България без злато на Олимпиадата. Защо е така?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, Madridist

nanio80
Мнения: 51
Регистриран на: 03 авг 2008 21:56
Контакти:

България без злато на Олимпиадата. Защо е така?

Мнениеот nanio80 » 11 авг 2008 15:04

Dano da ne sam prav no na taq olimpiada ako vzemem zlaten medal shte e chudo samo STANKA ZLATEVA mi e nadejdata

barri
Мнения: 203
Регистриран на: 19 май 2008 12:30
Контакти:

Re: BULGARIQ bez zlato na olimpiadata

Мнениеот barri » 11 авг 2008 15:15

Що ве? Ще застреляме съдиите и Йовчев също ще има шанс.

Потребителски аватар
beroefan
Мнения: 61
Регистриран на: 19 юни 2008 17:38
Контакти:

Re: BULGARIQ bez zlato na olimpiadata

Мнениеот beroefan » 11 авг 2008 15:35

Само в Румяна, Станка и някой от борбата са ми надеждите. Имам предчувствие, че за съжаление това ще са най-трагичните игри за България. Дано не съм прав и да вземем повече от три медала.
БЕРОЕ ЗАРА

Потребителски аватар
baggio
Мнения: 15
Регистриран на: 11 авг 2008 15:22
Skype: ivo-real-estate-broker
Местоположение: Аксаково
Контакти:

Re: BULGARIQ bez zlato na olimpiadata

Мнениеот baggio » 11 авг 2008 15:37

Петър Стойчев е голямата надежда, той е спортиста на последните 10 години, той заслужава най-много. Станка също,но там пак има съдийски фактор. Скритият коз е: Борис Георгиев, има нещо в него, което ми напомня на Даниел Петров и Серафим Тодоров - професионализма. Изненада очаквам и от Ансамбъла по Художествена, т.е. не, че ще се представят добре, ами че ще завоюват някой от върховете. Може и странно да звучи при тази ултрасъдийска балтия, която редовно поемаме в този спорт, но се съгласете, че нашите са най-обаятелни. На това се надявам...

Потребителски аватар
Angoff
Мнения: 2097
Регистриран на: 24 мар 2008 17:50
Контакти:

Re: BULGARIQ bez zlato na olimpiadata

Мнениеот Angoff » 11 авг 2008 15:49

Борето Георгиев,Кубрат Пулев,Станка Златева,Армен Назарян,Ансамбълът по художествена гимнастика,Симона Пейчева,Румяна Нейкова,Йордан Йовчев,Волейболниат ни тим,Даниела Йорданова,Петър Стойчев,Мария Гроздева... Не са малко нали ... но за да бъда честен , 2 Олимпийски медала биха били най реални в ситуациата ни с БГ спорта след всички тея скандали и допинг издънки... Станка Златева и Румяна Нейкова ми се струват най логичните златни медалисти , Иска ми се и Петър Стойчев ... леле видяхте ли му изражението като носеше знамето .... чак ми се доплака,мн горд бях в тоя момент ,че на малка държава като нашата само СПОРТА и остана а и него се опитват да затрият !
Давайте Български момчета и момичета ако не друго то поне имате пълната наша подкрепа,Успех и знайте че вие сте най обичаните и почитани хора в Държавата ни ... колкото и политиците да се снимат с вас след това !
Успех :!: :!: :!:
Люляк, май, финал за купа
дузпи, шут, греда и супа
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони

Левски-Славия, протокол
Везалов, фамозен гол
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации

Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон!!!

rzEtw
Мнения: 596
Регистриран на: 11 авг 2008 15:53
Контакти:

Re: BULGARIQ bez zlato na olimpiadata

Мнениеот rzEtw » 11 авг 2008 16:03

Medali 6te imame samo 4e ne se znae s kakva stoinost.Mislq si 4e Stanka Zlateva ima nai-golqm 6ans za zlato,za6toto poslednite 2-3 godini nqma koi da q spre po svetovnite i evropeiski purvenstva.Iordan Iovchev 6te vzeme medal,no 6te mu e mnogo trudno,za6toto glavniqt mu konkurent e ot Kitai,taka 4e....Na M.Grozdeva i predstoi koronata disciplina taka 4e silno se nadqvam da vzeme ako ne zlato pone medal.Boris Georgiev ima mn golemi 6ansove za medal,a za6to ne i za zlato.Vupreki 4e jrebiq za Kubrat be6e mnogo gaden mislq si 4e 6te gi smaje i 6te vzeme pone bronz.Sigoren sum 4e Daniela Iordanova 6te vzeme medal prosto tva 6te i e posleden 6ans i 6te e naduhana na 100% za da vzeme medal,a za6to ne i zlato sled kato ruskinqta nqma da u4astva.Petur Stoi4ev v 10 km ima golqm 6ans,sled kato se e dokazal na dulgi distancii i 6te e predizvikatelstvo za nego za "kusata" 10 km distanciq.Ansambulut 6te e v top 4 no se nadqvam da e pone 3-ti :))Rumqna Neikova ima su6to 6ans za zlato,a medala i e v "kurpa vurzan" I nakraq Voleibolut mislq 4e mom4etata imat ka4estvata da vzemat dori zlato sled kato sa pobejdavali vsi4kite si supernici :))) I da se nadqvame na nqkoi Medal ot borbata,a za6to ne i na nqkoi iznenada :))

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: BULGARIQ bez zlato na olimpiadata

Мнениеот Sardukar » 11 авг 2008 17:41

В категорията на С.Златева китайците са вкарали некво чудовище и ще виде бая зор...
Аз залагъм 2златни и 3 бронза от тая олимпиада за БГ
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

vrvolleyball
Мнения: 223
Регистриран на: 01 авг 2008 14:16
Контакти:

Re: BULGARIQ bez zlato na olimpiadata

Мнениеот vrvolleyball » 11 авг 2008 18:01

Искам само да кажа , че докато в българският спорт има такива ШУТОВЕ като инж. Данчо Лазаров ... Никакъв медал няма да има !!! Този лицемер разрушава всичко , с което се захване (подобно на един друг ШУТ от Борисовата градина ) !!! Просто искам да го хвана и да го обеся този некадърник !!!

Потребителски аватар
Доктор Н
Мнения: 383
Регистриран на: 30 юли 2008 23:48
Местоположение: София
Контакти:

Re: BULGARIQ bez zlato na olimpiadata

Мнениеот Доктор Н » 11 авг 2008 20:15

"Sports Illustrated" предвиждат, че България ще вземе от 1-3 златни медала.Обикновено янките знаят какво говорят, поне в този случай надявам се! ;)

evelinho
Мнения: 210
Регистриран на: 30 юни 2008 15:30
Контакти:

Защо нямаме златни медали?

Мнениеот evelinho » 14 авг 2008 17:25

Според мен защото е високосна година и не се носи злато :) а според вас ?


Върни се в “Пекин 2008”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост