Пламен Константинов

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, Madridist

plamax
Мнения: 1
Регистриран на: 10 авг 2008 22:58
Контакти:

Re: Пламен Константинов

Мнениеот plamax » 10 авг 2008 23:57

Вече на всички е ясно, че Пламен е в перфектно здраве и причината за отсъствието му е съвсем друга...
Нека не забравяме за конфликтите на Мартин Стоев с повечето от играчите. Миналата година Евгени Иванов си взе сбогом с варненската публика преди финалите на лигата в Москва и причина за това отново бе Марто... Явно след това са се разбрали и "Пушката" се върна
Мисля, че Мартин Стоев ескалира напрежение в отбора и е в постоянен конфликт със звездите, начело с Пламен Константинов и дори Владо Николов.
Ето какво беше казал преди месец: „Независимо как ще се представим през август, аз напускам. Даже и олимпийската титла не може да ме спре. Писна ми от скандали и разправии”
Дори Пенев, който бе за кратко в отбора бе споделил в някакво интервю, че Марто се държал доста арогантно с всички състезатели. Друг е вапроса, че Владо и Пламен не се понасят един с друг и е напълно възможно да са се поскарали (не допускам да се е стигнало до бой),но ето тук е мястото на треньора-лидера да ги убедини и сплоти, която способност явно убягва на нашия "специалист". Въпреки всичко, искрено се надявам да се разберат за пореден път и да ни зарадват отново с победите си!!!

Abruzzi
Мнения: 4
Регистриран на: 10 авг 2008 17:54
Контакти:

Re: Пламен Константинов

Мнениеот Abruzzi » 11 авг 2008 00:05

При всички положения Стоев ще има материал още 2-3 глави към книгата си :lol:

mundial82
Мнения: 32
Регистриран на: 02 юни 2008 14:21
Контакти:

Пламен Константинов със СПИН ?

Мнениеот mundial82 » 11 авг 2008 11:03

Дано не са прави източниците ми...

TUZARA
Мнения: 71
Регистриран на: 07 юни 2008 23:44
Контакти:

Re: Пламен Константинов със СПИН ?

Мнениеот TUZARA » 11 авг 2008 11:12

Ти май тотално си се изумил!

di-vaio
Мнения: 16
Регистриран на: 25 юли 2008 12:05
Контакти:

Re: Пламен Константинов със СПИН ?

Мнениеот di-vaio » 11 авг 2008 11:17

Оуу, стига де ! Кои са ти източниците??? Дано грешат..

Yoni
Мнения: 22
Регистриран на: 10 авг 2008 15:28
Контакти:

Re: Пламен Константинов

Мнениеот Yoni » 11 авг 2008 18:11

МАЙ ПРЕКАЛЯВАТЕ С ГЛУПОСТИТЕ!!!

Yoni
Мнения: 22
Регистриран на: 10 авг 2008 15:28
Контакти:

Re: Пламен Константинов

Мнениеот Yoni » 11 авг 2008 18:59

В обедните спортни новини на bTV казаха, че сутринта са получили SMS от Пламен Константинов: "Ако можех вчера и 1% да играя щях да го направя. Надявам се в следващите мачове да стане."
Дано всичко е наред!

vrvolleyball
Мнения: 223
Регистриран на: 01 авг 2008 14:16
Контакти:

Re: Пламен Константинов

Мнениеот vrvolleyball » 11 авг 2008 22:08

Yoni

Вчера ти казах СТОП със спекулациите , защото с този спорт едва ли си много навътре ... както ида е сега аз ще се опитам да ти обясня малко за политиката в БФВ и FIVB ... Таа първо да ти кажа , че господин инж. Данчо Лазаров е една пълна мишка и по негова вина БФВ прилича на една рушаща се федерация ... 2-ро преди 2 месеца българия и Хърция отправиха съвместно предложение за домакинство на Европейско първенство . Днес стана ясно , че незнайно как инж. Лазаров подозира именно капитана на отбора ни в уптреба на забранени вещества ! Пламен до този момент не е викан за проби , но днес допингченгетата са го търсили .. Напълно случайно нали ? :? :o Нещо друго ... Г-н Лазаров е способен и майка си да продаде само и само да се сдобие с повечко парички за себе си ... Прееди известно време в БФВ се бяха замеряли със столове , защото г-жа Верка Николова искаше с наградния фонд от Световната лига да се отпуснат пари и за юношеските отбори ... Е това няма как да стане , защото джобовете олекват по този начин и ... ето ти мятане на столове по тази женица ... таа какво е общото м/у европейското първенство - Световната федерация - БФВ - Пекин ... Еми мн проста от FIVB знаят мн добре на кого трябва да дат парите за такъв скандал => инж. Лазаров ! Това е цената за домакинството на България и Гърция не Европейско първенство , а именно България да не стане олимпийски шампион !

Надявам се даси разбрал нещата сега и да ти е малко по ясно :) Ест. форумите са за това да се пише в тях , но пишете нещо смислено , а не такива догадки и какво казала баба Пена или някой дфруг :)

Лека вечер от мен , нека ако е възможнмо Пламен докаже , че не е виновен и всичко да завърши все пак със златото !

Yoni
Мнения: 22
Регистриран на: 10 авг 2008 15:28
Контакти:

Re: Пламен Константинов

Мнениеот Yoni » 11 авг 2008 22:20

vrvolleyball ,

Какъв ти е проблема?
Гледах новините, написах какво са казали по националната телевизия. Кое те подразни толкова много? Благодаря ти за разясненията, запознат си явно. Никъде не съм написала, че харесвам Лазаров, напротив - не го понасям въобще. И аз смятам, че няма нищо случайно. Единственото нещо, което искам е Пламен да докаже, че всичко е наред и да се върне в отбора.

vrvolleyball
Мнения: 223
Регистриран на: 01 авг 2008 14:16
Контакти:

Re: Пламен Константинов

Мнениеот vrvolleyball » 12 авг 2008 01:10

Yoni

Извинявам се щом така ти е прозвучало , не съм искал :cry: Обаче вчера ми прозвуча , че се спекулира и за това извинявам се още веднъж :oops:
А колкото до това , дали ще докаже нещо аз не съм оптимист ... Не съм , защото според мен му е даден допинг без тои да знае , било то в храната или в хранителните добавки :cry: И това е простотията на чучелото Лазаров , че за 1 европейско , което и без това ще вземем , защто няма много желаещи , ще продаде титлата , която напълно реално мжем да спечелим :evil: :evil: :evil:


Върни се в “Пекин 2008”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта