Изп.директор на Миньор призна,че Миньор е взел ПОДКУП!!!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

WESLEY119
Мнения: 274
Регистриран на: 15 яну 2010 01:32
Контакти:

Re: Изп.директор на Миньор призна,че Миньор е взел ПОДКУП!!!

Мнениеот WESLEY119 » 23 май 2011 14:11

Това не е наказуемо. Достатъчно хора обясниха защо.

Потребителски аватар
batigoool
Мнения: 12
Регистриран на: 01 мар 2011 19:48
Контакти:

Re: Изп.директор на Миньор призна,че Миньор е взел ПОДКУП!!!

Мнениеот batigoool » 23 май 2011 14:12

Децата на Тича пак надават вой.Те били отказали ПОДКУПА ама ги били победили.Айде дръж се малко бе малчуган.Какви подкупи какви пет лева.Ако се обявят завишени премии преди мач как ще го тълкуваш ? Че ръководството се притеснява да не би футболистите да продадат мача и затова им дават повече пари ли.Дечурлигата не може да разбере че "ПОДКУПА" се нарича допълнителен финансов стимул.Демек допълнителна мотивация.Ама ти не вдяваш.Миньор та Миньор.Не стига,че сте най-дървения и най-грубия отбор в цялата "А" група ами още ревете по тая Европа,щото един път сте вкарали два гола на Щутгарт.Айде по-сериозно малко :)

ShooterMan
Мнения: 7825
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Изп.директор на Миньор призна,че Миньор е взел ПОДКУП!!!

Мнениеот ShooterMan » 23 май 2011 14:20

Аз ЦИТИРАМ и мисля,че е много ясно и разбираемо направен.Какво е подкуп и какво е вземане на подкуп.Факта обаче,че ти като юрист опитваш да въртиш нещата е доказателство защо в България престъпниците са свободни - защото великите ни юристи тълкуват Законите както дявола чете Евангелието,т.е. - заобикалят ги,а не ги прилагат.

Чл.301(1)Длъжностно лице ,което приеме дар или каквато и да е друга имотна облага , която не му се следва , за да извърши или да не извърши действия по служба или загдето е извършило или не е извършило такова действие , се наказва за подкуп с лишаване от свобода до пет години .
ПИТАМ ВЕЛИКИЯ ЮРИСТ!!!
Г-н юрист(нотариус,адвокат и прочее или скъсан студент по право по-точно)
1)Приет ли е дар от някой в Миньор?
2)СЛЕДВА ЛИ ТОЗИ ДАР ЗА ХОРАТА В МИНЬОР?Т.е. - по някакъв документ следва ли да получават пари от друго лице различно от техния работодател?
3)За да извърши действия - няма значение какви действия,победа,загуба,равен,а да ИЗВЪРШИ ДЕЙСТВИЯ(т.е. каквото и да било)....се наказава за подкуп!!!
Явно моята инженерна мисъл е повече в час от твоята на тройкаджия по право.

И се въздържай малко от обиди(стария)....или разкриването на изцаланите ви отвсякъде гащи много те дразни?Кое те дразни повече?Че давате подкупи,че ви лягат съперниците или,че ви бутат съдиите?Кое по-точно те дразни?Че в отборът ти няма НИКАКЪВ морал и ставате за РЕЗИЛ с гнусните си методи на игра?Много боли сигурно,няма как да не те е яд на хората които ви ги натякват!ЩЕ ВИ НАТЯКВАМ КИРТА ДО ДУПКА И ПРИ ВСЯКА ВЪЗМОЖНОСТ
Последна промяна от ShooterMan на 23 май 2011 14:23, променено общо 1 път.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

dunavrs
Мнения: 145
Регистриран на: 23 юли 2010 16:45
Контакти:

Re: Изп.директор на Миньор призна,че Миньор е взел ПОДКУП!!!

Мнениеот dunavrs » 23 май 2011 14:22

Аз съм неутрален,фен съм на Дунав(Русе), само да кажа,да не ме обвиниш после, но гледам ти само цитираш тука наказателния кодекс...Е и аз ще ти цитирам нещо от една книга :lol: :lol: :lol: - "Момче, ти наистина не си с ума си" :lol: :lol: :lol: Подкупи,престъпления...Много филми гледаш... :lol: :lol: :lol:

ShooterMan
Мнения: 7825
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Изп.директор на Миньор призна,че Миньор е взел ПОДКУП!!!

Мнениеот ShooterMan » 23 май 2011 14:30

dunavrs написа:Аз съм неутрален,фен съм на Дунав(Русе), само да кажа,да не ме обвиниш после, но гледам ти само цитираш тука наказателния кодекс...Е и аз ще ти цитирам нещо от една книга :lol: :lol: :lol: - "Момче, ти наистина не си с ума си" :lol: :lol: :lol: Подкупи,престъпления...Много филми гледаш... :lol: :lol: :lol:

А така,значи само аз говоря от някаква гледна точка опряна на нещо истинско....а другите ЛАЯТ с глупости от рода на няма лошо,няма нередно въпреки,че закона казва друго!В България всеки който иска да се спазва законът е черен,не е с акъла си,гледа много филми и затова България прилича на КЕНЕФ,затова разни тъпаци карат пияни...защо?Защото нямало лошо келемето да кара пиян(родил му се син)-затваряй едното око,карай да върви...Такива хора сте вие,давайте ПОДКУПИ и толкова,но когато ви ужилят доктори,катаджии и прочее - сетете се,че "няма лошо",цитирай някоя книга и гледай поредния филм
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

ttt10
Мнения: 23
Регистриран на: 06 апр 2011 00:02
Контакти:

Re: Изп.директор на Миньор призна,че Миньор е взел ПОДКУП!!!

Мнениеот ttt10 » 23 май 2011 14:30

TheKoi4i написа:
ShooterMan написа:Изпълнителният директор Миньор - генерал Йордан Димитров в ефир призна,че Миньор е взел пари под масата преди мача с Черно Море!Питам аз,къде е прокуратура и полиция?Доколкото знам даването и вземането на ПОДКУПИ в България е престъпление наказуемо със затвор или се лъжа?Някой ще разследва ли кой и най-важното - ОТ КОЯ ЧЕРНА КАСА е извадил ПОДКУПИТЕ за Миньор?Доколкото знам и укриването на данъци в България е престъпление,а очевидно имаме работа с пари които АД-тата дали ПОДКУПА и АД-то приело ПОДКУПА не са декларирали!Налице са куп престъпни деяния и липса на какъвто и да е морал.Отново питам-ще има ли санкции за това раздаване и приемане на ПОДКУПИ?Ще има ли санкции за укритите и недекларирани пари(приходи,разходи,данъци)?Поне глупостите за мъжките момчета от Перник и феърплея бяха разсеяни.Черно Море е единствения отбор играещ феръплей - срещу нас се пращат съдии,срещу нас се плащат и ПОДКУПИ...но явно имаме друг морал и чест щом продължаваме да се борим само с честни средства.

От доста време те следя по форума и определено не си нормален.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
milen.hristov
Мнения: 9044
Регистриран на: 05 апр 2008 15:09
Контакти:

Re: Изп.директор на Миньор призна,че Миньор е взел ПОДКУП!!!

Мнениеот milen.hristov » 23 май 2011 14:32

ShooterMan написа:Аз ЦИТИРАМ и мисля,че е много ясно и разбираемо направен.Какво е подкуп и какво е вземане на подкуп.Факта обаче,че ти като юрист опитваш да въртиш нещата е доказателство защо в България престъпниците са свободни - защото великите ни юристи тълкуват Законите както дявола чете Евангелието,т.е. - заобикалят ги,а не ги прилагат.

Чл.301(1)Длъжностно лице ,което приеме дар или каквато и да е друга имотна облага , която не му се следва , за да извърши или да не извърши действия по служба или загдето е извършило или не е извършило такова действие , се наказва за подкуп с лишаване от свобода до пет години .
ПИТАМ ВЕЛИКИЯ ЮРИСТ!!!
Г-н юрист(нотариус,адвокат и прочее или скъсан студент по право по-точно)
1)Приет ли е дар от някой в Миньор?
2)СЛЕДВА ЛИ ТОЗИ ДАР ЗА ХОРАТА В МИНЬОР?Т.е. - по някакъв документ следва ли да получават пари от друго лице различно от техния работодател?
3)За да извърши действия - няма значение какви действия,победа,загуба,равен,а да ИЗВЪРШИ ДЕЙСТВИЯ(т.е. каквото и да било)....се наказава за подкуп!!!
Явно моята инженерна мисъл е повече в час от твоята на тройкаджия по право.

И се въздържай малко от обиди(стария)....или разкриването на изцаланите ви отвсякъде гащи много те дразни?Кое те дразни повече?Че давате подкупи,че ви лягат съперниците или,че ви бутат съдиите?Кое по-точно те дразни?Че в отборът ти няма НИКАКЪВ морал и ставате за РЕЗИЛ с гнусните си методи на игра?Много боли сигурно,няма как да не те е яд на хората които ви ги натякват!ЩЕ ВИ НАТЯКВАМ КИРТА ДО ДУПКА И ПРИ ВСЯКА ВЪЗМОЖНОСТ

Ако тези пари са дадени преди мача(обещанието не е даване) и,или не са обвързани с данък(премиите също се подлага на такъв)си напълно прав

Потребителски аватар
petrof
Мнения: 1415
Регистриран на: 02 окт 2008 11:37
Skype: Да го духа София
Местоположение: ПЕРНИК СТАДИОН "МИНЬОР"
Контакти:

Re: Изп.директор на Миньор призна,че Миньор е взел ПОДКУП!!!

Мнениеот petrof » 23 май 2011 14:34

ShooterMan не знам защо използваш думата "подкуп"? Истината е, че на миньорци им е обещана допълнителна премия от Коко Динев /а не от Гигов, както си мислят някой/ при победа над Черно море. Така освен премиите, които се полагат при победа на отбора, определени във вътрешния правилник, те биха получили още една. Както ти казаха всички тука във форума, това нито е престъпно, нито е незаконно, нито е дори лошо. Напротив, това е стимулиране използвано по цял свят и навсякъде се приема за нещо нормално. Нещо се опитваш да търсиш под вола теле...
ПОДКРЕПЯЙ МЕСТНИЯ СИ ОТБОР! НЕ БЪДИ К*РВА!
Реконтра от Перник http://vbox7.com/play:ce211868

Потребителски аватар
Mourinio
Мнения: 3234
Регистриран на: 01 апр 2010 14:34
Контакти:

Re: Изп.директор на Миньор призна,че Миньор е взел ПОДКУП!!!

Мнениеот Mourinio » 23 май 2011 14:36

stoyan_17 написа:Поредният ЕКЛЕР оревал ''ефира''То не бяха съдии,то не бяха национали,абе чудо!Ясно се вижда ,че имаш огромното желание да ги изкараш най-моралният отбор ,но уви не става!Ако искаш толкова много да прилагаш закона ,ще ти кажа само ,че първите дето ще гризнат дръвцето са Тихомир,Иво и Марин!

фен на отбор-турска подлога се обади, бях ви забравил :lol: 5лебеите да не коментират по-добре, че става смешно :mrgreen:
---------------------------------------
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА 1913


Пловдивският мишок - Чечито Генов - ВЪН ОТ ''ТИЧА''

ShooterMan
Мнения: 7825
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Изп.директор на Миньор призна,че Миньор е взел ПОДКУП!!!

Мнениеот ShooterMan » 23 май 2011 14:40

stoyan_17 написа:Поредният ЕКЛЕР оревал ''ефира''То не бяха съдии,то не бяха национали,абе чудо!Ясно се вижда ,че имаш огромното желание да ги изкараш най-моралният отбор ,но уви не става!Ако искаш толкова много да прилагаш закона ,ще ти кажа само ,че първите дето ще гризнат дръвцето са Тихомир,Иво и Марин!

Ти отивай там където "всички етноси са братя" и не се занимавай се нещата свързани с Черно Море.

Петроф,много добре знаеш,че ви поздравих за мъжката и корава игра и я оценихме по достойнство.Не оценявам обаче подобна постъпка,да му бяхте върнали парите и да ни биете-е,това е постъпката.А Коко Динев?Той просто е един смешник,но освен премии за Славия ще трябва и да КУПИ мача в Бургас с Черноморец и ако това стане ще има лошо,разбираш ли?Защото всичкото това раздаване на пачки е с крайната цел да му позволи да си КУПИ един мач и с него да пробие(очевидно полягването от страна на ЦСКА не бе достатъчно,трябва и още един КУПЕН мач) :idea: .Разбираш ли накъде бия и защо така беснеят...защото методите им с пачките,с автоголовете,дузпите,съдиите - много боли от такъв път сигурно,но както казах - ЩЕ ГО НАТЯКВАМ ДО ДУПКА :!:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.


Върни се в “Миньор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта