Волейбол

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, Madridist

donaldo
Мнения: 7
Регистриран на: 31 яну 2008 13:20
Контакти:

Волейбол

Мнениеот donaldo » 07 юли 2008 14:09

Имаме ли шансове за титлата според вас...Букмейкърите ни спрягат като 3-ти фаворит след Бразилия и Русия :ugeek:

Потребителски аватар
dimachko
Мнения: 394
Регистриран на: 13 юни 2008 17:38
Контакти:

Re: Волейбол

Мнениеот dimachko » 07 юли 2008 14:41

da vi kaja braziliq dori nqma da nie konkurent,gledam kakuv otbor imat i kak igraqt naposleduk polojenieto pri tqh e mnogo lo6o,taka 4e mislq 4e na nas samo rusnacite ni sa problem tova e moe mnenie

Потребителски аватар
bai mile
Мнения: 428
Регистриран на: 25 юни 2008 22:51
Контакти:

Re: Волейбол

Мнениеот bai mile » 07 юли 2008 15:47

ох няма какво да излизат с мобилизация и самочуствие , че са били Русия и мачкат няма как друго яче това е.Зимат Олимииска титла и после каквото може още по турнирите...време е сега баш да се земат няколко първи места. ;) ;)
[center]ИзображениеИзображение[/center]

Потребителски аватар
silver_sky_boy
Мнения: 513
Регистриран на: 09 апр 2008 21:04
Контакти:

Re: Волейбол

Мнениеот silver_sky_boy » 08 юли 2008 13:03

Русия вече ги бихме 3:2 и можем пак да вземем победа отново на финала или срещу Бразилия взехме 1 геим с резервите така че всичко ни минава през 2 победи над САЩ

Потребителски аватар
msm
Мнения: 2243
Регистриран на: 04 юни 2008 13:58
Местоположение: БЯЛА СЛАТИНА
Контакти:

Re: Волейбол

Мнениеот msm » 08 юли 2008 23:28

Много ми се иска, да я вземем тая олимпийска титла. Имаме победи над всики отбори в света. Въпроса е, можем ли да издържим на високото ниво от начало до край? Имам впечатление, че някъде по средата на турнира, срещу някой по-посредствен отбор се отпускаме и това ни изиграва лоша шега. Дано имат обица на ухото от мачовете с Финландия. Искренно им пожелавам успех.

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: Волейбол

Мнениеот gzagorov » 19 юли 2008 15:36

Само ме е страх да не стане като с някои от големите на завършилото вече европейско първенство по фурбол: пазят се в някои мачове, излизат с резервите уж титулярите да си починат и да се подготвят и накрая като дайде важнипт момент - се издъниха.
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

georgi bancov
Мнения: 350
Регистриран на: 01 апр 2008 13:33
Местоположение: ТроЯн4е съм си аз
Контакти:

Re: Волейбол

Мнениеот georgi bancov » 21 юли 2008 12:48

Много ми се иска да вземем титлата поне на тази олимпиада :)

Потребителски аватар
lewstherin
Мнения: 430
Регистриран на: 11 юли 2008 23:12
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Волейбол

Мнениеот lewstherin » 22 юли 2008 18:23

msm написа:Много ми се иска, да я вземем тая олимпийска титла. Имаме победи над всики отбори в света. Въпроса е, можем ли да издържим на високото ниво от начало до край? Имам впечатление, че някъде по средата на турнира, срещу някой по-посредствен отбор се отпускаме и това ни изиграва лоша шега. Дано имат обица на ухото от мачовете с Финландия. Искренно им пожелавам успех.


За съжаление това е много вярно. Дано на олимпиадата се стегнат и играят като за последно, на топ ниво от първия до последния мач. Имаме сили да я вземем, стига да не се отпускаме.

Потребителски аватар
mirinda
Мнения: 16
Регистриран на: 27 юли 2008 22:53
Контакти:

Re: Волейбол

Мнениеот mirinda » 27 юли 2008 23:16

Би било прекрасно да вземем медал от олимпиадата,но защо ли този медал започва да ми се струва все по-недостижим.Вярно,отбора ни е сред най-добрите в света,но май нещо напоследък куца...Падаме от Финландия,сега падаме и от Германия...все "световни сили"...Почивките ли им дойдоха в повече на нашите,психологическият натиск от очакванията на обществото ли...не знам...Дано се стегнат в оставащите дни до олимпиадата,да разберат че наистина имат рядък шанс да направят нещо голямо и там да изиграят мачовете на живота си. Защото съм убедена че имаме наистина много силен отбор,който може да победи всеки.УСПЕХ!!!

Потребителски аватар
stoper
Мнения: 135
Регистриран на: 05 юни 2008 12:38
Контакти:

Re: Волейбол

Мнениеот stoper » 10 авг 2008 16:31

Нямаме шанс, според мен няма да излезем от групата.
Смешните китайци ни тупат баалите, какво остава за големите отбори...
Само се ядосвам с този волейбол напослдък.


Върни се в “Пекин 2008”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта