Пламен Константинов

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, Madridist

Yoni
Мнения: 22
Регистриран на: 10 авг 2008 15:28
Контакти:

Пламен Константинов

Мнениеот Yoni » 10 авг 2008 15:30

Някой знае ли какво става с Пламен Константинов? Лекарска забрана????

veselin111
Мнения: 272
Регистриран на: 03 авг 2008 10:35
Контакти:

Re: Пламен Константинов

Мнениеот veselin111 » 10 авг 2008 15:35

До вчера нямаше никакви здравословни проблеми!!! Тук има нещо скрито-тая работа ми понамирисва, а без Константинов незнам как ще се оправяме. КОлкото и добър да е Коце Стойков, не може да замести Гибона!!
Пълна мистерия!!!

Yoni
Мнения: 22
Регистриран на: 10 авг 2008 15:28
Контакти:

Re: Пламен Константинов

Мнениеот Yoni » 10 авг 2008 15:39

Абсолютно никакъв шанс няма Стойков да замести Пламен Константинов... Вижда се вече... Има нещо, ама защо никой не казва? До вчера само Тошко Алексиев беше контузен, а сега чак лекарска забрана?

6opa
Мнения: 5
Регистриран на: 10 авг 2008 15:56
Контакти:

Re: Пламен Константинов

Мнениеот 6opa » 10 авг 2008 16:00

Iskrenno se nadqvam da ne ixbuhne pak nqkoy doping-skandal!!!Tazi lipsa na vsqkakva informaciq me pritesnqva!Ne e estestvenno tova myl4anie kogato stava vypros za systezatel kato Plamen ,koyto e i kapitan na otbora ni!!Vypreki vsi4ko vqrvav v na6te mom4eta!Hayde "BYLGARI-JUNACI"!!!4akame vi sys zlatoto ot pekin!!!! :P :P

barri
Мнения: 203
Регистриран на: 19 май 2008 12:30
Контакти:

Re: Пламен Константинов

Мнениеот barri » 10 авг 2008 16:02

Стойков китаиците го хващат на блокада, не знам като дойдат по-силните отбори. Дали може да се включи друг играч на мястото на Пламен? Казаха, че дори си е тръгнал за България.Няма да се учудя Стоев да го е "контузил", ако ме разбирате :)

Yoni
Мнения: 22
Регистриран на: 10 авг 2008 15:28
Контакти:

Re: Пламен Константинов

Мнениеот Yoni » 10 авг 2008 16:07

Стоев не може да викне друг на мястото на Пламен. И мен ме притеснява, че никой нищо не знае. И допускам, че Мартин Стоев има нещо общо. Хич не искам да си помислям за допинг... Просто не се връзва. Близки до отбота казали, че става въпрос за контузен пръст, но прочетох, че Пламен е много обиден, ще гледаме новини. Иначе играем добре, ама няма настроение в отбора.

barri
Мнения: 203
Регистриран на: 19 май 2008 12:30
Контакти:

Re: Пламен Константинов

Мнениеот barri » 10 авг 2008 16:14

От какво е обиден? Той не знам дали е разбрал, че на друга Олимпиада няма да играе.

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Пламен Константинов

Мнениеот stefani » 10 авг 2008 16:28

barri написа:От какво е обиден? Той не знам дали е разбрал, че на друга Олимпиада няма да играе.

А не е ли обиден ,че вместо за Казийски той обира голяма част от суперлативите незаслужено? :D
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

barri
Мнения: 203
Регистриран на: 19 май 2008 12:30
Контакти:

Re: Пламен Константинов

Мнениеот barri » 10 авг 2008 16:35

Май изпуснахме мача.

MrKennedy
Мнения: 1
Регистриран на: 10 авг 2008 16:32
Контакти:

Re: Пламен Константинов

Мнениеот MrKennedy » 10 авг 2008 16:37

Регистрирах се специално,за да напиша мнението си и се надявам хора от радиото да четат форума и да разискват темата,тъй като мисля,че темата е много,много гнила.

Напълно съм убеден,че тук има нещо гнило.Не може просто така капитанът на отбора Пламен Константинов,който досега нямаше никаква контузия,просто така да получи лекарска забрана и да се прибере в България.Да,ако не знаете,той се е прибрал в България.Дали един капитан въпреки контузията си не би останал заедно с отбора? Със сигурност би останал.Това ми говори,че изобщо не става въпрос за контузия.От много време се говори за голям конфликт между Пламен Константинов и Мартин Стоев,може би това е причината.Сами всички може да забележите,че по Канал 1 не казаха почти нищо за "контузията" на Пламен.Дали това не ви прилича на цензура,на мен ми прилича.Не получаваме никаква реална информация по случая.На мен ми намирисва на огромен скандал,който нашите хора в Пекин яко се опитват да прикрият.Това е.


Върни се в “Пекин 2008”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта