Калиакра-Миньор Пк 04.09.2010 г.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist


Потребителски аватар
Бат'Ники
Мнения: 57
Регистриран на: 05 авг 2010 18:45
Контакти:

Re: Миньорци няма да играят с Калиакра. Отиват на сватба

Мнениеот Бат'Ники » 26 авг 2010 10:59

Само си помислете с това сватбарско настроение кога ще вземат първа точка.При положение че това става със санкция от ръководството,защо искате оставката на Велков.

Потребителски аватар
PFCB
Мнения: 2430
Регистриран на: 15 апр 2010 19:21
Контакти:

Re: Миньорци няма да играят с Калиакра. Отиват на сватба

Мнениеот PFCB » 26 авг 2010 17:55

Официално срещата от петия кръг на А група между Калиакра и Миньор Перник бе отложена за 4-и септември. По програма мачът трябваше да се играе идния понеделник (30-и август).
Молбата за отлагане на двубоя е отправена от пернишкия клуб, който в неделя ще празнува сватбата на сръбския халф Велимир Иванович. Така каварненци посрещат тима на Миньор на 4-и септември от 21:00 часа.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
ivo_gf
Мнения: 435
Регистриран на: 29 май 2009 11:28
Местоположение: Стадиона на Мира
Контакти:

Re: Миньорци няма да играят с Калиакра. Отиват на сватба

Мнениеот ivo_gf » 27 авг 2010 18:34

А аз се чудя защо не ни върви играта, а то било защото друго нещо им е отвличало вниманието. Е сега вече мине ли сватбата удряме Каварна, а пък говедата след това, ауууууу, не ми се говори, ще им сложим една тройка на Гейарена, при което ние, феновете на Минъор ще се изгаврим със стадото, като съвместно изпълним ритуала по уриниране на пистата :lol: Само незнам това дали преди или след ремонта на сектора за гости ще се случи, ама ще го решим в движение :)

BlueRadiotherapist
Мнения: 423
Регистриран на: 10 ное 2009 09:39
Контакти:

Re: Миньорци няма да играят с Калиакра. Отиват на сватба

Мнениеот BlueRadiotherapist » 28 авг 2010 14:58

ivo_gf написа:А аз се чудя защо не ни върви играта, а то било защото друго нещо им е отвличало вниманието. Е сега вече мине ли сватбата удряме Каварна, а пък говедата след това, ауууууу, не ми се говори, ще им сложим една тройка на Гейарена, при което ние, феновете на Минъор ще се изгаврим със стадото, като съвместно изпълним ритуала по уриниране на пистата :lol: Само незнам това дали преди или след ремонта на сектора за гости ще се случи, ама ще го решим в движение :)


Пожелавам на Миньоро по-бързо да изпада,че друг филм такъв просто няма.Такава селяния със сватбата не бях виждал.Това пернишко отборче живурка с мисълта за домакинството си срещу Левски,а феновете му са уникални олигофрени.Нямат дори и точка,а си отлагат мачовете заради пиянски запои.Браво ,към Б група това е пътят.БГ футболът ни е на това ниво заради подобни тимчета,които са просто пълнеж и създават златни възможности за корумпираното БФС ,да не се реформира и да продължава да лови риба в мътна вода.

Потребителски аватар
bluegabrovo
Мнения: 185
Регистриран на: 10 авг 2010 17:47
Skype: ЛЕВСКИ-цска 7:2,7:1,5:0
Местоположение: BLUE GABROVO
Контакти:

Re: Миньорци няма да играят с Калиакра. Отиват на сватба

Мнениеот bluegabrovo » 28 авг 2010 22:14

Това отлагане на мач КАЛИАКРА-миньор е за доброто на миньорци.С това отлагане ще се удължи престоят им в А група.По пътя си към Б група миньорци се държат ръка за ръка със друг пътник към Б група.Познаите ,кой е той започва с буквата Ц..а????????
Това го няма и не е било никаде по света заради сватба да се отлагат мачове :lol: :lol: :lol: .Е щом се обичат пък толкова много нека се вземат горчиво,горчиво.Това ще е новата песен на агитката на миньор;СВАТБА,СВАТБА ОЛЕ ОЛЕ . Б ГРУПА НИ ЗОВЕ ОЛЕ ОЛЕ ОЛЕ НИЙ МИНЬОРЦИ СМЕ .НО ВЪВ Б ГРУПА ЩЕ СМЕ НАЙ ДОБРЕ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
САМО ЛЕВСКИ,ДОКАТО СИН Е НЕБОСВОДА
С ДЕВИЗ ЕДИН НАПРЕД НАГОРЕ

Потребителски аватар
ivo_gf
Мнения: 435
Регистриран на: 29 май 2009 11:28
Местоположение: Стадиона на Мира
Контакти:

Re: Миньорци няма да играят с Калиакра. Отиват на сватба

Мнениеот ivo_gf » 28 авг 2010 23:13

Много ви се иска да изпаднем, ама за ваше голямо съжаление няма да ви се отвори парашута :) Само Минъоро!!!

dodo7271
Мнения: 3053
Регистриран на: 26 окт 2009 12:24
Контакти:

Re: Миньорци няма да играят с Калиакра. Отиват на сватба

Мнениеот dodo7271 » 29 авг 2010 00:24

ivo_gf написа:А аз се чудя защо не ни върви играта, а то било защото друго нещо им е отвличало вниманието. Е сега вече мине ли сватбата удряме Каварна, а пък говедата след това, ауууууу, не ми се говори, ще им сложим една тройка на Гейарена, при което ние, феновете на Минъор ще се изгаврим със стадото, като съвместно изпълним ритуала по уриниране на пистата :lol: Само незнам това дали преди или след ремонта на сектора за гости ще се случи, ама ще го решим в движение :)


Това може да го саже само завършен, пернишки селяндур. Ох, моля се, тези полухора да се махнат от футбола, да изчезнат, че с миризмата си овоняха България.
Христо Стоичков: Ако бях играл в Левски, сега аз щях да бъда върху коня пред Народното събрание

levski_777
Мнения: 458
Регистриран на: 04 мар 2009 18:58
Контакти:

Re: Миньорци няма да играят с Калиакра. Отиват на сватба

Мнениеот levski_777 » 30 авг 2010 16:51

ivo_gf написа:А аз се чудя защо не ни върви играта, а то било защото друго нещо им е отвличало вниманието. Е сега вече мине ли сватбата удряме Каварна, а пък говедата след това, ауууууу, не ми се говори, ще им сложим една тройка на Гейарена, при което ние, феновете на Минъор ще се изгаврим със стадото, като съвместно изпълним ритуала по уриниране на пистата :lol: Само незнам това дали преди или след ремонта на сектора за гости ще се случи, ама ще го решим в движение :)

Ще се изгаврите ама друг път.
Ще дойдете макс. 200 човека, а феновете на Левски ще са много повече от Вас и ако сте мирни нема да имате проблеми, но ако не сте после ще трябва да се прибирате в ПеУник тичешком :lol: :lol: ...

Потребителски аватар
ivo_gf
Мнения: 435
Регистриран на: 29 май 2009 11:28
Местоположение: Стадиона на Мира
Контакти:

Re: Миньорци няма да играят с Калиакра. Отиват на сватба

Мнениеот ivo_gf » 30 авг 2010 17:47

dodo7271 написа:
ivo_gf написа:А аз се чудя защо не ни върви играта, а то било защото друго нещо им е отвличало вниманието. Е сега вече мине ли сватбата удряме Каварна, а пък говедата след това, ауууууу, не ми се говори, ще им сложим една тройка на Гейарена, при което ние, феновете на Минъор ще се изгаврим със стадото, като съвместно изпълним ритуала по уриниране на пистата :lol: Само незнам това дали преди или след ремонта на сектора за гости ще се случи, ама ще го решим в движение :)


Това може да го саже само завършен, пернишки селяндур. Ох, моля се, тези полухора да се махнат от футбола, да изчезнат, че с миризмата си овоняха България.

А аз пък ще ти кажа, че това навремето го каза едно говедце преди мача в Перник, тъй че реших да цитирам "интелигенцията" в сектор Б :) Всички сте безпарични херцози там, Б сектор на кафево!!!


Върни се в “Миньор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта