Изп.директор на Миньор призна,че Миньор е взел ПОДКУП!!!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Изп.директор на Миньор призна,че Миньор е взел ПОДКУП!!!

Мнениеот Кашчей » 23 май 2011 15:30

ShooterMan написа:
Dust написа:ShooterMan, гледай и слушай внимателно от 0:35 мин. на видеото, и след това искам коментар?
http://www.sportal.bg/sportal_tv.php?ca ... ideo=19134

Не знам изобщо кой е тоя,но е дал пари,за да стане точен резултат 3:0.Затова е дал премиите и ги е насъскал,защото е заложил на резултат повече от 2 гола....СЕГА ВЪРВИ ОБЯСНЯВАЙ,ЧЕ НЯМАШ СЕСТРА!Затова е ПОДКУП,както това,така и Коковото.Аз казвам,че Коко е играл Миньор-Черно Море 1:1 на точен резултат и е заложил пари,дал е пари на Димитров от Перник искайки да манипулира резултата на Миньор-Черно Море,за да изпуснат сума ти чисти голове....Сега генералчето може ли да докаже премийката(подкупа) който е взел за какво го е взел,защото не биха Черно Море в крайна сметка :idea:

ПС:Крайно време е да разбереш,че трябва да си играят за заплатите и премиите ПО ДОГОВОР с клуба или някакви други премии,но ОТ КЛУБА!Всичко взето отстрани е ПОДКУП,да не говорим пък от други отбори и президенти-там вече може да говорим и за тото игри и манипулации на резултати.

И още освен това, наказуемо ще е, ако длъжностното лице Миньор вземе пари от другото длъжностно лице -Ч. Море, за да играе симулативно и загуби срещата,
- Разбира се,че е наказуемо,защо изобщо ме питаш подобна глупост?

С други думи, длъжностното лице Миньор Пк. е взело едни пари, за да победи Черно море Вн., което представлява негово служебно задължение ли?
- Служебното им задължение е да играят за заплатите и премиите си,за Миньор и публиката им-това е.Как ще го правят техен си проблем,НО НЕ И НА КОКО ДИНЯТА,че да дава ПОДКУПИ :!:


Ти определено отказваш да мислиш днес!

Ако аз ти дам 1000 000 еврО и ти поръчам да набиеш Виктор Кличко или Майк Тайсън, ти ще го направиш ли?Но ако им дам на тях по 10 000 000 за да загубят от теб, те могат да го направят, нали?Поради тази причина се наказва приемането на пари, за да играеш симулативно и загубиш, което е много по-лесно, отколкото да вземеш пари и да обещаеш, че ще победиш, което не е съвсем сигурно.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Dust
Мнения: 8156
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Изп.директор на Миньор призна,че Миньор е взел ПОДКУП!!!

Мнениеот Dust » 23 май 2011 15:31

ShooterMan, здраво си се филмирал днес и лично аз ще те оставя да си изгледаш филма на спокойствие, щом успя да ти роди мисълта, че им е дал премия, тъй като е играл тото няма какво повече да добавя.

Отвори google, напиши Руси Данев дава премия, натисни Enter и чети.

Все още не си ми отговорил ЧК "Минна компания" ако обещае премия на Миньор да победи Черно море, това противозаконно ли е?
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

sporting
Мнения: 63
Регистриран на: 14 мар 2011 03:05
Контакти:

Re: Изп.директор на Миньор призна,че Миньор е взел ПОДКУП!!!

Мнениеот sporting » 23 май 2011 15:36

ShooterМan ви сложи в малкия си джоб всичките!Президент! :mrgreen:
Последна промяна от sporting на 23 май 2011 15:38, променено общо 2 пъти.

ShooterMan
Мнения: 7825
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Изп.директор на Миньор призна,че Миньор е взел ПОДКУП!!!

Мнениеот ShooterMan » 23 май 2011 15:36

Да,по какъв начин искаш да ти го кажа...ПРОТИВОЗАКОННО Е !Дали да пада,дали да бие,дали да прави точен резултат-ПРОТИВОЗАКОННО Е!Отиди и предложи пари на шефа на полицията да работи по-усърдно да видим какво ще стане,защо не се пробваш като го мислиш за законно?Минната компания като няма никакви отношения с АД-то на Миньор няма и никаква работа да дава пари на неговите служители(играчите),да си гледа миньорите и толкоз.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Трън
Мнения: 187
Регистриран на: 02 сеп 2008 11:27
Контакти:

Re: Изп.директор на Миньор призна,че Миньор е взел ПОДКУП!!!

Мнениеот Трън » 23 май 2011 15:40

varnafen написа:Отиваш на лекар и той ти казва - мога да те излекувам, но трябва да ми дадеш 500 лв. на ръка...иначе те оставям да умреш. Това подкуп ли е или стимул?

Миньор казва на коко/гигов - дайте ни 50 000 лв и ще се хвърлим...иначе какво ? Няма да се напрегнат ли?


Не знам дали е незаконно, но е неморално и циганско


Ами да, няма да се напрегнат, спасили са се, предпоследен кръг е, я се огледай малко по света - в Испания последния кръг някой освен изпадащите напрегна ли се, в Италия напрегна ли се ? Няма нищо по-нормално от това, отбор, който няма за какво да играе, да не се напряга в последния кръг и вече да се чувства във ваканция.

И искам да попитам и други - като работите на заплата, най-често работите според това което Ви плащат. Когато обаче шефът Ни ви каже - свършете тази задача в този срок, и ще имате премия, Вие се натягате нали? Това подкуп ли е?

Потребителски аватар
krum_kravov
Мнения: 454
Регистриран на: 20 авг 2008 21:39
Контакти:

Re: Изп.директор на Миньор призна,че Миньор е взел ПОДКУП!!!

Мнениеот krum_kravov » 23 май 2011 15:40

Момчета, спрете, този определено не с акъла си. Над 20 пъти цитира въпросния член от НК, той повтаря едно и също, все едно не сме го прочели. Напротив, прочетохме го и му казахме, че тълкува НК грешно. Не може целият форум да ти казва, че не си прав и ти да си като кон с капаци. И накрая- Мацко, питай юриста на ПФК "Черно Море" АД да видим той какво ще ти каже. Питай го бе, човек, питай го... И понеже знам какво ще ти каже, тогава пак ли ще ореваваш форума с безсмислени копипейстове на членове от НК, които тълкуваш както ти е удобно. Е не си прав, братче, всички ти го казаха, ама всички... Или си прост, или умишлено правиш панаири във форума, за да гледаш как ти се връзваме...
Последна промяна от krum_kravov на 23 май 2011 15:46, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Изп.директор на Миньор призна,че Миньор е взел ПОДКУП!!!

Мнениеот Кашчей » 23 май 2011 15:43

ShooterMan написа:Да,по какъв начин искаш да ти го кажа...ПРОТИВОЗАКОННО Е !Дали да пада,дали да бие,дали да прави точен резултат-ПРОТИВОЗАКОННО Е!Отиди и предложи пари на шефа на полицията да работи по-усърдно да видим какво ще стане,защо не се пробваш като го мислиш за законно?Минната компания като няма никакви отношения с АД-то на Миньор няма и никаква работа да дава пари на неговите служители(играчите),да си гледа миньорите и толкоз.


Dust е прав, само не знам дали към MGM, Paramaunt,Try star или някоя друга компания ти е филмът :mrgreen: На теб има ли шанс да ти уври главата, че ако не можеш да победиш, няма значение какво са ти обещали, но ако ти дадат нещо солидно спокойно можеш да загубиш?!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Oziris
Мнения: 284
Регистриран на: 16 май 2009 21:27
Местоположение: Русе
Контакти:

Re: Изп.директор на Миньор призна,че Миньор е взел ПОДКУП!!!

Мнениеот Oziris » 23 май 2011 15:48

sporting написа:ShooterМan ви сложи в малкия си джоб всичките!Президент! :mrgreen:

На лудницата нали? :mrgreen:
Пича си доразви тезата, че било за точен резултат хаха, е значи и Черно Море са взели пари, трябва да си луд да уреждаш резултата само с единия отбор.

ShooterMan
Мнения: 7825
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Изп.директор на Миньор призна,че Миньор е взел ПОДКУП!!!

Мнениеот ShooterMan » 23 май 2011 15:48

Аз нищо не съм тълкувал,а цитирах НК и те питах кое какво е,все пак нали си юрист.Разбрахме,че според вашата гилдия написаното може да се изкилиферчи по начина който ти е удобен,по-точно по начина по който оставаш безнаказан.Мислиш ли,че не го знам?Мислиш ли,че сериозно мисля,че ще накажат някой?

НО СЕРИОЗНО....МИСЛИШ ЛИ,ЧЕ ЩЕ ОСТАВЯ БЕЗ ХУБАВ КОМЕНТАР НЯКАКЪВ ЧАЛГАР КУПИЛ СЪДИИТЕ В КАВАРНА,С АКАДЕМИК,ПОДКУПИЛ ЦСКА ДА ПОЛЕГНЕ И НАКРАЯ ПОДКУПИЛ И ДРУГ ОТБОР В МАЧ КЪДЕТО ДОРИ НЕГОВИТЕ НЕ УЧАСТВАТ?Мислиш ли,че ще подмина с лека ръка методите на гранде президенто(биквално гранде,бая е закръглен :lol: )?И вий,вместо да скачате срещу подобно поведение и МАНИПУЛИРАНЕ на първенството-не,адмирирате го.Онова съдийче от Каварна което даде гол от 3 метра засада и подари дузпа за 0:2 на бачи Коко,че после не даде и чиста за домакините?Онзи Таско,който в 2 мача дава 3 дузпи на Коко?Дузпата с Академик?Вместо да скачат срещу ЛЯГАНЕТО на ЦСКА-те адмирират,а за подкупите ви казах вече-винаги има начин да се измъкне,то нали затова е БЪЛГАРСКИ законът,а и гледам юристите ни ги обучават добре-да го заобикалят винаги,да го трактуват по тънката лайсна 8-)
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Oziris
Мнения: 284
Регистриран на: 16 май 2009 21:27
Местоположение: Русе
Контакти:

Re: Изп.директор на Миньор призна,че Миньор е взел ПОДКУП!!!

Мнениеот Oziris » 23 май 2011 15:53

Стига гледа филми. Какви ляганки, Реал Мадрид падна от Сарагоса 2:3, а същия кръг Барселона загуби с 2:1 от Реал Сосиедад и какво сигурно са се комбинирали в колонка и Коко и нa тях им е платил :)


Върни се в “Миньор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост