕКАРСКА ЗАБРАНА".ДОКАТО НИ УПРАВЛЯВАТ КОМУНИСТИ САМО ТАКИВА НОВИНИ ЩЕ ПОЛУЧАВАМЕ
Батков вън!

Потребителски аватар
lisynger
Мнения: 3235
Регистриран на: 03 юни 2008 22:01
Местоположение: София,Люлин
Контакти:

Re: Даниела Йорданова изгърмя с допинг

Мнениеот lisynger » 15 авг 2008 22:49

За какво сме пратили там 80 туриста :?: Трябваше да отидат 5-6 спортиста които знаят за какво се борят другите само срамят БЪЛГАРИЯ :| :evil:
Една любов,Една борба, Един отбор-ЦСКА

Потребителски аватар
a boy named goo
Мнения: 1606
Регистриран на: 24 мар 2008 17:12
Контакти:

Re: Даниела Йорданова изгърмя с допинг

Мнениеот a boy named goo » 16 авг 2008 00:02

lisynger написа:За какво сме пратили там 80 туриста :?: Трябваше да отидат 5-6 спортиста които знаят за какво се борят другите само срамят БЪЛГАРИЯ :| :evil:


Щом са там значи не срамят България, не е нормално да искаме резултати при положение, че нашите спортисти тренират в мизерни условия, без на някой от управляващите да му пука.
Проблемите на света не могат да бъдат решени от скептици или циници, чиито хоризонти са ограничени от очевидните реалности. Нуждаем се от хора, способни да мечтаят за неща, които никой не е виждал.
Джон Фицджералд Кенеди

tonito71
Мнения: 1
Регистриран на: 16 авг 2008 00:05
Контакти:

Re: Даниела Йорданова изгърмя с допинг

Мнениеот tonito71 » 16 авг 2008 00:12

dimitar vasilev se izvini na ciala balgaria za slu4iloto se s daniela iordanova.tozi gospodin e goliam artist ,vzel e dosta pari za da natrovi umi6leno nai dobrata ni atletka ot poslednite godini a sled tova se izviniava goliam sme6nik, za men gospodin vasilev e prestapnik

Потребителски аватар
mirinda
Мнения: 16
Регистриран на: 27 юли 2008 22:53
Контакти:

Re: Даниела Йорданова изгърмя с допинг

Мнениеот mirinda » 16 авг 2008 00:55

Скандал след скандал.Провал след провал.Стигнахме ли дъното или имаме още да падаме надолу??? :( :( :(


Върни се в “Пекин 2008”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта