Oткриването на ОИ

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, Madridist

Потребителски аватар
petela
Мнения: 286
Регистриран на: 15 юли 2008 18:45
Контакти:

Oткриването на ОИ

Мнениеот petela » 08 авг 2008 18:36

Ако сте гледали откриването на 29 тите Олимпийски игри днес,продължило 3 часа и половина,то тогава знаете колко грандиозно и галактическо бе то.Уникално представление,плод на близо година сериозна работа и репетиции.Дано и самата Олимпиада бъде интересна и в чисто спортен характер,за което не се и съмнявам.
ПОДКРЕПА ЗА КРУМ САВОВ-ИСТИНСКИЯТ ЖУРНАЛИСТ!!!

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Oткриването на ОИ

Мнениеот THE G.A.M.E » 08 авг 2008 19:08

Точно тази олимпиада смятам, да не я следя много много....всичко е ясно, ще доминират китайските спортисти, все пак хората са хвърлили милиарди, за обекти, сигурност, подготовка за тяхните спортисти, и разбира се за вероятно някакъв нов, неуловим допинг....но само те да бяха за това последното....това ще е олимпиада на допинга, но мен ме вълнуват само футболният турнир, и волейбола, по обясними причини....може и малко баскетбол да погледам, че там също ще е уникално интересно....другото ще е една голяма пародийна битка между големите ( Китай, САЩ, Русия )
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
CSKAfan
Мнения: 267
Регистриран на: 24 мар 2008 20:08
Контакти:

Re: Oткриването на ОИ

Мнениеот CSKAfan » 08 авг 2008 19:09

баааа тея китайци голяма работа са направили бе :o :o
YNWA!

Потребителски аватар
Apostola
Мнения: 223
Регистриран на: 29 май 2008 18:15
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Re: Oткриването на ОИ

Мнениеот Apostola » 08 авг 2008 20:16

Невероятно откриване!Китайците за пореден път показаха как се правят нещата.Все пак са вложили пари колкото за предишните три олимпиади и то си и личеше де.Очакват ни едни доста интересни 20-ина дни,като ще стискаме палци на нашите спортисти да представят България повече от подобаващо и задължителни медали.Успех!!!
Дела трябват,а не думи!

Потребителски аватар
mgj8
Мнения: 168
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Oткриването на ОИ

Мнениеот mgj8 » 09 авг 2008 17:57

Великолепно откриване!!! Успех на всички състезатели.
Светът е оцелял, защото се е смял-просто не е гледал БГ футбол!

tmada
Мнения: 3
Регистриран на: 12 авг 2008 07:23
Контакти:

Re: Oткриването на ОИ

Мнениеот tmada » 12 авг 2008 08:05

Все се е случвало да чета глупости в медиите, но такива като статията на Ники Александров "Закрийте незабавно Олимпиадата" не бях чел отдавна.
От нея разбираме, че за въпросният момък шоуто по откриването е по-важно от спорта: "Направо да се пускат кепенците – едва ли нещо повече може да ни впечатли!". Демек голям праз, че на едно място се събират световни и олимпийски шампиони, че тепърва предстои чупене на рекорди и че въобще публиката очаква от теб да коментираш най-големия спортен форум на света. Важно е да има скъпо шоу, а като свърши шоуто - дай да си ходим. И това го пише човек, титулуван Спортен журналист на 2007.

Не стига това, ами Александров разбира и от политикономика: "Преди две години, когато за първи път се завърнах от Китай, казвах на близки и познати: „На всекиму желая подобен комунизъм”! И сега това се доказа нагледно, пред няколко милиарда тв-очи."
Ти по цената на шоуто ли определяш как живеят хората бе, пич? Добре, ходил си и преди, видял си, харесало ти е. Колко си видял извън спортните зали е отделен въпрос - може и да си пообиколил града. Че комунизмът на китайците не е какъвто беше нашият - и това е вярно. Но първо: блясъкът на големите градове няма нищо общо с живота на обикновения китаец. То и в София, Варна и Пловдив като се разходиш, ще си помислиш, че половината българи карат коли за 30 хиляди евро; че кипи усилен труд и строим живота нов. И второ: милиардите долари за шоуто могат да заслепят само туристите. Не може от едната страна китайското правителство да признава, че пет от градовете с най-мръсен въздух са в Китай, от другата страна Ники Александров да пише: "Шоуто доказва добър комунизъм".

Не знам как може Дарик да плаща екскурзии на такива журналисти. Аз ако съм на мястото на Радосвет, само заради тази статия бих го уволнил.


Върни се в “Пекин 2008”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта