Тунджа1915(Ямбол) - Миньор(Перник)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
MoNteSo
Мнения: 2276
Регистриран на: 25 мар 2008 17:45
Местоположение: Перник
Контакти:

Re: Тунджа1915(Ямбол) - Миньор(Перник)

Мнениеот MoNteSo » 01 дек 2011 23:22

petrof написа:Нямам нищо против ентусиазма и оптимизма на пичовете от Ямбол. Даже напротив, така трябва да бъде. Според мен обаче шанса за изненада тук е минимален. Все пак разликата в класите е доста голяма, да не казвам огромна. Да, във футбола всичко е възможно, но мисля че тук няма да имаме никакви проблеми.


Честно да си призная, ще ми се да бъда такъв оптимист като теб, но нещо вътре в мене ме кара да бъда по-умерен в прогнозата си за мача.

Потребителски аватар
petrof
Мнения: 1415
Регистриран на: 02 окт 2008 11:37
Skype: Да го духа София
Местоположение: ПЕРНИК СТАДИОН "МИНЬОР"
Контакти:

Re: Тунджа1915(Ямбол) - Миньор(Перник)

Мнениеот petrof » 01 дек 2011 23:30

MoNteSo написа:
petrof написа:Нямам нищо против ентусиазма и оптимизма на пичовете от Ямбол. Даже напротив, така трябва да бъде. Според мен обаче шанса за изненада тук е минимален. Все пак разликата в класите е доста голяма, да не казвам огромна. Да, във футбола всичко е възможно, но мисля че тук няма да имаме никакви проблеми.


Честно да си призная, ще ми се да бъда такъв оптимист като теб, но нещо вътре в мене ме кара да бъда по-умерен в прогнозата си за мача.

Факт е, че направихме един не особено добър полусезон. Даже от 2 месеца нямаме победа в официален мач. Но чак пък да ни бие отбор от В група не вярвам. Мисля, че ще се получи нещо от рода на 0:2.
ПОДКРЕПЯЙ МЕСТНИЯ СИ ОТБОР! НЕ БЪДИ К*РВА!
Реконтра от Перник http://vbox7.com/play:ce211868

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Тунджа1915(Ямбол) - Миньор(Перник)

Мнениеот v.r.s. » 01 дек 2011 23:35

peliforewer написа:В 12.30ч. на ст.Николай Лъсков,а в 15.00 в зала Диана.От 20 години не помня такава събота.



Явно се очертава доста добър съботен ден за вас, с много спортни емоции. Преди години това си беше нещо обичайно и за нас, на стадиона и от там в залата, но за съжаление баскетбола и волейбола в Перник отдавна западнаха.
Желая ви успех в баскетболната среща, за футболната няма как да го направя по обясними причини!

Proteccao
Мнения: 529
Регистриран на: 12 авг 2010 13:56
Контакти:

Re: Тунджа1915(Ямбол) - Миньор(Перник)

Мнениеот Proteccao » 01 дек 2011 23:41

Айде Ямбооооооооол

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Тунджа1915(Ямбол) - Миньор(Перник)

Мнениеот v.r.s. » 01 дек 2011 23:43

petrof написа:
MoNteSo написа:
petrof написа:Нямам нищо против ентусиазма и оптимизма на пичовете от Ямбол. Даже напротив, така трябва да бъде. Според мен обаче шанса за изненада тук е минимален. Все пак разликата в класите е доста голяма, да не казвам огромна. Да, във футбола всичко е възможно, но мисля че тук няма да имаме никакви проблеми.


Честно да си призная, ще ми се да бъда такъв оптимист като теб, но нещо вътре в мене ме кара да бъда по-умерен в прогнозата си за мача.

Факт е, че направихме един не особено добър полусезон. Даже от 2 месеца нямаме победа в официален мач. Но чак пък да ни бие отбор от В група не вярвам. Мисля, че ще се получи нещо от рода на 0:2.


То и за мача с Поморие мислехме така и бяхме сигурни в успеха, но бяхме отстранени и изпуснахме шанс за финал и дори спечелване на купата, какъвто надали ще ни се отдаде втори път.
Заради това и сега съм оптимист, но умерен и имам едно на ум, че може да се получи подценяване, а това стане ли нищо добро не ни чака .

Потребителски аватар
Янис Зику
Мнения: 2095
Регистриран на: 26 ное 2011 20:37
Контакти:

Re: Тунджа1915(Ямбол) - Миньор(Перник)

Мнениеот Янис Зику » 02 дек 2011 00:04

Мача е 0:3. Тунджа нямат сили за победа срещу Миньор. Може и да вкарат гол, но победа - изключено.
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/972/6460972z.png[/wrapimg][/center]

peliforewer
Мнения: 9491
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Тунджа1915(Ямбол) - Миньор(Перник)

Мнениеот peliforewer » 02 дек 2011 00:35

v.r.s. написа:
peliforewer написа:В 12.30ч. на ст.Николай Лъсков,а в 15.00 в зала Диана.От 20 години не помня такава събота.



Явно се очертава доста добър съботен ден за вас, с много спортни емоции. Преди години това си беше нещо обичайно и за нас, на стадиона и от там в залата, но за съжаление баскетбола и волейбола в Перник отдавна западнаха.
Желая ви успех в баскетболната среща, за футболната няма как да го направя по обясними причини!

Благодаря за пожеланията.На футбола каквото дойде е добре дошло,момчетата си свършиха работата досега.В баскетбола въпреки малкия бюджет отборът е добър,но когато играем с Лукойл и Левски съдиите винаги имат едно на ум.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
MoNteSo
Мнения: 2276
Регистриран на: 25 мар 2008 17:45
Местоположение: Перник
Контакти:

Re: Тунджа1915(Ямбол) - Миньор(Перник)

Мнениеот MoNteSo » 02 дек 2011 00:40

peliforewer написа:
v.r.s. написа:
peliforewer написа:В 12.30ч. на ст.Николай Лъсков,а в 15.00 в зала Диана.От 20 години не помня такава събота.



Явно се очертава доста добър съботен ден за вас, с много спортни емоции. Преди години това си беше нещо обичайно и за нас, на стадиона и от там в залата, но за съжаление баскетбола и волейбола в Перник отдавна западнаха.
Желая ви успех в баскетболната среща, за футболната няма как да го направя по обясними причини!

Благодаря за пожеланията.На футбола каквото дойде е добре дошло,момчетата си свършиха работата досега.В баскетбола въпреки малкия бюджет отборът е добър,но когато играем с Лукойл и Левски съдиите винаги имат едно на ум.


То с говедата и на жмичка да играете пак ще ги бутат съдиите.. оправия с тях няма!



Върни се в “Миньор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта